0 oy
83 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (762 puan) tarafından
Arkadaşlar ben çatlak kremı alacam da hangisini alayım kullandığınız veya bana onerecgınız cok ıyı krem var mı

5 Cevaplar

0 oy
(607 puan) tarafından
Bebek yağı Tavsiye ederim kreme falan gerek yok hiç çatlak olmuyor
(762 puan) tarafından
Siz kullandınız mı pekı yağı
(607 puan) tarafından
Evet 2 doğum yaptım ikisinde de kullandım hiç yok çatlağım çok memnun kaldım , denemek isterseniz sabah akşam yatmadan önce düzenli kullanmanız yeterli olacaktir
(762 puan) tarafından
Hangisi marka önemli mı sız hangi marka kullanıyordunuz
(607 puan) tarafından
Jhonsons Baby kullandım ben mor kapaklı olandan
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
Doktorumun onermesiyle mustela aldım ilk defa bugün kullandım etkili mi değil mi bilmiyorum bide kako yağını duymuştum buradaki hanımlardan 
(762 puan) tarafından
Bende kakao kullanıyorum da pek etkisini gormedım şişe bitti resmen
0 oy
(359 puan) tarafından
BADEM YAĞI BADEM YAĞI BADEM YAĞI DERİM :D gözümle şahit oldum kullanmadığım o kadar pişmanım ki hamilelik te çok kilo alan bir insanım karnım harita gibi şuan 2 çocuğum var arkadaşım kaç kere kullan dedi kullanmadım önemsemedim krem falan hikaye Valla kız 28 kilo aldı doğurdu bir tane çatlağı yok sürekli badem yağı sürüyordu keşke diyorum ama iş işten geçti :D
(762 puan) tarafından
Badem yangını başka bırsey le karıştırıyor muyuz
(359 puan) tarafından
Hayır sadece badem yağı sürüyordu banada çok söyledi ama iş işten geçti vallahi her sorana bende söylüyorum artık sonradan pişman olma bilemem belli çok iyi kremler vardır ama çoğu ticari amaçlı hem uygun hem etkili dene derim canım
(762 puan) tarafından
Mutlaka deneyecek cok tesekur ederim
(359 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Lierac kullandım sıfır çatlak canim
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Badem yağı ve zeytinyağı kullandım. Hiç çatlak yok. Ama istisnasız hergun sürdüm ve yıkamadım. Temiz bezlerle sardım karnımı kıyafetimi öyle giydim. Ama şöyle bisey de var eğer genetiginde varsa engel olamıyorsun.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 332 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 216 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu

379,797 soru

11,369,032 cevap

34,852 kullanıcı

...