0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Günüm aslında bu bayram zamanı doluyor doktorun dediği bende ağustosun ilk haftasi için şuan randevu bakıyorum ama sistem kapalı gözüküyor 182 bugünden beri araya araya sonunda 24 dakikalık beklemenin ardından düşürdüm ama onların sisteminde de gözükmüyor normalde ayın başında ve ortasında açılıyor sistemleri yani şuan ağustosun ilk haftasina kadar randevular açık olması lazım ama kadın doğumda yok ne zaman acilicagi da belli degilmis 38 de sezaryene alinicam ve şuan 32 içindeyim bugün tek randevu olmak şartıyla tek bir dokfora ayın 27 de saat 13.30 olarak vsrdi ama oda bana uymuyor diye almadım sizin bulundugunuz illerde de öyle mi acaba rica etsem bakıp da yardımcı olabilicek olan varmı yarın hastahaneyi de aricam sistemler ne zaman acılir diye ama olumlu bı yanıt alacağımı zannetmiyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hiç bir bilgim yok cnm 36 haftada yım hiç randavu ile gitmedim    

İnşallah istediğin tarihi bulursun sağlıcakla gelsin inşallah   

Post üste çıksın

tarafından
Vallaha bende çok sıkıntı çekiyorum bu gebeliğim de anlam veremiyorum bu sistemi de yani belli bı hafta sonrası gebelik için ayrı bi kaç hekim olması lazım var sürekli istenilen tarihe sıra verilmesi lazım
tarafından
Yanlış anlamdiysam doğum için gidecek sın son haftalarin  bunun için devlet hastanesi  sabah 8 de sıra veriyor son haftalarda   yanlış bilmiyorsam cnm ben üniversite Hastanesi'ne Gidiyorum   farklı ilden gittiğim için  ve riskli olduğum için randavu ile uğraşma deniyor   sen bayram bitişi  direk hastaneyi ara cnm
tarafından
Aynen bacım kesin doğum günü için gün alicam Sezaryen olduğu niçin de ayrı korkuuroum ben Sira bulurum veya bulmam diye
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Randevu şrt değil sabah 7 de git al sıranı
tarafından
Burda öyle değil vermiyorlar Perşembe cuma veriliyor ondada öncelik sırasına hkmdihd
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bende ayın 27 de aldım canm full dolu bütün randevular ancak alabildim bana da doktor 15 gün sonra gel dedi benim tam zamanı oluyordu.bende aldım daha :) bizde 35+4 haftalıgiz 
tarafından
İşte benimde dediğim gibi ilk haftasins almam lazım günde belki 50 100 kez giriyorum sisteme
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Yok randevu ben de alamıyorum kontrol tarihim geçiyor alamadım bi türlü. Yapacağın tek şey gideceğin zamana kadar randevu bulamazsan erkenden hastaneye gidip doktorun kapısına dayanmak, olmazsa başhekime falan çıkmak. Ben en son diş çekimini öyle yaptırdım. Önce başhekimi aradım sekreterle görüştüm gel muayene etsinler dedi ama çekmediler. Sonra üni diş hastanesinin hasta haklarının kapısına dayandım bi sürü adama dert anlattım sonra doktor geldi hemen çekti. Bazen tozutmak gerekiyor
tarafından
Vallaja en son oyle olcak heraldd
0 oy
(425 puan) tarafından
Artık randovusuz gide bilirsin 24den sonra hep randovusuz gidiyorum
tarafından
Burda oyle bişey olduğunu pek sanmıyorum çünkü daha geçen gün kuzenim gitti sekreter randevusu diye doktor kafasına göre kapatmış sırayı sonra başhekimle falan konuşup da actirmislar
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Takipli olduğun hastanede randevudan hemen sonra randevu alabilirdin doğum zamanı gelmişse direk git acilden gir sezeryana oradan gün al
tarafından
Randevudan hemen sonra randevu alamıyorum doktorum bayrmadan sonraki hafta gel dedi ama randevu bulamadığım için bir hafta sonraki hafta gidicem bende hemde acil doğum şeyim falan yok 33 veya 34 haftamda doktora gitmiş olucam eğer sıra bulabilirsem ondan sonra da doğum için doktorum gün vericek şuan 32 içindeyim
(1,856 puan) tarafından
Acele etme bulunur randevu
tarafından
Etmiyorum da en son özele giderim heralde öyle duruyor durum ama kontrollerim hep devlette

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
8 cevap 99 göst.
0 oy
2 cevap 196 göst.
11 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu

379,054 soru

11,345,691 cevap

34,811 kullanıcı

...