0 oy
203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,634 puan) tarafından

:( büyük oğlum sonra ortanca oğlum sonra en ufak kizjm boğaz enfeksiyonu oldular ve bu lanet bulaşıcı sanırım evde herkese vurdu kardeşim köye gitti 3 oğlu var ilk birinde olmuş sonra diğerlerine bulaşmış yüksek ateş öksürük mahvetti bizi rabbim şifa versin hiç uyku yok surekli ates kontrol ediyorum :(

5 Cevaplar

0 oy
(48,854 puan) tarafından
kızım ateslendi esim ve ben grip gibiyiz
(2,634 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım
(48,854 puan) tarafından
sagol canim sizede geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yüksek ateş öksürük bogaz ağrısı... Covid testi yapıldı mı
(2,634 puan) tarafından
Kuzum kardesimlerde öksürük varmış benimkilerde yok sadece ates var bizde test felan yapmadılar suan en ufak bebitom hasta oda antibiyotik kullanıyor kardeşimde köyde gidememiş hastaneye ilaçta yokmuş
(25,224 puan) tarafından
Test yaptırsanız iyi olur bence başkalarını da tehlikeye atmamış olursunuz ne olur ne olmaz. Geçmiş olsun
0 oy
(11,099 puan) tarafından
Allah şifa versin hepsine
(2,634 puan) tarafından
Amin inş çok zor bebekler hasta olunca evde huzur kalmıyor
(11,099 puan) tarafından
Öyle yaa ama Allah beterinden korusun bunları hemen atlatırlar inşallah. Allah senin de yardımcın olsun hepsi birden hasta çok zor
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kızım 1 buçuk haftadır burun akıntısı öksürük çekiyor devlete götürdüm ilgilenmediler pazartesi özele goturcem devletteki doktorların bı tarafı kalkmis
(2,634 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında özele götürdüm devletin acili çok acımasız ilgilenmiyor
(3,099 puan) tarafından
Ben devletin polikiligine götürdüm gece oksurukleri vardı o ara ishalide vardı söyledim oluyor 2 hafta ishalden dedi doktor şok oldum bakmadı bile boğazına falan 2 defada acile götürdüm birinde direk antibiyotik yazdi digerindede doktor öksürürken getir diyo m.l bide burnunu temizlettirdi evde aynısını bende yapiyorum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun suan bizde bisey yok ama 15 gun once oglumda aynı hastalığı atlattı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (811 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 158 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pampers (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
4 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.

381,951 soru

11,434,461 cevap

35,002 kullanıcı

...