0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
kızlar böyle seylerı acmak istemem ama annemler evi tıpladı 6yıllık evliyim her geldiklerinde evi toplar düzene koyar esim de cantasını bulamadı annemde ortalıkta olmasın diye hep kenarlara koyar esim dedi ki az önce  evini kmseye temizletme annenlerde güvenme abkanla ne işleri var evimizde özelimizde dedi haklı annemi engelleyemyrm yatak odama girip kıyafetlerini düzeltti esimde aklıma böyle bsey koydu korktum ben ıse baslayınca anneme nasl guvencm kaynanama ya yapsrlarsa muska koysrlarsa nolur hşlayenizi anlatmayın detaya girmeyin böyle olayı yasadım veya yasamadım deyin annemden de suphelenirim seninkinden de diyor senin annende tuhaf diyor  bide büyü muska tutmasın diemevde napmak lazm 

8 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen annene bu konuda güveniyorsan eşinin terbiyesizliği derim 
(2,379 puan) tarafından
yok cnm asla yapmaz diyemiyorum acaba var içimde hep
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yapiyo olsalar simdiden etki gosterirdi sanmam ama en iyi sen tanırsın aileni mesela ben ne kaynanamdan beklerim ne annemden. 

Esim annemden bile beklerim dese esimin agzina sicardim..

Cunku annesi de annemde Allah korkusu olan insanlardir. 

Evini sirkeli su ile sil ve bakara suresi ac yuksek sesle evde dinle surekli ayetel kursi nas felak oku, korunmak icin.
(7,791 puan) tarafından
Ayetel Kürsi okuyabilirsin suya çaya icersin bunda sorun yok ve bu büyü de degil yanlis biliyirsam duzeltsinler ama bu büyü degil cnm... Yani annen ne guzel insanlik yapiyor ama yatak odaniza girmesin madem kitle cnm...
Bildigim kadariylpa tutmaz sen Allah'a sigin en büyük Allah tir ve kimsenin vebalini de almayin. Kizin yada oglun senin hakkinda boyle dusunse ne hissederdin? Halbuki iyiligi icin ev temizliyisun ve her şeye büyük tepki vermiyo diye yapcak hali yok.   Aklına da girme o sekilde lafi geçerse soylenir durduk yere büyü öyledir boyledir denmez bence...
(2,379 puan) tarafından
bende öyle dusunuyorum yardım ediyor negüzel diye ama burnumdan getiriyorlar sizin evde dagılıyodır diyorm senn kadar degıl diyorlar hakaret ediyor annem balkonumu yıkıyor kocanın araba malzemelerini sgınaga indirin ne bu böyle diyor ..ya ne bileyim annem tuhaf kadın biri dese aa bende deneym die o tepkide bi kadın bide bana böyle ögut veriyor ya Ayetel Kürsi flan büyüye de inanır zor drumda kalırsa yapar gbi görürsem korkarm ben naslmguvencem anneme yapmaz dmi ya kızm bana dussun esiyleniyi olsun die yapmaz deyin lütfen ben nasl guvencem ki esşmden önce yemin ederm 2 3gun önce bende dusundum yapar mı die niyeyse içimden evi düzeltimce öyle gectı evde tek kalacak annem diye.   neyse kotu dusunmeyim ki cagrısmaym öyle bi hataya dusmez ins konusmam annemle.   okuyucam cnm saol bide yatak odamda afedersin sey var onu fln yukarı koymus kıyafet dolabı zor bsey deglki yaparm ben laftan anlamıyor bide kızıyor
(7,791 puan) tarafından
Yatak odani kitle dokunmasini istemedigin malzemeleri oraya koy canim .
Niye kitledin derse de esim oyle istiyor de ozelimkz orasi mahrem de gec.
Ya sanmam canım annen neden yapsin ki hakaret konusunda haksiz yani cocujlu ev dağınık olur, öyle olmali da bence. Cocukku ev her daim topluysa o evde sorun vardir,mutsuz cocuklar mutsuz anne vardir.   Yani yapacagini sanmam ama madem gözün acik olsun ve evet dediklerimi yapip Allah a siginirsan bi sey olmaz inşallah Allah bilir yani ben ne desem bos yine de :)
Sen yatak odani kitle ama.
(2,379 puan) tarafından
kilitlersem alınmaz mı kızım acıyor deyim demi hoslanmyrm düzeltme sadece silme süpürme yapmayın diyrm sen zor yaparsım bunlarla diyor tahmin degıl tahammul edemeyecgm kadar  karısıypr ..Rabbime sıgınırım herşeyi o bilir o isterse biyü muska da işlemez dmiwlla 2cocuklu demşyor aldıgonızı yerine koyun hani esim yardımmedşyor da ev nye böyle diyorlar dolap ğçinide mi kızın dagıtıyor diyor ablam bende dedm siznle ugrasılmaz kaynana ve görumce gibisnşz beni en iyi siz anlıcaksnz agzıma ettiniz dedm annem degiisk sinirleniyor sabrettim sabrettm bukadar dagınık olunur mu diyor anne yeni dagttım dugune giderken kıyafet aradım snrada düzeltmedm esim silip süpürüyor ben gece yorgun dusuğ düzen işine girenyrm diyorm duymazına geliyor neymiş esim buzdolabnı duzeltmıyorms bide guzeş dille yavrum yapamazsın normal bebelerden her gun gucun yettigi kadar biyerleri yap dese degisk degisk kızıyor bu ne böyle hiç mi duzeştmezsnz die ince temizlige giremiyoruz ki
(7,791 puan) tarafından
Yatak odani kitle alınsın bosver. O sana pissin esin pis dediginde aliniyorsun o takmiyor sen de takma. Annedir evet saygi duy ama mahrem orasi. Annem yatak odama kapi calmadan giriyodu ben lohusayken ben sinir oluyodum mesela ha hepi topu 5 gun kaldi sustum ama bi ay kalsa hep oyle yapsa kizardim canim .
Diger konularda da teşekkür et esinde etsin ay anne salon con güzel eline saglik vs diyin sonra mesela sey deyin yavas yavas anne salin cok guzel ama su çiçek orda daha iyi bence vs gibi gibi... Takdir et anneni.
0 oy
tarafından
Neden annen evini düzene koyuyor ki senin eşinle kendi şahsi evinde annenin ne durumu varda el atıyor muska tutmasın diye anneni evin düzenine karıştırmamak çözüm bence
(2,379 puan) tarafından
wlla annem in bi komsusu ugrasıyordı annem de kızım benle iyi olsun diye yaparsa ve görursem korkarım ben ya ..annem saolsun laf dinlemiyor dagınıksınız diye cok atarlanıyor bana kocamın esyalarına duzenıne kadar halıları verip vermeyecegimixe kadar karısıyor ..bidaha yapma dicem ..biz yapıyoruz diyorum yapısonda belli diyor 2bebegm var haliyle 1gun düzenli kalmıyor kş
tarafından
Eşinin özel kişisel eşyalarına karışmak nedir canım ya benim annemde bana sık sık gelir birkere benim dolabimi açmaz , bence annenle açıkça konuş
(2,379 puan) tarafından
bana diyor ki sana iyilik yaranmaz tesekkr etniyorsn der agzıma ediyosn burnumdan getirysn sinirleniyor bu fırca niye balkonda degıl cekcekle naslnyapcam die karsı komsum baktı cocuk gibi azarlıyor. . neymiş biz yapamıyormsuz üzüldügnden yapıyorms tuhaf benm annem wlla Ramin lenslerinenkadar kutuda toplar kendine göre düzene koyar atar suraya koyummu demez sus karısma der bana sormadan atıyordu smdi kızınca artık atmıyor bebeklere bakalım onlar önemli diyorm kendini kaptırıyor işe deli mi ne bebelere bak ben yapsym istemşyr zor gelşyor
tarafından
Neden bilmiceksin ki evlenmeyi yuva kurmayı çocuk sahibi olmayı her birey gibi biliyorsun yinede kırmadan güzelce uyar canım eşinin bence dediğinde kötu bir düşünce yok
0 oy
(2,379 puan) tarafından
hal hareketleri bana esime davranışı kızısı oyuzden annem asla yapmaz demek cok isterdim 
0 oy
tarafından
Bir anne niye yapsın ya genelde kaynanalar rakip görüp daha iyisini alma umuduyla yapan var ama ana ya ana niye yapsın. Senin kötülüğünü niye istesin saçmalamış esin bence 
(2,379 puan) tarafından
ay inş öyledir ya bide ben tırsak pimpirikliym aklımdan esşmmdemeden önce gecmesi tesadf işe baslaynca bunlar böyle bsey yapsa dedim yani ne bileyim kendi günaha girer ve bunu göze alamaz ..esim haklı annem sureklo bseyleeşn. yerini degiştiryor bulamyrz ve seyi bulmuş utandım yani ben anneme esimle olan seyi bile anlatmam ki özelimizi Allh korusun kotu bsey olmadıkça söylemek istemem ailemden herkesi uzak tuttum zaten ilk önce kendi ailem canım skılsa tartıssam buraya yazarm anlatmam annem iyice moralimi bozar aklıma bseyler sokar oyuzden gerek yon yanç
tarafından
Ben öyle düşündüm direk canım baksanıza direk kuşkuya düşüp zehir ediyorsunuz kendinize bu durumu biraz salın. Allah istemedikçe yaprak kimildamaz o uyduruk ufirik şeyler mi yapacakh
tarafından
Ben öyle düşündüm direk canım baksanıza direk kuşkuya düşüp zehir ediyorsunuz kendinize bu durumu biraz salın. Allah istemedikçe yaprak kimildamaz o uyduruk ufirik şeyler mi yapacak
(2,379 puan) tarafından
dogru cnm Allh razı olsun biraz olsun rahatladım Rabbime sıgınırım dümya cok kotu ailem canım cigerçm amaönce kendini dusuncen bunu anladım bide korkarm böyle seylerden esimde gececi yarın **** etti beni okuyum hep  rabbim ol der ve olur
tarafından
Kesinlikle canım benim Allah a emanetsin. Bende birkaç sey yaşadım anlatmayayim ama Allah a güvendim sığındım ondan Yüce güç yok. Annem dedi senin yerine kardeşin yaşasaydı atlatamazdi ama bir gün kötü oldum Allah in kudretinden başkasına inanmam yapan crhenmen odununu sırtına yükler bana bisi olmaz. Onlar uyduruk şeylerle galebe gelemezler
0 oy
(276 puan) tarafından
Sen niye evinin işini yapmiyorsun. Iki kişisiniz derle topla Annende yapacak is yoksa oturur gider
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm ailenin evinde temizlik yapmasına izin verme hiç yani onlar gelcegi zman akşam 1 saat geç yat sen kendin düzenle evini onlarda gelince çayını içer gider muska konusunda da anneme sonsuz güvenirim ama k.v govenmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 215 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zormelek (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 181 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Merve-_- (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,550 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Merve-_- (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 293 göst.