0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (5,949 puan) tarafından

Benim  kızım  2 gün  önce  1 yaşına  girdi  her yeri  karıştırıyor  her şeyi  yere  atıyor  hayır  yapma dediğimde  fırlatıp  atıyor  ne zaman  anlicak  acaba  hayır  dediğimde  :)

15 Cevaplar

+1 oy
(812 puan) tarafından
2 ysinda hayır annecim diyorum diretmiyor yapmıyor 
(5,949 puan) tarafından
Ozaman  daha  1 senem  daha  warr :))))
-Reklam-
+1 oy
(15,656 puan) tarafından

29 aylık hayır dedikçe tekrar ediyor valla anlamıyor hatırdan yapma etme vs :D

(5,949 puan) tarafından
Ooo ozman  kırılmadık  birsey  kalmicak  desene:)))
+1 oy
(418 puan) tarafından
Küçük oğlum 4yaşında hala yapma dedikçe daha çok yapıyor
(5,949 puan) tarafından
Aynen  yaa 1 yaşında  ama  çok  sinirli  yapma  dedikçe  daha  çok  yapıyor
+1 oy
(8,995 puan) tarafından
15 aylık şuan ben hayır dediğimde yapmakta olduğu işi bırakır ağlar kizdigimi anlar 8 9 aylıkken başladı anlamaya o zamanlar tutunup kalkıp ünitenin kapaklarını açardı bende hayır olmaz annecim diyorum şuan hiç ellemez ünitenin kapaklarini ama başka yaramazlık yapınca hayır desem anliyo ve agliyo dudak büzerek
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızım  o aylarda  açıp  dağıtmaya başladı  ama  hayır  desem  de daha  çok  yapmaya  başlıyorum  hayır  diyorum  bağırıyor  elinde  ne varsa fırlatıp atıyor  sinirleniyorum hayır deyince
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Doktorumuz 8.ve 9.aylarda hayir demeye baslayin demisti..biz de o aylarda basladik..her seye hayir demem oyuzden hayır dedigimde onu yapmamasi gerektiğini bilir birakir hemn..22.5 aylik suan..
(5,949 puan) tarafından
Aslında  Bende  çok  hayır  demiyorum ama  kendine zarar  verebileceği şeylere  yapma  hayır  diyorum  b3nim  kızım da  8 aylıkken  başladı  dağıtmaya   10 ayından  beri  her yere  tırmanıyor  dağıtıyor  dağıtma hızına  yetişemiyorum  Aslında  öyle  yaramaz  bir bebek  te değil  olcak  okdar  diyorum  ama  kırılacak  şeyleri  atmayı  cok  seviyor
(3,901 puan) tarafından
Ben kirilacak seylerin hepsini kaldrdm cnm..onin disinda etrafi dagitmasi beni rahatsiz etmiyo..mutfakta bicak fln isterse hayir diyorim onun disinda cogu seyi eller bakar sknti etmem
(5,949 puan) tarafından
Bende o sekilde  alışsın  istemiyorum  onunda  orda duracağını ve ellememesini  bilmesini istiyorum  bir  yere  gittigimizde  her yeri  evdeki  karıştıracak  herkese kaldır  diyemem  ondan  alışır inşallah
(3,901 puan) tarafından
Bizimkinde tersi oldu valla cnm..o tarz seyleri hoc gormedigi icin baskasnda gorunce de ilgisnini cekmedi tabi cocuktan cocuga degisir
(5,949 puan) tarafından
Walla benim kiz elliyor ya aman  sehpanın üstünde birsey görmesin hemen ilgisini çekiyor
+1 oy
tarafından
1 bucuk yasinda hayir desem bazen  agliyo anliyo ama 
(5,949 puan) tarafından
Bilmiyorum  benim  kızım  anliyrmu hayır  dediğimde  daha çok  yapıyor  sinirleniyor
tarafından
Anliyodur o zaman canim.  Kizarak degilde  onun zararli oldugunu sakin anlatiyorum baska yöne cekiyorum
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Çocuğuma hiç hayır demedim psikiatrist kızdı neden hayır demeyi öğreniyorsun dedi ben onu da dinlemedim her şeyi güzelce anlattım istemediğim bir şey yapsa istediği başka bir şeye yonelttim sonuç şimdi akıllı uslu laf anlayan kurallari bilen bir çocuk suyu mesela ayakta değil de hep oturarak içer susar su ister otur vereyim derim hep şimdi anneciğim oturdum der suyu veririm içer yani nebkadar az hayır kullanirsan o kadar uslu çocuğun olur benden demesi 
(5,949 puan) tarafından
Ozman  bende  deneyeyim  yaa hayır  yapma  dedikçe  bağırıyor  elinde ne varsa  fırlatıp atıyor
tarafından
Bebişko sen boyle mantikli yorumlar yapar miydin yaaaa ayakta aliskisloyorim
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Benim ki 2 yaşında hâlâ anlamasına rağmen takmıyor 
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızım da takmıyor  Walla  elisa  yapma  diyorum  bana  bakıyor  gülüyor  sonra  devam  ediyor  hayır  deyip usterlersem  sinirleniyor atıp  fırlatıyor ozamn da
0 oy
(11,060 puan) tarafından

İşlerine ne zaman gelirse o zaman anlıyorlar:D

4 buçuk 2 buçuk yaşlar hâlâ hayır deyince bi inatlaşma. İşin garip tarafı sadece hayır da demem anlatırım neden olmayacağını falan ama beyzadeler işine nasıl gelirse :)

(5,949 puan) tarafından
Desene ozman  her zamana  yapacaklar
(11,060 puan) tarafından
Kız ben biraz da dalgasına takildim ama sürekli benlik ispatlama derdindeler hayırlarla boğmamak lazım Ama hiç hayırsız da olmaz. Çok sık hayır diyorsan çocuk duymaz seni, hiç dememek daha kötü.
Bizde ev içinde çok takmıyorlar ama dışarda hayır dediğimde ikiletmezler kolay kolay. Sınırlarını biliyorlar. Ama yine de yoruyorlar yalan yok
(5,949 puan) tarafından
Walla  dışarıda  dinlemeleri  daha  güzel  seni  perişan  etmezler
(11,060 puan) tarafından
Bazen perişan olduğum da oluyor :D genelde iyiyiz çok şükür
(5,949 puan) tarafından
Nazar  değmesin  ozman :))))
0 oy
tarafından
9aylik sofrya emekliyor tam elini atıcak sofraya hayir hayır hayır dedgimde el süremiyor 
(5,949 puan) tarafından
Walla  b3nim  kızıma  hayır  hayır  hayır  dediğimde sinirleniyor  daha  çok  dağıtıyor
tarafından
Benimkiler öyle bir durum yok askom şükür
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Benimki 14 aylik yeni yeni anlıyor kurban olayim onu verene cok tatli oluyo :)

(5,949 puan) tarafından
Oy kuzum  ya bakalım  b3nim  poncikim  nezman  anlicak ♥︎
0 oy
(239 puan) tarafından
14 aylik valla yapma hayir diyorum elini vurmuyo :)
(5,949 puan) tarafından
Yaa ne güzel  insalhh  benim  kizimda  anlar  yapmaz  yaa
0 oy
tarafından
1 yaşından itibaren. Dolap kapağını çarpıyordu hayır dedim yapmamaya başladı ama 2 dk anca tutuyor yapmaması :D 
(5,949 puan) tarafından
Bende  hayır  diyorum  bana  dönüp  bakıyor  gülüyor  sonra  yapmaya  dewam  ediyor  benim  poncik:)))
0 oy
tarafından
Su an kizim 10 aylik elini zararli seylere gotirdugi zaman hayir annecimm cıs diyorum elinu geri cekiyo tekrar goturuyo gene diyoeum yapmiyo büyüdukcede konusmayi deniycem tabikide herseye bagirarak hayir demekle olmaz 
(5,949 puan) tarafından
Yok  canım ben  hayır  dedikçe  daha  çok  yapıyor  elinden  alıncada  bağırıyor  ağlıyor  ozaman  daha çok  sinirleniyorum  fırlatıp atıyor
0 oy
tarafından
19 aylık olacak hayır dedikçe daha çok yapıyor hatta o bize ayiir ayiir diyor kiziyor ... Ama nayn no no dedigmiz zaman hemen elini çekiyor yapmıyor benim kız farklı dilden anlıyor :D
(5,949 puan) tarafından
Bende  bi farkli  dilden  konusim  belki  benim kide anlar:))))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meleniko (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 308 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aylaaaaz (966 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 338 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 386 göst.