0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8,956 puan) tarafından
1 de geldik önümüzde 36 kişi vardi 1 buçuk saat oldu bize sıra gelmedi özeller de çocuk doktoru yok Bayram da delirmeme az kaldı yok böyle bi sistem.. çocuklar hasta ateşli perişan bekliyorlar o kadar saat

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İster çocuk ol ister bebek ister hastalıktan yada kan kaybından geeber acillerde dönüpde bakmazlar ve üstüne terslerler 
(8,956 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(9,870 puan) tarafından
Özelde var canım çocuk doktoru hastaneleri arayip sorabilirsiniz biz ozele gidiyoruz acile
(8,956 puan) tarafından
Buradaki hastaneleri aradım Yok maalesef hiçbirinde
0 oy
(341 puan) tarafından
Ben özeldeyim canım doktorumuz sabah gelip gidiyo doktor oturmuo burda devlet hastaneleri maalesef ki öyleler biz gittik normal deyip gönderdiler hic ilgilenmiyolar
0 oy
(6,806 puan) tarafından
2 gün önce sabah oğlum ateşlendi gittik baktı falan ateşini düşürmek için bi sürüp vercekler ordan ora gidin deyip duruyor bu ne yaa buraya çocuğun ateşini düşürmeye geldik 1 saat hastane gezelim diye değil dedim bağırdım cagirdim bize böyle burda hu şekilde bağıramazsınız zaten isim çok kimseyle uğraşamam sito bende yok öylee bi dünya kimseyle uğraşamam diye işinizi doğru düzgün yapın diye yaygara çıkardık esimle çok sinir bozucular bu hastane calisanlari
0 oy
(13,736 puan) tarafından
Canim aciliyet durumuna bakip ona göre aliyorlar iceri. Ateşi varsa hemen sıra geliyor. Insallah kötu bisey yoktur seninkinde. 
(8,956 puan) tarafından
38 derece ateş var ama bekledik yine

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (21 puan) tarafından soruldu

376,817 soru

11,277,038 cevap

34,670 kullanıcı

...