0 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Sürekli emiyor uyuyor ilk çocuğum kolikti gece gündüz uyumaz ağlardı aşırı hareketliydi. Şimdi bu böyle uyku halinde hep mayısık korkuyorum normalmidir ki 3 aylık benek nasıl olur. Gözle takip ediyor gülüyor konuşmaya çalışıyor gibi ama refleksleri güçlü değil yüz üstü yatırınca kafasını kendini kaldiramiyor

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bı doktora gösterin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ilk bebeğim şu an 3 aylık sadece onunla kıyas yapayım bilgim yok canm yüzüstü yatirınca kafasini kaldirabiliyo bilinçli guluyo şu an sesli de gulebiliyo gündüz uykusu çok az ve kısa kisa göz takibinini de iki aylıktan beri yapiyo
(1,755 puan) tarafından
Dediklerinizn hepsini yapıyor hareketli ama benbenmi çok yüz üstü yatırmadım acaba kafasını dik tutuyor etrafa bakıyor ama yüz üstü yatırınca uzun süre kaldırıp etrafa bakmıyor dik tutmuyor. Gündüz uykuları da kısa süreli ama çok uyuyor emdiği için mi yorgun düşüp yatıyor geri anlamadim
tarafından
Sıcaklardan da halsiz dusuyolar canm
(1,755 puan) tarafından
Adana sıcağı normaldir aslında çok haklısın
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ayni bnm kızım:) koyunca uyurdu kalkmazdi normal bnce bi sorun yok.

(1,755 puan) tarafından
Hay allah razı olsun senden yaa Nasıl paniklettiler beni
(3,895 puan) tarafından
Panik yapma her bebek hareket edecek diye bi sey yok bnm kızım emerdi doyunca uyur ve emmeyi birakirdi besigine koyardim acikmadan uyanmazdi hatta ilk dogdugu zamanlar sarilikti hic uyanmazdi.2 bucuk ay uykusunda emzirdim gözünü açamazdi.
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benim 10 günlük bebeğim başıni kaldırıyor du yüz üstü bırakınca sağa sola çeviriyordu 

Üç aylıktı onun istediği TV de kanalı biliyordum bağırıyordu değiştiremezdik 

Akşam babası gelirdi ever yerinde çıldırır di nasıl gülüp ziplatirdi kendini yani bunları yapabiliyor üç aylık bebek

Sen doktora götür muhakkak
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bi doktora  götür  derim  canım  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ummugulsum (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 88 göst.