0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
kapalı
Kızlar bana akıl verin en son paylaştığım posttan da bilirsiniz belki çok kötüyüm ağlamaktan helak oldum artık canım cok sıkkın annemgil geldi buraya kayınpeder kaynana felan sürekli annemlerin arkasından konuşuyordu işte biz evlediğimixde altın annem istemişti bizi mahvettiler deyip duruyor millete aradan bi sene geçmiş babam bugün kayınpederi aradı böyle böyle şeyler duyuyoruz kulağıma geliyor diye işte telefonda babamı sinirlendirdi adamda ağladı işte babam bana düğünde bileklik taktıydı işte siz teneke taktınız 8 ayar bilmem ne bilezik takmalıydınız dedi babam da bagırdı cagırdı çok kötüyüm sıkıldım bunaldım napcam bilmiyorum  yani en kibar haliyle anlattım daha fazlası da var kızlar napayım yaaa annem şuan burda bende biraz onla gitmek istiyorum çünkü burda kalsam daha da bunalcam eşim de gitme diyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Eşin bu olayları bilmiyor mu. Annesinin babasının çenesini kapatamıyor mu. Ne diye bu kadar üzerine gelinmesine izin veriyor ki.
(124 puan) tarafından
Onla da tartıştım zaten ben karışamam diyor
(4,666 puan) tarafından
Neye karışamazmış ya o ne demekmiş. Görmüyor mu olanları.
tarafından
Eşin karışmıyor sa canım o zaman sen edeceksin ki ağızlarına bir daha size birşey diyemeyecek hale gelsinler git biraz kafanı dinle ailenle eşin ailesine birşey demiyorsa sana da karışamaz
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Olmuş bitmiş belki ailenin bu kadarına gücü yetiyordur ne diye uzatıyor kı 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Eşin burda pısırık davranıyo. Herkes kendi ailesini susturmaya ve karıştırmamayı sağlamalı.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 129 göst.
29 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 424 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 217 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 521 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu

374,695 soru

11,207,886 cevap

34,512 kullanıcı