0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aşırı dokunuyor kullanmiyorum mu kullaniyorum ama ilk başta bı dokuyorum kaçıyorum bı 5dk sonra tülbentle ağzımı burnumu kapıyorum yıkıyorum . bı ortamda da yeni dokuldyse hemen basım ağrır uzun zamanda geçmek bilmez.ben dayanamıyorum halam yengem çok sver annem ben abim e dokunur . Hatta biri halimden anlamadan sen temiz değilsindir gibi laf kullandı çok şükür onu çok kullanamasam da evim pırıl pırıl o kokuyu hissetmek istediği için olablr.esimde sevmez o pis şeyi niye aliyosun der

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
:DD bende camasir suyu kokusu fantazisi var ama cok koklayinca tiner koklamis gibi ediyor ahahhaha
tarafından
Direk baş ağrısı. Tiner koklarim ama çamaşır suyu almiyim
tarafından
Migren falan var mi gorumcemde var oda oyle  rahatsizlanir
tarafından
Yok normalde migrenim çok şükür ama o kokuyu aldimmi ne oluyorsa agrir
tarafından
Allah sifa versin zararli zaten kiz bosver kullanma :D camasir suyu farz degil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

O kadar sevdimden çamaşır suyuyla duş aliyorum:D benimde başım ağrıyor bazen ama mecbur kullanmadan olmuyor 

tarafından
İşte bende kapatyrum ağız burun napim
0 oy
tarafından
Bende tam tersi kokusuyla aşk yaşıyorum ya eşimde nefret ediyor kokusunu alsın evde kıyameti koparır:Dd
tarafından
Benimkide sevmez hatta çok kızıyor salk mısın kendine zarar veriyosun zate kokusu başımı ağrıyor diyorsn fln
tarafından
Aslında çok doğru biz kadınlar kendimizi her gün zehirliyoruz okadar zararlı ki az bir miktar makul oluyor bence bende oğlum olalı frenledim kendimi miktarını azalttim
tarafından
Şimdi baktım da ağır kimyasalları sindiremeyenlerin başı ağrir mis .
0 oy
tarafından

O olmadan aslaaa:D

tarafından
Aah keşke olmasa hiç zorunlu kullanıyorum bazı yerler onsuz çıkmıyor malsef
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Bende de yapıyor baş ağrısı, çok dökmüyorum ben

tarafından
Çoğu azı yok aynı etki tülbentle ağız burun kapatıp yapıyorum anca
(2,165 puan) tarafından
Tülbent takacağına maske tak 2 tane üst üste canm bende öyle yapıyorum hiç koku etki etmiyor
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Aynen bende kullaniyorum ama asiri derece kullandigimda migrenim baslar o gun tumgun basim agrir mecbur kullaniyoruz ama cok kullaninca bende kotu oluyorum 
tarafından
Ağır kimyasalları sindiremeyenlerin başı ağrir mis
(12,776 puan) tarafından
Himmm ilkkez duydum annem bana hic wc banyo yikatmaz di agritiyor diye
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşine bir domestossuz günü geçmeyen biri olarak şaşırdım zira sağlam dezenfektan. Kaynana da senin gibi eve sokmaz da o pintilikten senin evini bilmem ama onun evi güya temiz. Domestos girmeyen eve doktor girer :D
tarafından
O baş ağrısıni bilmeyen anlamıyor . yapıyorum da tulbet fln takiliyoruz .halam resmen aşk yaşar çekmemisim napim . Hahah kaynanan iyiymis baş ağrısı olmasa bende oynarım maddiyat olarak düşünmem her çeşit temizlik esyam vardır fazlasıyla çamaşır suyu bittikçe alınır sadece
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Canım insanların temizlik algısıyla oynadılar hep. Medya falan o şirketler amaçları bu işte. Ç.susuz temizlik olmaz gibi gösteriliyor.  Alakası yok. Ben de kaçmaya çalışıyorum annemden kalma alışkanlıklar işte zor oluyor. Eve misafir geldikten sonra banyo wc mutlaka kullanıyorum elimde değil ama bu huyumu da aşıcam inşallah. Milletin lafını takmayacaksın sen kendini biliyorsun gerisi boş konuşur.  
tarafından
Heecesit temizlik malzemem var fazlasıyla ama camsir suyu bitince alıyorum stoklamam mesela yapamıyorum çünkü .çoğu anlamiyor valla onsuz da heryer pırıl pırıl .tabi yeri geliyor lazım oluyor olduğunda tulbenti kalın maske gibi kullaniyorum
(11,113 puan) tarafından
İnan ki bende her çeşit temizlik malzemesi yok ama bu demek değil ki pisim ben. Millete laf anlatmakla uğraşırsan ancak kendini yıpratırsın boşver diyorum canım duymazdan gel, he ben pisim de geç. Pis olduğunu düşünen de gelmesin evine muhattap olmasın seninle te Allahım ya insanlar hakkaten garip oldular
0 oy
tarafından
Benim kayinvaldem bağışıklık kazanmış cnm .çamaşır suyu dayanmiyo kadına..bir şişe iki gün gitmiyo .bir ara bende kalıyordu çamaşır suyu yetistremiyoduk eve .bir damlası yeter halbuki o bol bol donuyo ve hiç rahatsız olmuyo ben bir damlayla nefes almakta zorlanıyorum..
0 oy
tarafından
Yerinde kullaninca cokta kötü değil bende illa kulancam temiz olsun diye
0 oy
(2,330 puan) tarafından
3yildir asla kullanmıyorum kimyasal hele Domestos asla nie kendini zehirliyim Allah korusun bayılan insanlar var zehir rssmen onlar yokken neyle temizlik okuyormuş Allah aşkına beğenmeyen gelmesin ol zmn bitkisel ürünlerime hayrette temiz oluyor yeterki bana zararı olmazon
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Off çok seviyom kokusunu evden gelicek illa o koku bana:D
0 oy
tarafından

Çamaşır suyu olmadan yapamam :woot:

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
0 oy
7 cevap 460 göst.
8 Şubat 2023 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,041 puan) tarafından soruldu