0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum olacak ismini birlikte karar verdik soran olursa eşim bilir diyecekmisim neyden çekiniyor anlamış değilim çocuk benimde kime ne sinir etti beni

6 Cevaplar

+1 oy
(551 puan) tarafından
Eğer eşinle iyi anlasiyorsaniz boşuna huzursuzluk çıkarmaya gerek yok canım önemli olan evinin içi dışarıya eşimin çok istediği bı isim vardı bende beğendim bu olacak diyebilirsin bir şey kaybetmezsin sağlıkla gelsin bebeğiniz böyle durumlar için birbirinizi üzmeye değmez BENCE 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evde benim sözüm geçer demek istiyor demek ki, millet de vay bee erkeğe bak falan diyecek bunu istiyor galiba. Agzinin ortasına çarpsan keşke bı tane. 
tarafından
Huzursuzluk çıkarmak istemiyorum susuyorum napayım
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Yanı dışarıya arsi tabi böyle görünmek istemesi gereksiz ama ataerkil bi toplumda yaşıyoruz oda bi gerçek... normalde iyiyse sorun etme he de geç...o istedi bende beğendim de geç 
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Gerçekten bazı eşler koca olamıyor ya sinir oluyorum. Bence isim hakkı kimmm ne derse desin annenindir. Hamilelikte çektiğin zorluklar, doğunca yaşadığın zorluklar. Eeee bütün zorlukları anne çeksin, ama güzel şeylere gelince baba yapsın. Oldu canımmmm. Allah'ıma şükürler olsun eşimde benim gibi düşünüyor oda herkese eşim koydu o ne derse ben tamam derim diyo.  Gerçekten burda okuduklarim hayatıma binlerce şükür etme sebebim oluyo.
(2,804 puan) tarafından
kaynanam  benim adim  olacak dediginde benim esim bizmi doğuruyoruz  demisti binlerce şükürler  olsun koymadik☺️❣
(3,456 puan) tarafından
Bazılarında da ne cesaret yani benim adım olacak diyo bide :)
(2,804 puan) tarafından
Hee sanki ona doguruyom kiz dedigimde başlamıştı  benim adim olacak diye hicte koymadim sefam olsun ne koycam be kaynanaysa kaynana haddini bilsin ölsün  koyarım ☺️

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 414 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 710 göst.
0 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
10 cevap 201 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu

383,407 soru