0 oy
863 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bunu istemeye geldiler sonra nikah için gidip kan verdiler eşyalar toplandı 15 gün sonraya gün alındı gece oğlan demişki birlikte yasalayım 1 2 ay sonra yaparız nikah önemli değil oda ben mal değilim dedi eşyaları geri boşalttı hem oğlan tutturdu evlenmek için Şimdi de böyle yapıyor siz olsaniz ne yaparsınız bin kez aramış özür dilemiş ama ben de çok kızdım bırak dedim 7 senedi4 birlikteler di oğlan diyormuş ki gel beni seviyorsan niye gelmiyorsun beni sevmiyor sun sevsen nikahsız gelirsin

37 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Bence bu zihniyetteki adamdan derhal ayrılmalı
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Oldu kendi kız kardeşini nikahsız izin versin yaşasın kendilerine gelince dışarı çıkmalarına bile izin vermezler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kardeşin  kaçsın  kurtarsın  kendisini  o adamdan  koca  falan  olmaz  yol  yakınken  dönsün  böyle  söyleyen  adam  ewlensende huzur  bırakmaz  ewde sakın evlenipte  bir hata  yapmasın  walla çok çeker 
0 oy
(415 puan) tarafından
Adam evli galiba yada iş resmiyete binse başka bir mesele var adamda kardeşin bıraksın Rabbim yol yakınken göstermiş yüzünü ne pis adam birde utanmadan seviyorsa demiş seven insan önce nikahına alır nikah bile yapsa o adamdan koca falan olmaz ha başka bişey teklif etmiş ha bunu biz pandemi ilk ciktiginda evlendik 1 gün de işlem sürdü erteis gün nikah bunda başka bişey var uzak tutun lütfen kardeşini Rabbim yolunu açık etsin bacinin 
0 oy
tarafından
İsteme.bir formatlite bence...ciddi gibi görünüp  istediği yapmaktii.7 sene bir.iliskimicin.cok.uzun..olsaydi 7 yıl icinde bisiyler olurdu zaten..
0 oy
tarafından
Önceden olan ilişkiye karşı değilim ama o sevse zaten nikah yapardi bunun kavgasida yaşanmazdı..  sanirim Koz kardeşin çok haklı 
0 oy
(48,904 puan) tarafından
bu sey degilmiydi gelcez deyip gelmeyen sabahin sekizinde gelecek olan ayarsiz aile bak yine bir isaret bırakması icin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha yeni isteme olmamismiydi.... Aaa ben bu damadı yolarim resmen kıza nikahsız dostum ol ilerde bakarız demeye getirmis
0 oy
tarafından
Aklı sıra kızla birlikte olacak düğün masraflarından kaçmak için böyle bir teklifte bulunmuş yol yakınken ayrılsın bnce cnm zor olr ama unutur RABBİM karşısına iyi niyetli iyi insanlar çıkarsın 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Allahın şu kız evlenemedi gitti valla evlenmesin boşverin yaa
0 oy
(4,744 puan) tarafından
Ben şunu anlamadım hani tamam adam diyor ya nikah yapalım beraber yaşayalım peki bunun düğünü de mi olmayacak gitme diyorsunuz tamam hani gitmesin zaten de düğün kararı da mı alınmamış tı
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Sabahın 8 inde kız istemeye gelen insanlardan ne bekliyoruz ki bacım.?

Aklı varsa bozsun bu işi bu aileden kurtulsun.
0 oy
tarafından
15 gun daha beklese zaten hep birlikte kalacaklardi hevesini alip postalamak icin cagirmis bariz belli yani pislik
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Helal olsun kız kardeşine acı çekmekten korkmayıp esaslı bir duruş karakter sergilemiş onurlu insanları çok seviyorum helel olsun 1000 kere 10.000 kere 
0 oy
(119,779 puan) tarafından
O adamdan hayir gelmez yol yakinken vazgecsin
0 oy
tarafından
Ilginc hani doger possta beğenmrdiler yazmissin burdada 7 senelik ilişki  vardi yazmissin
tarafından
Aynn bende onu dicektm agzmdan aldin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 412 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepoztrk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 255 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 380 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,955 soru

11,463,260 cevap

35,056 kullanıcı

...