0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Soru yukarda birlikte yaşarken en çok neyden dolayı tartışma çıkardı eşinizin annesiyle büyük bı tartışma yaşadınız mı nasıl atlattiniz benim ki yemekten dolayı ve yaşadığım sorunları eşime anlatınca sorun çıkardı aman neden herşeyi söylüyormusum eşim değil mi herşeyi söylerim bende dedim siz söyler mısıniz eşinize evin içinde sizlere yasatilani 

6 Cevaplar

+3 oy
(3,457 puan) tarafından

Oğluyla evlendim diye en büyük sorun bu bence :D

-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Herşeyi soyluyom sonradan olay bana kalacağına onlara kalsin:D
(245 puan) tarafından
Nedense bu platformda adindan mi  başka bi şeyden mi bilmem ama seni cok merak ediyorum
(22,070 puan) tarafından
Aaa oylemi
(245 puan) tarafından
Aynen hatta özel den de mesaj attım ahahahagf
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Benim varlığım onlar için hep olaydi istenmeyen gelin yani eşimde biliyor ve anlıyo ama ne eşim ne ben görüşmüyoruz çok şükür
0 oy
tarafından
Eşime anlatıyorum başlarda k.v laf ediyodu erkeğe herşey anlatılır mı falan diye ben susucam o istediği gibi davranıcak oğluylada arası iyi olucak bunu düşünüyodu herhalde. Baktı ben anlatıyorum biraz daha temkinli davranıyo yine yapacağını yapıyo ama olsun. Yaşadığımız en büyük sorun şimdilik şu 1. Aydan beri çocuk beklio bizden artık 4 5 ay evliyken orda burda saçma sapan konuşmaya başladı. millette gelininde varsa problem oğlun hastaneye götürsün demiş bu benim kulağıma geldi oydu mesele. 
0 oy
(196 puan) tarafından
Evet yaşadık eşim bana telefon aldığı için kıskançlıkdan kavga çıkardı kulağım duya duya arkamca konuşuyordu bende dayanamadım ama o kadar pis bir insanki tüm alemi bir birine katdı Allah belasını versin onun.herkesi birbirine düşürdü sonunda eşim dayanamadl ağladı hüngür hüngür hiç unutmam.sustu kadın.herşey için laf eder kavga etmek ister her saat laf atarki kavga çıksın ama ben uymam ona cevap vermem geçerim kendini bilmez biriyle laf yarışına girmeğe korkarım valla insanı canlndan eder
0 oy
tarafından
Kaynanam oldum olası beni sevmedi ki zaten. Yemek ve iş yapma konusunda çok tartıştık yaptığım halde yapmadın der. Elaleme beni keser. Ben yine hepsini bosverdim de bugün yaptığıyla bendeki sevgisi yok oldu gerçekten. 7.5 aylık hamileyim, soğan doğruyordu midem bulandı afedersin istifra ettim kanlı su geldi hep. İyi misin diyecegi yerde bulaşık bezlerinin kokusundan miden bulanmiyor da soğandan mi bulaniyor diye bir de sofra başında laf yaptı ne diyim 
(6,368 puan) tarafından
Çok şeyden midem bulanıyor da kusmaya değmez deseydin.
tarafından
Artık tartışmaya bile girmiyorum çünkü boş. Daha 2 gün önce doktor kontrolünden geldim 31.haftamdayım düzenli sancım çıktı erken doğum riskim olabilir bunu bilmesine rağmen hala beni inatla stres sinire sokmaya devam ediyor. Neler neler diyeceğimde sırf daha fazla strese girmemek için bir şey demiyorum
(6,368 puan) tarafından
Kocanda iş yok.
tarafından
Evet aynen öyle bugün gittim acilmam var :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 288 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 995 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 749 göst.
0 oy
24 cevap 309 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (269 puan) tarafından soruldu