0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından

Merhabalar,3 buçuk  aylık bebeğim var gündüzleri hiç durmuyor ama geceleri İyi akşam 10'da uyuyor kaldırma Sam sabaha kadar uyur ama gündüzleri bana hiçbir iş yaptırmıyor ne yemek ne ev temizliği sürekli kucağıma al mami istiyor beşiğine koyduğumda sürekli ağlıyor Bu normal midir Ya da nasıl başa çıkabilirim Çünkü gündüzleri gerçekten hiç durmuyor 2 dakika lavaboya bile gidemiyorum Her gün böyle? :( 

4 Cevaplar

0 oy
(2,962 puan) tarafından

Normal canim ben pusete koyup yanimda gezdirirdim wcde dahil. 5 dkda yapicak isimi sayesinde yarim saatte yapardim. Buyudu birsey degismedi gerci hala bacagima yapisiyor kucak istiyor :)

(163 puan) tarafından
Pusete koyuncada agliyor hic bir şekilde Durmuyo:(
(2,962 puan) tarafından
Ağlar ama sen is yaptikca sesler cikardikca izler seni zamanla da alisir. Benimki alisana kadar yirtti kendini pusetten kafa kaldirmalar kendini atmaya calismalar falan hep sarkilar soyleyerek eline birseyler verip oynatarak alistirdim.
(163 puan) tarafından
Evet evet aynen kendini böyle öyle kaldırıyor ki bir an kalkacak sanıyorum o derece ama hala oyuncak falan tutamıyor Bu normal mi
(2,962 puan) tarafından
Cok normal benimki dis kasiyicisini falan koluna takardi hep tutmazdi. Hep sacimi yolardi sadece. Is yapmasi zor cocukla ya mecbur birseyleri yarim yamalak yapiyorsun
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Benimkide öyleydi ya ben gece yapardım işimi

Gece kaldırmana gerek yok artık acıkırsa kendisi kalkar zaten bırak uyusun sende işini yap öyle yat 
(163 puan) tarafından
Genelde öyle yapıyorum fakat bazı rahatsızlıklarından dolayı kaldırmam gerekiyor
(3,527 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bebek ya gece uyur ya gündüz. Gece uyumasa o daha zoruna gider. Biraz daha büyüsün toplar kendini düzene girer. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Benm üç sylik bebişim de öyle 2.5 yaşında da oğlum var o da sürekli oyun istiyor yanımda olmak istiyo hep . Bebişin kucak keyfi bu anlamda yoruyo beni de . Oğlumun tuvaleti geliyor minigi bırakınca çığlık çığlığa agliyo, oyun oynamaya başlıyoruz minik ağlıyor :D yapacak bişey yok galiba bu küçük döneminde 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 207 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.

378,249 soru

11,321,244 cevap

34,765 kullanıcı

...