0 oy
996 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet evlilik kararı almanızda ki en büyük etken neydi mesela ben yalnız kalmamak bir çocuğum olsun diye evlendim en azından elden ayaktan düştüğümde yanımda birileri olsun istedim ... Siz neden evlendiniz

74 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Hep meraktan ne varsa sanki
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Rahat battı:D

Saka bi yana eşim cocukluk askimdi sevdik evlendim Elhamdülillah
tarafından
Bunu söyleyebilen bir evlilik paha biçilemez maşallah :-D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşime aşık oldum güvendim evlendik 
0 oy
tarafından
Cok sevdiğim için evlendim iyi ki de evlenmisim çok şükür dünya iyisi bir eşim var arada bir atışsakta 2 dakika sonra eski düzene devam☺☺❤
0 oy
tarafından

Akılsız başım yuzunden:woot:

0 oy
tarafından

Eşimle masaya oturduğum da aklımda zerre evlilik yoktu oturduk sohbet muhabbet derken bana dediki benimle ciddi dusunmuyorsan oturmayalim 3 buçuk ay sonra nişanlandık :D

tarafından
Adama bak netmis sende begenmis olmalisinki ben bu herifi kaçırmayayim mi dedin ne mutlu size inşallah hep mutlu mesut ömürlük evliliğiniz olur :-D
tarafından
Nazara geldik :(
tarafından
Zaten karşımdan öyle bir yürüdüki endami boyu posu yakışıklılığı zaten 1 ay arlaiksiz sabahlara kadar birbirimizi tanıma fırsatımız olmuştu o süreçte bana çok iyi gelmişti ama ben arkadaş gözüyle bakıyordum takı karşımda öyle görünce tabi ben arkadaş gözüyle bakıyorum tipimi bir gör tipsiz makyajsız saftim kaymış ama gel gör ki çok aşık oldum halada ilk günkü gibi seviyorum
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Eşimle birbirimizi çocukluğumuzdan beri tanırız güzel yuregi merhametini sevdim ve hayatıma tam anlamıyla  girmeli dedim:)) kendiside ailesini gönderdi hemen iyikide girdi hayatima iyiki eşim oldu bu güzel yuvama rabbim bır kız Bir oğlan evlat nasip etti daha ne isterim elhamdülillah çok şükür 7 yılımız bitcek Kasım ayinda<3

tarafından
Maşallah inşallah hep mutlu olursunuz :-*:-D
0 oy
(671 puan) tarafından
Sebebini bilmiyorum çok cahildim sanırım :) ne varsa su evlilikte ye iç gez yat işte napacan evlenip demi ama rahat batar işte insana 
tarafından
İnsan monoton hayatından sıyrılıp yeni ufuklar görmek istiyor demekki :-D dönüşü olmayan emeklisi olmayan bir hayata başlamışiz olarak buluyoruz kendimizi
(671 puan) tarafından
Aynen valla şimdi daha da monoton bı hayatım var
0 oy
(238 puan) tarafından
6 senelik uzak mesafe sevgililikten sonra yaşımız 30 oldu. Kayınpederim de evlenin artık sen benim oğlumu oyalıyor musun dedi. Tamam evlenelim o zaman dedim. 5 ay içinde evlendik. 3 sene bitti pişman değilim hatta eşimden başka biri olsaydı evlenmezdim sanırım evliliğe o kadar uzak bakıyordum.

Aynı soruyu eşime sordum şimdi "Sadece seninle mutlu olacağımı düşündüğüm için." dedi. Sanırım bizde cevap aynı ikimizde sadece mutlu olmak için evlendik. 
tarafından
Helal olsun kayınpedere uzak mesafe ilişkisi kolay değildir sağlam sabır ve karakter ister siz bunları basarmisiniz :-D
0 oy
tarafından

Ben bu adama ömrümü adarım dedim:angel:

0 oy
(1,335 puan) tarafından
Cocuk akli bnimki 18 yasimda kaçıverdim iyi ki de kaçmışım pişman değilim
tarafından
Kaçarak evlenenlere sempati duyuyorum hayatında bir ekşın olmuş oluyor  :-*:-D
(1,335 puan) tarafından
Nee ekşınn ama :) valla buluşmaya diye gittim eşim arabanin kapilarini kitledi sonuçç; ögleye kalmadan nikahi kıydık :P
tarafından
Adam gibi adam niyeti belliymis en azından oyalayip oyalayipta birakabilirdi :-D enişte aceleci demekki
(1,335 puan) tarafından
Evet canm baya aceleci biz 2 ay sevgili kaldik sonra evlendik iste.. ne cesaret ama dimi :D
0 oy
tarafından
Ben esimi cok sevdigim icin evlendim pisman deilim
0 oy
(11,094 puan) tarafından

Bilmem ki b.k vardı evlendik :D

Şaka bi yana çok sonra öğrendim gerçekten evlilik niye gerekli diye. Evlendiğim zaman bilmiyordum. İnsan sevince evlenir diye düşünüyordum. Ama o iş öyle değilmiş evliliğin amacı çok büyükmüş dinimizde. 
0 oy
tarafından
Ne bilem eşim evlenelim dedi ben de tamam dedim 
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Allah belamı verecekmiş ondan. Kime ne yaptıysam bu kadar
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Sevdiğim biriyle bi yuvam düzenim olsun istedim, birde aşkımızın meyvesi olursa değmeyin keyfime dedim hayallerimi yaşıyorum Allahıma bin şükür ❤️
0 oy
tarafından

Çok sevdiğim için :(

0 oy
(3,052 puan) tarafından
Annem abinin evlenmeye niyeti yok gibi sen bari evlen demişti. Sonra tanıdıklar vasıtasıyla eşimle tanıştım m görücü usulü gibi bişey oldu evlendik. 

Not: 2 yılı geçti evleneli abim hâlâ bekar:)) 
0 oy
(359 puan) tarafından
Hayatımı eşim olmadan geçirmek düşüncesi bile beni kahretmeye yetiyordu çok sevdim başka hiç bir sebep yok çok sevdim aşık oldum evlendim bir daha olsa yine gözüm hiçbir şey görmez evlenirim iyikim o benim tek gerçek dostum eşim. 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Evlilikte ne b.k varmış görmek için sanırım. Sorumluluğu çok ağır 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 221 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birkucukbebis (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 122 göst.
15 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze ortakara (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mervenar (294 puan) tarafından soruldu

381,733 soru

11,428,109 cevap

34,988 kullanıcı

...