0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından

image

image

imagekizlar dun adet gunumdu hala olmadim dun bu testi yaptim bisey cikmadi ilk 5 dk icinde daha sonradan bu silik cizgi cikmis sizce varmidir vir defa korunmasiz oldu demistim 

11 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözün aydın canım var tabi
(451 puan) tarafından
Ayy ciddimisin yaa 11 aylik oglum vqr dusunmuyordum hic 2 haftaya tatile gdicem ager varsa tatilde mide bulantilarim basliyxakk offf :/
(13,202 puan) tarafından
Valla ben de tek defadan kalıyorum gününe denk gelirse Allah kuvvet versin sana.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Var gibi kuzumm bence sen emkn olmak icin kansa ver
(451 puan) tarafından
Ayda 1 iliski oldu odq korunmasiz tek bi iliskidenmiiii :/
0 oy
tarafından
Çifte bayramın hayırlı Olsun o zaman bacım :)) Bir Aksilik olmazsa eğer hamilesin :))
tarafından
Yeni oluşmuş bı gebelik de olabilir kuzum istersen şöyle 3 5 gün daha bekle o zaman bı daha test yap,o zaman net cevabi alırsın :)
(451 puan) tarafından
Eger 3 5 gune gelmezse zaten teste gerek yok ahahahaha allahim aglancak halime guluyorummm yaaa :/
tarafından
Ben gelicegini zannetmiyorum sen gene de içini ferah tut :)
(451 puan) tarafından
;) tm bacim haberleairiz yine zatiii
tarafından
Haydi bekliyoruz seni inşallah güzel haberlerini :)
0 oy
(11,076 puan) tarafından

Hadi hayırlı olsun erkek olursa adı Bayram mi olur :D

(451 puan) tarafından
Ayyy :/ benim bulantilarim 6 7 haftalikken basliyo ve ben cok kilo veriyorum hamileyken 2 haftayada tatile gidiyoruz rezervasyonlar vapildi
tarafından
HYrlisi olsn canm korunmadinizmiki
(451 puan) tarafından
Yok:/
tarafından
Yani canm bebeginde daha kucukmus 11 aylik yazmissin sanki ne diyim keske korunsaymissin
(11,076 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun:)
0 oy
tarafından
Bendede boyle cikmisti vardı gebelik.bende  canm bi kac gun daha gecsinde kan testi yaptr cNm hakkinda hayrlisi neyse o olsn ins 
(451 puan) tarafından
Amin canim ins ya hic beklemiyordum acikcasi bide kilodq veremedim 11 aylik oglum var dislerimi yqptiriicaktim 2 kirik disim var :/  cok hazidliksiz olur eger varsa
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Canım bu testler kuruyunca genelde böyle ikinci çizgi beliriyor ama bilemedim ilk 5 dakika önemli bı kan ver yada testi küçük kaset testlerle tekrarla
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Silik çizgiyi görüyorum canım gözün aydın 
(451 puan) tarafından
Ama hemen cikmadiki sonuc :/
(13,027 puan) tarafından
O zaman kan ver canım daha kesin olur diyecegim ama 1 hafta bekleyeceksin en az bayramdan dolayı aslında acile gidebilirsin
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Silik cizgi var canim hayrli olsun hamilesin
0 oy
(120 puan) tarafından
Sonuç hemen çıkmadıysa hamile değilsin yarım saat bi saat içinde böyle oluyor ilk 5 dakikada çıkar 2.çizgi hamileysen. Ve anlamadım hamile olmak mı istiyorsun olmamak mı herkese tepkin farklı
tarafından
Hayır yanlış  erken gebelik testinde eğer yoksa 24 saatte beklese çizgi çıkmıyor  benimkinde 4 saat içinde çizgi çıktı sonuç 36+3 haftalik hamileyim
(451 puan) tarafından
Acikcasi istemiyordum canim oglum 11 aylik tabiki hayirlisi herseyin allahtqn gelene raziyiM :)
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Kız benim ikinci de böyle oldu yok diye çöpe attım hani olmasın diye kendimi avutuyorum bi baktım sonu böyle 

Şimdi 10 aylık oğlusum;) çifte bayramın hayırlı olsun cnm 
0 oy
tarafından
Bu testlerle iki sene her ay haşır neşir olmuş biri olarak aklında soru işareti kalmasın diye söylüyorum hamilesin. Bu marka erken gebelik testinde ilk yarım saate hele Bi de hamilelik yeniyse anca çıkıyor. Senin hemen çıkmadı dediğin kuruma çizgisi fakat bu kuruma çizgisi değil ne güzel Rabbım nasip etmiş hayırlı olsun canım 
(451 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim hersey allahtan esim cok istiyordu ama ben daha hazir degildim oglumun dakikasi yok cok hiperaktif bi bebek zaten kolikti neler cektigimizi ben bilirim birde normal dogum yaptim canimdan can cikti depresyona gridim 5 saat dogumhanade kaldim vakumlu bi dogum sonrasi 2. Den cok korkuyorum
tarafından
Doğum ve bebek biraz zorlu olunca sanırım tedirgin olmuşsunuz ama inşallah zamanla her şey kolaylaşır gider hayırlı olsun
(451 puan) tarafından
Tsk ederim yani varmi diyosunuz sanki adet olcakmisim gibi hafif belime ve kasigima agri geliyor gidiyor
tarafından
Ben kesinlikle var diyorum. Ben de bu testle gebeliğin öğrendim ve zaten hemen çıkmamıştı ilk on dk içinde bile ama yarım saat içerisinde silik çizgiyle öğrenmiştim. Daha önceleri bu testlerde isterse iki gün geçsin ufak bir kuruma çizgisi bile olmuyor zaten. Ben de adet olacakmışım.gibi ağrılarım vardı bir çok kişide böyle oluyor zaten genellikle.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 327 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
0 oy
13 cevap 419 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu