0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Selam kızlar bir yaşında oğlum var ve yaklaşık birbuçuk yıldır eşimle aramız açık bazen konuşuyoruz düzelir gibi oluyor sonra yine aynı. Şu an ailece tatile geldik bişeylerin düzeltelim diye ama sabahtan beri içtiği için bir saat önce uyudu güya birlikte vakit geçiricez. Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum konuştum olmadı kızdım olmadı önemsemedim görmezden geldim olmadı bir türlü olmuyor eskiye dönemiyorum. Acaba sorun Bende mi ben mutlu olamıyor muyum. Bir resim çekmiş bugün suratım beş karış oturuyorum hep böyle suratın diyor memnuniyetsiz dedi bana aslında gayet güzel vakit geçirdim bütün gün ama yüzüm öyle demiyor muş. Bi akıl verin bişey yapmak lazım

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazı şeyler kopunca insanın içinde de birşeyler kırılıyor. O kırık hep batıyor. Ne yapman gerekiyor gerçekten hicbi fikrim yok inşallah en kısa sürede en mutlu olduğunuz zamanlara dönersiniz. 
(11 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Iciyor ise bosver icki tum kötülüklerin anasıdır dememisler boşuna 
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Bence kafana takmayip akişina birakmalisin
(11 puan) tarafından
Bir dönem öyle yaptım ama çok daha fazla uzaklaştık bu sefer evde iki yabancı olduk bazen gözüm görmesin istiyorum bazen çok özlüyorum
0 oy
tarafından
Sen ona ayak uydurmiyorsun onyuzden hem onu hem kendini mutsuz ediyorsun tatile gitmisiniz gündüz ayrı güzel gece ayrı güzel olmalı ben sizde suç buluyorum 
0 oy
tarafından
Dha yenisinz zamnla düzelir uzlme zamnla sen onu o seni öğrenir askom sen yine guler yuzlu ol ama kendin icn gerisi kendilignden gelir
(11 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim haklısın zaman lazım ama sabır kalmıyor bazen

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,268 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (678 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 524 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Habibe1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 409 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda... (633 puan) tarafından soruldu