0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından
Kızlar hamd olsun eşim iyi ama annesi çok dolduruyor evim ayrı ve merkezde 10 dklik yol hep istiyor oraya gidelim hep diyor hastayım gitmesem etmesem eşimi dolduryorgelsin temizledim diye çocuğun doğum günü kutlicaz karışır herşeye ne gerek var falan filan inanın eşim iyi ama onun yüzünden aramız hep bozuk.bayramdan birgün önce o akşam orda kaldik bayramın ilk günü de orda geçirdik ertesi gün annemelre geldim misafir gelmişti eşimi çağırdı eşim oraya gitti bn annemlerde kaldım diye niye kalmış hergun annesinde gelsin yardım etsin misafirleri ağırlasin diye eşimde yeni msj atım dönmedi aradım eve gelicem anahtar sendemi diye bana orda kal orda kal gelme dedi bn o kadar çok üzülüyorum ki bunlar en basitleri kaynanam her konuda bana öyle şeyler yaşatıyor ki Allah'a havale ediyorum çok kırgınım

4 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Madem çok seviyor oglunu evlendirmeseydi
(894 puan) tarafından
Zaten istemiyordu biz isteyerek evlendik Allah onu bildi gibi yapsın nefret ediyorum kaynanamdan keşke aynı sehirde olmasaydik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben anlamiyorum aklı Edebali olmayan kimseler anasının dizinin dibinden ayrılamayan kendi kararlarini veremeyen Kimseler evlenmesin dur ananın evinde biraz ozlesinler seni azıcık kıymetin bilinir belki cirkeflik yapmayı öğrenin
0 oy
(146 puan) tarafından
Bazen diyorum ki keşke bu şekilde davranan kocaları eşleri boşasa sonra bu kocaları o yere göğe koyamadiklari annelerinin kucağında sadece 1 ay yaşasalar da şu kocalar akıllansa. Benim eşim evlenmeden önce anne nedir bilmezdi. Doğru düzgün annesinin evine girmezdi. O annesi de bir gün oğlum ne eser ne yapar demezdi.  Ne olduysa evlenince anne oldular. Kocam da evlat oldu. Ne diyeyim Allah kolaylık versin 
tarafından
Evlenince değere biniyorlar   kıskançlık tan
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Bütün suç eşinde. Aklı yok mu annesinin lafıyla sana bu şekilde davranıyo.

Eşin aklını başına alsın ve annesine cevabını versin.

Gelemez daha yeni gitti annesine diye. Ve eşininde seni bırakıp annesi çağırdı diye gitmemesi gerekti.

Kaynanana değil suçu eşine bul sen. Eşin böyle oldukça daha çok huzursuz olursunuz. Eşinle otur konuş adam gibi sınırlarını çizsin. Annesi olabilir ama artık sende eşisin. Annesiyle değil seninle bi ömür geçirecek. Hem istememiş evlenmenizi hem eşin hala anne peşinde koşuyo.

Aklını başına alsın eşin
(894 puan) tarafından
Öyle haklısın ki cnm rabbim yardimcun olsun inşallah
(1,635 puan) tarafından
Eşinle otur güzelce konuş bak. Benim kaynanam çok iyidir hiç bişeye karışmaz ama bekar görümcem herşeye karışdı. Eşimde kardeşim üzülmesin aman alınmasın diye diye tepemize çıkardı. Sürekli ufacık şeylerde kavga gürültü olurdu.
Neyse baktım olcak gibi değil oturup konuştum anlamadı trip attım anlamadı. Ben eşimle küstüm baya uzun süre. O sürede de kardeşinin ne mal olduğunu anladı. Özürler af dilemeler bi gör.
Şimdi görümcem bişey dese benden önce eşim tersler sağolsun.
Eşinle güzelce konuş konuşmuyosan bile tavrını belli et mutlaka yoksa ömür boyu bu değişmez

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 281 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oylesinebiriiste (1,371 puan) tarafından soruldu

382,565 soru

11,453,743 cevap

35,030 kullanıcı

...