0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından

Selam kızlar ♡♡

Vallah uzatmadan direk lafa dalayım..

Covid olayından sonra eşim işsiz kaldı.. baya sıkıntılı günler geciriyoruz hallenn.. yani bizim eve giren para belli.. Rabbime şükür kiramızı ödüyoruz boģazımızdan iki lokma geciyor.. dedigim gibii Rabbime binlerce kez şükür olsun.. 6 aylıkda bebem var sağlıgı sihati yerinde.. kendi yağımıza kavrulup 

Eşimin ailesi durmadan doğum günleri kutlar yani birinin dogum gün varsa o hafta sonu o doğum günü muhakak kutlanacak.. bu ayda tam 3 kişi kutluyor.. kaynanama aldık güzel bir cicek gittik görümceme eşim harclık verdi daha kendisi 20 yaşlarında oda tamam.. simdi eltimin kizi 3 yaşına giriyor bahcede davetiyle mangalı kutlama yapılacak.. ayın sonu cıktı cıkacak derken bu cumartesi böyle birseye denk geldiik.. elde avucda kalmış üç beş kuruş.. artık eşimle tartışır olduk.. ben cocuguma gidip oyuncak secemiyorum keyifle ellimde ki uç beş kuruşu hesapliyorum.. kaynanamgil bana gidelimde cocuga birseyler alalim diyor.. cocukdur elimde olsa Allah yerimden kaldįrmasin gani ganii alirim.. durumumuzu biliyor hepsi.. ben cocuguma bez alırken acaba 1 paket yeter mi 2 de alabilirim aslinda diye hesap yapiyorum.. ya ne bilim bazı şeyler bogazima düğümleniyor... eşim abii bu hafta sonu gelemeyiz belki diyor adam zorla ısrar ediyor.. telefonu kapıyorlar.. eşim bana dönüyor bunda bu kadar ısrarcı olur da yiğenime birsey lazimmdir diye sorup ısrar etmez diyor.. eşimde de kırgınlık var ailesine karşı biraz.. aman neyse HAKKINIZI HELAL EDIN öyle bir icimi dökim dedim.. 

4 Cevaplar

+1 oy
(167 puan) tarafından
Gidip kutlarsınız ama hediye almayıverin bunun için size küsecek olan varsa da küssün Allah Allah ne acayip insanlar var. Durum belliyse hediyesiz kutlayın boşver kardeşim bizimde durumumuz belli inan geçim çok zor. Üç kuruşun hesabını yapıyoruz biz de. Ama gelir geçer inşallah Allah sağlık versin. Sıkmayın canınızı bu yüzden eşinize de yüklenmeyin. Hediyesiz kutlayın.
(217 puan) tarafından
Eşim annesine "anne beraber alalim birseyle bizde üzerine az koyalım" demiş.. anneside yok oğlum olur mu herkes kendi hediyesini versin demis.. kayinvalidem göster göstere ben aldim veriyorum gibisibe haraketleri cok sever
(167 puan) tarafından
Ne biçim insanlar bunlar ya.
Ben olsam hediye almam kutlarım hediye alamadık derim bu kadar yani. Neyse o
-Reklam-
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Gitmeniz daha hayırlı olacak sanki 
(217 puan) tarafından
Eşime bul bir bahane dedim oda ısrarla olmaz ya abii demiş.. oda geliceksin yigenin falan diyince birse diyemedim diyor.. bilmiyorum hiç içimde yok..
(14,004 puan) tarafından
Yanlış yazmışım gitmemeniz yazacaktim ya
0 oy
(812 puan) tarafından
Kayınvaliden oğlunun durumunu bilmiyor mu madem.zorluyir senin adına da alsın küçük bişi gidin ne arsizlik bu ya 
(217 puan) tarafından
Bilmezler mi biliyorlar.. eşim anne beraber birseyler alalim madem bizde biraz verelim üstüne demiş. Oda yok herkes kendi hediyesini alsın demiş. Kaynanam da diğer dünürüyle yarış halinde kendini göstermeyi sever. Vallah bilmiyom
(812 puan) tarafından
Telefon açın kutlayın Cnm gitmeyin neyse durumunuz herkes ona göre ayak uydurmali kusura bakmasinlar
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Hediye almak zorunda değilsiniz o doğum günleri senin ve çocuğunun ihtiyaçlarından önemli değil.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 503 göst.
15 Şubat 2020 Aile kategorisinde Che68 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 193 göst.
0 oy
31 cevap 652 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

377,297 soru

11,291,071 cevap

34,706 kullanıcı

...