0 oy
1,246 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Selam kizlar 21 yasindayim kizlar esimin beni sevmediyini dusunuyorum cok yalniz hissediyorum kendimi :( esimden ne istesem yapmiyor yuzume bile bakmiyor neden boylesin diyorum basini telrfonundan kaldirip cevap bile vermiyor gun icinde dogru duzgun yuzunu bile gotmuyor aksamlari gec gelir eve gozunu telden ayirmaz hicckonusmayiz beni cok gormezden geliyor kayincalidemle gorumcemle  aramizda ufacik tartismada bile beni hatali cikariyor

Cok yoruldum cok bunaldim ne istesem almiyor mesela 3 aydir ben doner istiyorum alip getirmiyor. Neden boylesin diye cok sordum ama nolmus bans iyim der hep cok bunaldim artik afedersiniz ama gece yakinlasmiyoruz bile aylarca.  ben istiyorum ama o yakinlasmiyo sabaha kadar teliyle oyun oynuyo ne yapiyim kizlar gercekten cok bunaldim artik hayattan bezdim vALLAH CIRKINDE DEYILIM AKSINE COK GUZELIM AMA ISTE NAFILE

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kendini ona karşı saydırman için büyük bi olay çıkarman lazım bütün gemileri yakmış gibi yapman lazım ki seni adam yerine koysun. Yoksa bi ömür çok zor böyle bu şekilde yaşanmaz canım. Hakkını ara gerekirse çirkeflik yap kimse seni kolay lokma sanmasın. Yakınlaşmak isteyince hemen olur deme biraz süründür peşinde hemen he dersen kıymeti kalmıyor vallahi, tabi direk sert bi şekilde de reddetme ayarla kendin ortasını buluver
(5,406 puan) tarafından
Bence tek çare bu.zaten bu da olmazsa çocuğu falan düşünüp evlilik devam etmez
-Reklam-
+1 oy
(762 puan) tarafından
Erkekler kendilerine bagımlı kadını sevmez dıyeyım sana senı çantada keklik goruyor be yaparsa yapsin sevmiyor mu sende sevgını gosterme cok dısrro kendi ayaklarının uzerı de dur çalış iş bul paranı kazan  bak o zaman nasıl kopek olıyor 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Nasıl bu hale geldiniz 
(2 puan) tarafından
Hep boyleydi 4 yildir evliyim hep boyle
(4,698 puan) tarafından
Nasıl evlendiniz
0 oy
tarafından

Canının istediğini sen al canım neden ondan bekliyosun ki para sana vermiyomu hiç ?

Önceden nasıldı evlenmeden öncede sana böylemiydi yada ilk evlendiğinizde?

(2 puan) tarafından
Para vermiyor sadece yemek istediyi zamanuattap oluyor benle yemekte ne var diye
Hep boyleydi ostediyimi yapmaz
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Ah cnm yaaa cocuk varmi?

Bi cinnet gecirsen konussan vallahi bosanmak icin tum sebepler toplanmis bu adamds
(2 puan) tarafından
Bir kizim var babasiz buyumesini istemiyorum hem bosanip gidince baba evinde herkes eskisi gibi olmaZki hep dislanirsin orda canim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Istemeyerek mi evlendiniz ?
(2 puan) tarafından
Gorucu usuluyle evlendim beni sevdiyime vermediler iste
tarafından
Canım benim
0 oy
(673 puan) tarafından
Simdi bunu dedim diye kızacaklar belki bana ama büyü felan yapmış olmasınlar 
(2 puan) tarafından
Bilmiyorum vALLAHA ABLAM
(2 puan) tarafından
Ama sanmam yaa cunki hep boyleydi
0 oy
(313 puan) tarafından
3 aydır döner istiyorsun öyle mi yazıklar olsun kocana valla insanların maddiyati olmasa bile 3 ay içinde bulur buluşturur o döneri yedirir için cız etti Allah yardımcın olsun çok üzüldüm telefonda ne yapıyor peki 
(2 puan) tarafından
Evet ablam hatta 3 aydanda fazladir istiyorum. Parasi yok demiycem cunki parasi var kendisi restoranlara yemeye ieye godiyor bende hep evdeyim istediyidr almiyor
(5,406 puan) tarafından
Benden yabancı istese ben alırım ya
0 oy
tarafından
Sende onu sevme diyecem olmayacak Allah yardım etsin canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Sana ayril demicem ama büyük olay çikarip ailenin yanina git köpekk olana kadarda dönme
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Severek evlenmediniz mi siz 
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Okuz , baska diyecek bisey bulamadim, cocugunuda al aile evine git, ailene durumu anlat, giderkende esinle konus bu hayat boyle devam etmez de
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Belki sizi kendine yakistiramayip bu şekilde davraniyordur bilemedim bazen öyle olur erkekler çok güzel eşleri olunca onu nasıl idare edeceklerini bilemezler.
0 oy
(683 puan) tarafından
Sana yaptığının aynısını yap ona onu takma mesela evde yokmuş gibi yap oyun oyna dizi izle kendin çık gez makyaj yap onu görme bakalım napcak severse kıskanır sana karışmazsa bil ki sevmiyor ama bence yola gelir sadece görmezden gel bazen kaçmak gerek onlar ulaşılmazı seviyor tersle mesela takma bak nasıl koşacak peşinden 
0 oy
(359 puan) tarafından
Yorumları okudum canım az çok kızım babasız büyümesin demişsin ama zaten Babasız farkında değilsin kızının herşey den önce mutlu güçlü bir anneye ihtiyacı var biraz uzak dur derim bazı erkekler üstüne düşülmesinden hoşlanmaz kaçan kovalanır lafı çok doğru biraz da sen ilgilenme başka şeylere kafanı ver bakalım ne olacak değişmezse sana tavsiyem bu hayata bir kere geliyorsun keşkelerle pişmanlıklarla yaşama. 
0 oy
tarafından
Canım ben boşanmak istiyorum de bı dene onu. Şakası olmaz biliyorum ama tepkisini ölç. Bak bakalım hemen onaylarsa bosanmak istiyordur 
0 oy
(136 puan) tarafından
insan yerind koymam o adamı gerekirse babasız büyütürüm kızımı gerek yok köşe koltugu gibi duran adama 
0 oy
(78 puan) tarafından
Canim tam benim esimi anlatmissin oda oyle.bende biktim ondan
0 oy
(163 puan) tarafından
Telefonda ne yapıyor o kadar 
0 oy
(375 puan) tarafından
Esin çocukluğunu yaşamadan evlenmiş olabilir mi? Bir yerde 4 yıllık evli olduğunu okudum. Esin de Senin kadar kucuktuyse evliligun ne olduğunu bilmiyor olabilir mi??? Ciddi soruyorum bunu. Erkekler 30undan önce olgunlaşmaz çünkü. Kadınlar iyi kötü idare ediyor da evlilik işini erkek edemiyor belli bir olgunluğa gelmeden. Karşına alıp ciddi ciddi konuş derdin ne die sor. Gerekirse gemileri yak yani 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 389 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 592 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Glsum2555 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 873 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 876 göst.