0 oy
624 göst.
Aile kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Teyzem ve 2 kızı var evli onlar başka yerde ben başka yerdeyim şimdi bizim burda dayımın oğlu var onun düğününe gelecekler .fakat bu teyzemin kızınına biz 8 senedir gitmiyoruz yani evine kimseyi kabul etmiyor ama kendi herkese gidiyor annemin 2 sokak üstünde diger kızınada 2 senedir gitmiyoruz o da 10 dk yerde oda kimseyi kabul etmiyor ikiside sürekli bahane uyduruyor ama herkese gidiyorlar teyzem de ben anneme gidince bir kere olsun beni davet etmez şimdi burda dügüne gelecekler bende de kalacaklar 4 5 gün açıkçası o kadar kalmalarını istemiyorum yanlış anlamayın ama ne beni ne de kimseyi evlerine almıyorlar kaynamam var hem de teyzem oluyor orda kalsınlar 1 gün bende kalsınlar diyorum yanlış mı düşünüyorum

15 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Doğru düşünüyorsun 
(5,134 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(7,032 puan) tarafından
Ben olsam kimseyi evine istemeyeni ben de evime istemem
(5,134 puan) tarafından
Yani ne dicem sonuçta başka şehirden geliyorlar tamam 1 gün kalsınlar da bir kaç güne razı değilim
(7,032 puan) tarafından
Bahane bul canım mecbur değilsin sende
0 oy
tarafından
Sonuna kadar haklısın canım
(5,134 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(163 puan) tarafından
Seni evine kabul etmeyeni sen niye kabul ediyorsun ki canım evine . Bazen diyorlar ya hani karşıdakinin yaptığını yapma yanlışa dogruyla git yanlısı  yapan utanır diye yok öyle birşey 
(5,134 puan) tarafından
Yok canım malesef utanmıyorlar
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Vehhhh ben gidince bahane çıkaracakama.kendi bilmem kaç gün bende kalacak

Ele bı dünya yooooohhhhhh
(5,134 puan) tarafından
Ben ne diyim canım nasıl bahane uydurayım
(13,702 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaslsri gelmeseydiler çok isterdim sizi agirlamayi yaaaa ay teyzecim.uf ya çok üzüldüm şimdi içime dert oldu falan de :D
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Niye istemiyorlarki değişikler sende bahane üret kuzum kalmasınlar böyle kişiler hep kendini bir halt sanıyor 
(5,134 puan) tarafından
Tek beni değil kimseyi kesimlerince bahane uyduruyorlar işte
(2,589 puan) tarafından
Ayyy korkardım böyle tip insanlardan evlerinde ceset mi var töbee ne yapıcak sınız evlerini mi yicek siniz kabul etme kuzu sende
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Valla ben komple kabul etmezdim

(5,134 puan) tarafından
Ben ne bahane uydurucam
0 oy
tarafından
Valla canım ben olsam onlar gibi bahne uydururdum onlar kabul etmiyosa ben niye ediyim
(5,134 puan) tarafından
Ben öyle olamıyorum ne bahane uydursam kı
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Beni istemeyeni ben hiç istemem valla imkanın varsa hiç kabul etme bozulsunlar 
(5,134 puan) tarafından
Ne işte yinede yüz yüze bakıyoruz yakıştıramıyorum kendime ama bir taraftan da istemiyorum
(13,027 puan) tarafından
Başkasının bize yakistirdigini sen niye yapamıyorsun canım ? Onlar senin yüzüne bakmıyor mu ?
0 oy
(1,244 puan) tarafından
İnsanları kendinlerince saf yerine koyuyorlar. Evlerine gitmeye izin vermeyen ve gitmediğim  insanlar 1 gün değil 1 saat bile kalamazlar benim  evimde ne münasebet. 
0 oy
(907 puan) tarafından
Sana nasıl davranıyorlar öyle davranki anlasınlar,şunu bilirim hakettiği sen fazla değer verirsen sorun olur böyle gotleri kalkar 
(5,134 puan) tarafından
Fazla değer değil de insanlık diyelim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cok dogrusun cnm sende geldiklerinde bi bahane bul yada evde olma .bakalim nasil bi duyguymus bilsinler 
0 oy
tarafından

Ben yüz vermezdim zaten ilgilenmezdimde :D

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ben olsam asla istemem böylesini. Yok öyle bir dünya ;)

0 oy
(171 puan) tarafından
Valla insanlik diyorsun onlarda insanlik hiç kusura bakmasınlar s.l.k değilim diye düşüneceksin ve hiç takmıyor gibi davran onlari evine alma bakalim nasılmış 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 509 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zeynepysza (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.