0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar merhaba ya bugün adet günümdü olmadım göğüslerim çok ağrıyor ve beyaz akıntım var hamilelik olabilir mi sizce

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözün aydın canım hamilesiniz
tarafından
İnşallah canım ya bir yıldır çocuk istiyoruz
tarafından
Benim dört yıl olmadı sonra rabbim nasip etti adet zamanım geldi sanki her an adet olacakmışım gibi ama olmuyordu göğüslerim çok fena ağrıyordu sonrasında hamile olduğumu öğrendim rabbim gönlüne göre versin inşaallah
tarafından
İnşallah bizimki de öyledir şimdiden içimde tatlı küçük bir heyecan var rabbim boşa çıkarmaz inşallah
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Hamilelikte de adet zamanıyla eş zamanlı giden göğüs ağrısı akıntı bel ağrısı oluyor canım ilk belirtiler olarak eğer şüphen varsa ve afetlerin düzenliyse büyük ihtimal hamilelikte ama 1 2 gün den birşey olmaz benim hep düzenlidir arası 24 günü geçerse hamile olduğumu anlarım 3 günden fazla gecikmez yani birde 2 çocuğumda da ilk belirtim adet dönemi yaklaşınca baş dönmem çok oluyor Du (normalde olmaz) 
tarafından
Aslında benimde adetin düzenli bide ilk defa göğüslerim bu kadar acıyınca ümitlendim hemen de test yapmak istemiyorum çünkü bi daha hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum
(359 puan) tarafından
1 2 gün daha bekle derim malum sıcaklar geldi bayram zamanı stres falan herşey etkiliyebiliyor gecikme 4 5 gün olursa madem normalde düzenlidir diyorsun erken gebelik testlerinden yapabilirsin bence inşallah Allah kalbine göre versin
tarafından
Saol balım herkesin inşallah
(359 puan) tarafından
Aminn Allahım isteyen herkese nasip etsin kuzum.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Korunuyomuydun
tarafından
Yok hayır  çok istiyorduk
(7,972 puan) tarafından
Insallah hamilesindir
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Adet öncesinde de böyle belirtiler oluyor canım ama en iyisi test yapmak

tarafından
Teşekkürler canım ama daha önce hiçbir adetimde göğüs ağrısı olmadığı için

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Toprak Ana (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 404 göst.
0 oy
5 cevap 108 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde hayal.bayan_1 (19 puan) tarafından soruldu

384,912 soru

11,512,777 cevap

35,174 kullanıcı

...