0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kızım gece 2den beri uyumuyo oturdum ağlıyorum artık ya karnı tok oda sıcakligi tam ideal ne cok sicak ne soğuk su icti üstünü değiştirdim altını değiştirdim uyumuyo ağlamıyo da oyun oynucak devamli şimdi kayinvalideme gidicem mecbur öğlene doğru orda uyumaya kalkcak yeri olmadan asla uyumaz gürültüde de oyle baska çocuklar da olufwk burnumdan getircek veya hix uyumucqk tqm bo yere gidicez uyumak isticek kolay uyuyan bi bebek degil 20 aylik vallahi sinirime ağlıyorum artik ya napicam ben? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim oglumda 15 aylik 5de uyandi ama gece surekli emdi uyutmadı beni bi sicak tepelerime cikiyo:'( tamda bayram gunu enerjim 00000

tarafından
Vallahi benimde cok değil yemin ederim iki saat uyusa yine yeticek ben uyumam sa yeter ki o uyusun yoksa burnumdan getircek biliyorum
tarafından
Bende tam duzeni oturttum saniyodum :\ ne güzel gec kalkiyodu 1uyku yapiyodu simdi mecbur 11gibi uyutucam oglen sonu bidaha uyumak isticek bu sefer gece 11 12 de uyucak
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benim bebekde aynı yaşına girdi halen daha düzen yok gece üçte uyandı yeni uyuttum zorla ne zaman biyere gidecek olayım bı isim olsun sabaha kadar uyutmuyor gün icknde uyuyo ben hep uykusuz :)kasma boşver gece uyandi çizgi film açtım oyuncaklarıyla oynadı biraz kahvemi yaptım cerezimi yedim kafa dinledim napim biz nekadar zorladimca okadar inatlasiyor uyumuyor hep ağlayarak uyuyo :)bende takmıyorum uykudan kıvranıyor uyumuyo hep böyle bebisler 
tarafından
Ya insanın bazen sınırı bozuluyo ama ya uyuyan ve iştahlı bebeklere hep hayranlıkla bakıyorum valla cok şükür sağlığı yerinde güzel zeki bi kızım var Rabbime şükürler olsun ama böyle bazwn sinirlerimi bozuyo uykusuzluğu ile
(1,024 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım zaman zaman bı de eşim benden daha fazla uykusuz yorgun bakmiyo çocuğa ama memnun değil bu saat olmuş uyuya ona sinir oluyorum
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Kız uyumasın ne olacak ben artık sinirlenmiyorum sende sakin ol 24 saatlik yola inan ki 1 saatlik uykuyla çıktım Rabbim kuvvet versin
tarafından
Canim sorun benim uyumamam değil ki benim uykum ayıldı suan zaten sorun simdi tam kayinvalideme gidicez uykusu gelicek ev de uyutcak pek yer yok çocuk dolu olucak benim kizim da doğduğundan beri deli gibi uykusu varsa da uyumaz gürültü olunca uyuyamayınca da hiç durmadan ağlıyo me yaparsam yapayım susmuyo burnumdan getiricek yoksa bugün bayram olmasa bende bu kadar sinirlenmezdim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 346 göst.
24 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 192 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,304 cevap