0 oy
862 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bunu istemeye geldiler sonra nikah için gidip kan verdiler eşyalar toplandı 15 gün sonraya gün alındı gece oğlan demişki birlikte yasalayım 1 2 ay sonra yaparız nikah önemli değil oda ben mal değilim dedi eşyaları geri boşalttı hem oğlan tutturdu evlenmek için Şimdi de böyle yapıyor siz olsaniz ne yaparsınız bin kez aramış özür dilemiş ama ben de çok kızdım bırak dedim 7 senedi4 birlikteler di oğlan diyormuş ki gel beni seviyorsan niye gelmiyorsun beni sevmiyor sun sevsen nikahsız gelirsin

37 Cevaplar

+6 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nikahsız gel benle afedersin yat demiş, neyin kafasını yaşıyor merak ediyorum? Dünya ne hale geldi.. madem çok istiyorsa gitsin bekar hayatı yaşasın , kusura bakmasın öyle şeymi olur nikahsız yaşasın, ondan sonra da işine gelmeyince bıraksın ortada kızı, kız kardeşine söyle bıraksın öyle erkekler güvenn olmaz, millet düğün günü vazgeçiyor, oğlan utansın kardeşin utanması, bide beni seviyorsan gelirsin demiş kardeşinde desin namusumu ailemi seviyorum, Desin... İşin gerçeği bu adamdan koca olmaz anca madam olur
tarafından
Kardeşim çok üzüldü istemeye geldiler onlar sordu ne istersin kızım diye o dedi ben birşey istemem çok iyi kız filan dediler şimdi de birlikte yasamayı teklif etmis
(1,766 puan) tarafından
Valla cnm kardeşin koca bulur. Bu adam'dan koca moca olmaz
tarafından
Engelledi gece birde adam demiş kizdirdim özür dilerim bin kez aramış dedim açma ne halı varsa görsün annesini aradım ben dedim madem oğlun istemiyordu neden geldiniz buraya kadar oda dedi oğlum öyle dememiştir şok oldu
-Reklam-
+2 oy
(3,052 puan) tarafından
Kardeşinin aklı varsa nikah kıyılmadan gitmez. Kardeşin de sen beni sevsen bana böyle birşey teklif etmezsin desin. Nikah dediğin uzun veya çok zor bi işlem değil 2 günde işlemler halloluyor. Ben oğlanın farklı niyeti olduğunu düşünüyorum. Kardeşin evlenmek için acele etmesin bence bi daha düşünsün ben oğlanı pek iyi niyetli görmedim. Evlenip de pişman olma ihtimali yüksek. İnsan sevdiği kıza böyle bir teklifde bulunmaz
tarafından
Dedi canım oğlan dedi asıl sen beni sevsen gelirsin
+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Her seven nikahsiz çıksın gitsin madem.Ne alaka sevsen gelirsin hadi oldu oldu anlaşamadık dedi ne olacak kardeşine etraf hangi göz ile bakacak. Söylediği şey çok saçma 
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Ailen ne diyor bu duruma bırakmasına böyle setlerde çevreyi düşünen olur diye sordum aman dönmesin o cocugun yeti niyet degil bence kardesinede helal olsun en iyisini yapmış kusura bakmasın o cocuk da o sevseydi öyle birşey teklif etmezdi sevdiğini düşünüp 
tarafından
Bencede ailem diyo gitme kesinlike bizde şunu anlamıyoruz onlar ısrar etti evlensinler diye o neden di
(1,757 puan) tarafından
Zor gelmiştir canım onca sey ugrasmak beyefendiye
0 oy
(269 puan) tarafından

Bunu burda sormana bile gerek yok, hem istemeye gelip hem de nikahsız yaşayalım ne demek, afedersin o çocuk yarın öbür gün kardeşini satmaya bile kalkışır. Lafa bak seviyorsan nikahsız gelirsin, bunu diyen adam hakkında düşünmeye bile gerek yok 

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Asıl söz de adam olucak sevseydi nikahsız yaşamayı teklif etmezdi..
tarafından
Kesinlikle birde niye gidip kan verdi o zaman
(5,721 puan) tarafından
Göz boyama olmuş sanki
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Sabahin körunde istemişlerdi demi bide. Zaten o ailenin tuhaflığı baştan belliydi. Bence yol yakinken dönsün. 
(185 puan) tarafından
Yaa bu o aile mi.. gerçekten çok tuaflar o zaman da hayret etmiştim şimdide hayret içerisindeyim..
Nikâh işlemi 1 gün bile surmuyor..amaç başka... yangından mal kaçırır gibi sabahın köründe istemeye geldiler ya oğullarında  bir sıkıntı var evli felan olmasın kağıt üzerinde de boşanmayınca bu şekilde teklifle geldi valla benim her ihtimal gelir aklıma..
Aslında kız allahın sevgili kuluymus her şey önceden gözünün önüne seriliyor görür umarım..
(13,923 puan) tarafından
Evet canim o. Bencede bir tuhaflik var. Akli başinda ve herşeyi normal olan bir erkek böyle birşey teklif etmez.
0 oy
(812 puan) tarafından
Sakın adam olan kivirmaz kıyar nikahını alır 
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Yuh. Ahlaksız. Sevsen gelirsin öyle mi.

Sen gerçekten sevsen resmiyetten kaçamazsın. Böyle bir şeyi teklif dahi etmezsin. Aklına seçenek olarak bile gelmez.

Detayları bilmiyorum ama ayrılık acısı bir ömür kıymetsiz olmaktan iyidir. Kendine saygısını yitirmesin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Artık bu zamanda televizyonlarda millete onu aşılamaya başladılar ünlüler diziler filmler hepsinde aynı séy var rabbim cocuklarimızida böyle masum kızlarımizida korusun oylelerinde kardesin akılliymis aferin ona sakın tavrını bozmasın 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Zaten sabah 8de istemeye gelmelerinden belliydi biseyler olduğu
0 oy
tarafından
Tam bir ********. Kardeşiné helal olsun dönmesin lafından. Allah daha nice iyilerini çıkarsın karşısına 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Nikahsz nereye gidiyomş canm birbirlerine haramlar ne kadar rahat mş boşver kurtulduğu iyi olmş krlmştr üzülr ama geçer başta böyleyse sonu kötü olr koca olmaz ondan
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Nikah neden olmuyormuş. İnsan sevdiği kadına nikahsız yaklaşır mı. Bence bir an önce ayrılsın ondan
0 oy
(10 puan) tarafından

Nikahsız gel ne demek ? 

Damat uçkurunu düşünüyor açık ve net .. 

Kesinlikle kabul etmemeli 

Seven adam gününü bekler !

0 oy
(432 puan) tarafından
Yok artık kardeşin çok iyi bir insan evlenmeden ne mal olduğunu göstermil Allah şükürler olsun bence söyke öyle bir adamı nasip olmadı diye şükür namazı kılsın evlidir bu adam kesin bak olan kardeşine olur çocukta yapar bırakıp gider. Benim kardeşim aynı durumda olsa asla daha izin vermem bitti. Ay çok sinirlendim Benin de nişanlı kuz kardeşim var sizi çok iyi anlıyorum 2 gün ağlar geçer bir ömür boyu ağlamaktan iyidir Allah daha hayırlısını iyisini versin 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Yol yakınken dönsün kardeşin adamın niyeti ortada

0 oy
(3,649 puan) tarafından
O ne öyle ve deneme ürünümü bu begenmezse iade edecek 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Evli falan olmasın sakın niye nikahsız istiyor ki 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Iyice tanısın sonra eğlensin şimdiden böyle şeyler diyen birine pek güven olmaz aynı evde yaşamak ne ya hemde nikahsız 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 408 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Zeynepoztrk (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 379 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...