0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Kızlar ikinci doz aşımı oldum ama olduğumdan beri iki gündür başımın sağ tarafında şiddetli ağrı var başım çatlıcak gibi. Gece iki tane parol ardı arda içtim sabah yoktu ama yine biranda başladı ve şiddetli bi şekilde başkadı. Bunun gibi yan etkiler gören varmı. Sizde nasıl oldu bi yan etki gördünüzmü. Babam da kalp krizi geçirdi aşıdan sonra. Bende korkmaya başladım.

6 Cevaplar

0 oy
(4,293 puan) tarafından
Aspirin icmelisin
tarafından
Bence doktora gitmeli öyle kafamıza göre ilaç içmek doğru değil
Hele ki kan civitici
(1,925 puan) tarafından
Canım emziryorumda o yuzden sadece parol yorum
(4,293 puan) tarafından
Tabiki de doktora gitsin ama benim babam da inme gecirdi asi olduğu kolundan aspirin verdiler kani sulandırmak için burda da okumuştum asi sonrası aspirin falan veriyorlarmis doğruymuş
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
İki halamda olmuş birinde kalp çarpıntısı yapmış bir hafta boyunca baş agrisida çekmiş diğer halaminda asi vurulduğu elinde uyuşma falan olmuş geçmiş sonradan sinovağa göre biraz daha ağır o o yuzden bünye zor kaldırıyor yan etki çok yapıyormuş 112yi arayıp sorabilirsin öyle şeyleri söyleyince uzmana bağlıyorlar 
(1,925 puan) tarafından
Geçse neysede inşallah kalıcı bişey brakmaz
(3,099 puan) tarafından
Sen dediğim gibi 112yi ara canım onlar bağlarlar uzmana eğer normal bir yan etkiyse söyler onlar değilse hastanrye gitmeni söylerler zaten
(1,925 puan) tarafından
Tmm canım olmadı öyle yaparım
0 oy
(12,516 puan) tarafından
İkinci doz daha ağır oluyor sanırım. Eşimde de ilk dozda iyiydi ikinci de aşırı halsizlik oldu 1 gün boyunca. 
(1,925 puan) tarafından
Bendede ilkinde bişey yoktu ikincide oldu
0 oy
(812 puan) tarafından
İlk gün kol ağrısı 3.gun ateş , kusma ztitreme, aşırı şiddetli vücut ağrısı , gürün kanaması, halsizlik oldu ikinci asi siram geldi gitmiyorum korkuyorum hayatımda böyle olmadım yere ytup için çıktı aglamaktabn 6 parol içtim gunicinde geceye doğru düzelsldim 
(1,925 puan) tarafından
O kadar kötü olduyaan ikincisi daha kötü olabilir canım dikkat et.
0 oy
(1,292 puan) tarafından
İlkinde 2 gün kol ağrısı ve uyku hali olmuştu 2. Daha az ağrı yaptı daha çabuk geçti. Ama kardeşim de değil çevremde birçok kişi başarısı yaşamış birkaç gün. Benim 2. Doz daha hafif geçti ama kişiden kişiye değişiyor
0 oy
(1,071 puan) tarafından
2. Dozu dün oldum şükür canım bir sıkıntı yok. Bende de ilkinde çarpıntı olmustu

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 125 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
21 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

385,070 soru

11,516,703 cevap

35,177 kullanıcı

...