0 oy
679 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizi hep özel günlerinizde ailenizin sizi yanlız bıraksa bu sefer de  kız kardeşiminizin istemesinde olmazsa ne yapardınız anneniz özellikle sen ol dedi kocana  gelmezse ne yapardınız?

22 Cevaplar

+6 oy
(1,897 puan) tarafından
Bosanirsan bir gün çocuğuna ne diyeceksin 

Yavrum baban teyzenin isteme törenine gelmedi ondan mı diyceksin ?

Burda bu soruyla kimse bişey çözemez canm benm

Meselenin temelinde ne var neden sarsılmış bu evlilik oturun çözün hayat böyle kolay deil mlasef heleki evlilik 

Tamamen fedakarlık istiyor 
-Reklam-
+2 oy
(1,856 puan) tarafından
Kocam ailemle evlenmisse bosardim ama yok benimle evlenmisse bosamazdim:)
tarafından
Diyelim örnek vereyim bir ailevi birseyim olacak kocam söz veriyor sonra yaklaşımı benle kusuyor göndermemeye çalışıyor gidersemde burnumdan getiriyor iş gergi babam olmayacak istemde annem gel oğlum baştan sona kendi bacın gibi yuzgune kadar sen git dedi şimdide gelmiyecem diyo
(1,856 puan) tarafından
Yani benimsememis sevmemiş olabilir bu normal zorlama bence sen de aynısını onun ailesine yapar gitmezsin olur biter ayrıca bu bosanma sebebi haline getirilmemeli
+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Kocamın olmadığı yerde benimde işim yok 
tarafından
Kardeşinin istemesindede mi
0 oy
(449 puan) tarafından
Oturub konuşub çözmek yerine neden boşanıp yuva yıkmaya çalışıyosunuz anlamış değilim
tarafından
Diyelim örnek vereyim bir ailevi birseyim olacak kocam söz veriyor sonra yaklaşımı benle kusuyor göndermemeye çalışıyor gidersemde burnumdan getiriyor iş gergi babam olmayacak istemde annem gel oğlum baştan sona kendi bacın gibi yuzgune kadar sen git dedi şimdide gelmiyecem diyo çünkü millet kocanla aran kötümü daha bir ailevi birşeyde yanımda olmamistir
0 oy
(54 puan) tarafından
Anam millet boşanmak için yer arıyor anladm gitti
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ben daha soruyu anlamadım :) boşanmayı sonra düşünürüm
tarafından
Diyelim örnek vereyim bir ailevi birseyim olacak kocam söz veriyor sonra yaklaşımı benle kusuyor göndermemeye çalışıyor gidersemde burnumdan getiriyor iş gergi babam olmayacak istemde annem gel oğlum baştan sona kendi bacın gibi yuzgune kadar sen git dedi şimdide gelmiyecem diyo
0 oy
tarafından

Ohooo bi dur bakalım daha yeni evlisin sanırım oraya gitmiyo boşan buraya gelmiyo boşan olmaz öyle konuşacan çözecen bakdın uyumuyo dediklerine onu bırakıp gideceksin bu kadar basit 

tarafından
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla ailemi saymıyorsun saygı bekliyorsun der büyük kavga ederim. Olmuyorsa bana da saygısı yoktur boşanmaya kadar gidebilir. 
0 oy
(937 puan) tarafından
Kardeşimin istemesinde eşimin olmasi gerekmez ki zaten nisana düğüne gelse yeter 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kocam gelmezse gelmesin neden boşaniyim ki kendi tercihi en fazla hadi 1 gün kuser 2 gun trip atarim
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Bu olayı bilmem ama senin koca da iş yok Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ben napıyım benımkı ə. Önumuzdekı yıl gıderım vatana gurbetdeyım ve sımdıden başladı babanın evine gıtmem gorusmem.erkek kardesım qısmetse düyünü olucak sımdıden gelmem gıdıyor. valla bıktım usandım söz verır tutmaz sımdıye kadar verdiyi sözü tutmadı. 3 cocukla bosanamıyorsunda.bence bos ver gelmıyorsa gelmesin sanki kırmızı halı sermıslerkı damadım gelsin. Kendi bilir.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yazdığını Tam anlamdım  ama kocan  gelmesin  sen tek git  ne olacak  illa  kocanla mi  gitmek zorundasın  o  eşinse  o da  kardeşin  sonuçta  
0 oy
tarafından
Gelmezse sende onun bacisina abisine gitme olup bitsin herşey karşılıkli dersin ama sen gittiğinde burnundan getiriyorsa o adamı kaileye almam burutsun dursun umruma bile takmam bildigimi okurum o şişindigiyle kalsın muhtaç değilsiniz adamlara 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Esim yapmazdı kim var şimdi orda der kıskançlık bende ince gelirdi:))

Ama boşanma sebebi olamaz
0 oy
(2,226 puan) tarafından
boşanma sebebi değil.
0 oy
(971 puan) tarafından
Yani Eşiniz böyle şeylere illa gelmek zorunda degil ha bulunsa güzel olur ama şart değil yani boşanmayı ne kadar da basitleştirmişsiniz 
tarafından
Boşanmayı basitleştirmek değil damlayı taşıran son damla oldu bu
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Boşanmak boşanmayı düşünmek ne kadar kolay olmuş. 
0 oy
tarafından
Aynı şeyi eşin yapsa..

Aileme gitmiyorsun seni bosuyorum dese.

Şuan vay adi vay şöyle vay böyle yazacaktin. Eşine üzüldüm. 
tarafından
Ben o hareketi eşimin ailesine yapsam eşim yapmadığı kalmazdi
tarafından
Eşinin de sana yapadigi kalsa yeri yani
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ê şimdi eşim bayramdan önce köye ailene git dedi ama şimdi vazgeçti diye kalkıp eşimi boşamam mı lazım :angel:Değmez İnan oturun mutlu olmak için çaba gösterin 

tarafından
Sadece bu değil  bu damlayı taşıran son damla
(2,067 puan) tarafından
Kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez elbette

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 887 göst.
+1 oy
18 cevap 370 göst.
0 oy
34 cevap 1,886 göst.
6 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu