0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,326 puan) tarafından

Merhaba anneler . Kızım 7 aylık bayramın 1. Gününden beri ateşi var acile gitti o gün  serum takıldı düzeldi ateşi. Kan verdik sonuç temiz çıktı. Eve gekduk gene 38 i geçti ateşi gece sürekli takip ettim aniden çıkıyor. Mesela 37.4 se 10 dk sonra birde 38 oluyo. Dün de ateşi 39 u buldu gene acile gittik. Anlattım. Fitil verdi geçti .Birde idrar verin dedi Dr idrar da temiz çıktı.  Dış ateşi dediler.  Bu gecede gene ateş i bı düştü bı çıktı.  5 te fitil verdim ilacı iciremiyorum . Midesini bulandiriyo cikariyo şurubu. Fitilden sonra geçti 13 e kadar iyidyi bugün gene ateşi çıktı 38 lere duş aldirdim gene eklemlerinde bez koydum. Uyudu şimdi bekliyroum :( ne önerirsiniz dualariniz da esirgemeyin lutfen

image

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
oy kuzum nasıl da masum yatıyor rabbim şifa versin öncelikle 

bez koymaya devam et dişleri belli mi nereden çıkardığı kontrol et canım atesi yükselirse durma acile hemen git tekrar detaylı araştırma yapılsn diş döneminde bu kadae ateş yaşamadı kızım ateşlendiği zaman senin yaptiklarinin aynisini yapıyordum 
(1,326 puan) tarafından
Sağol canım. Herşey temiz çıktı ama niye hala böyle bilmiyroum tekrar çıkarsa goturcek 38.5 u gördugum an aldım gittim hemen . Salgın mi var ne çocuklar hep hasta ateşli. Nasıl kalabalık aciller. Bizde kusma ishal yok şükür. Öyle bi salgın varmış inşallah gittiğimizde kapmamisitir yavrum bu salgını
tarafından
inşallah kapmamıştır canım diş olduğu zaman ishal de olur sadece ateş bilmiyorum ki araştırma hastanesine yada tıplara gitme imkanın varsa oraya git
(1,326 puan) tarafından
Bursa eğitim araştırmanın sadece çocuk jastane bölümü var canım oryaa gittim. Bir daha olmaz inşallah da olursa özele gtcem
tarafından
inşallah olmaz canm
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yardimmmmmmmmmmmmm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
31 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
0 oy
3 cevap 61 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
15 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

379,615 soru

11,363,963 cevap

34,841 kullanıcı

...