0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Eşimin ailesine gittik kurban kesilecekti bugün de annemi aradım saat2ydi anne evde misiniz size gelcem bayramlaşmaya dedim bu saatte gelinir mi biz bekledik hep bende anne ben sana sabahtan gelicem deseydim haklıydın ama öyle bişey demedim dedim azarladı etti hakaretler yağdırdı bu saatte gelinir mi diye ve ben 1saat bile durmicaktım 5-6 saat duracaktım böyle bi tepki vermesine çok sinirlendim ve üzüldüm gitmedim o yüzden de sizin aileniz de böyle yapıyo mu bitek ben miyim moralimi altüst etti

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
El kapısında olduğu unuttu herhalde duygusallığa bağlamış annen
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Eşinle gideceksin evi dağınıktır kirlidir kadın haklı ben de emrivakileri sevmem sonuçta sen tek gitmiyorsun 
0 oy
tarafından

Annen çok anormal rabbim yardımcın olsun 

0 oy
tarafından
Hangi saatte gelmen gerekiyomus..bir ara ailemde aynısını yaptilardi bana..ağlamıştım  ilk evlendigimiz zamanlardi..kocamın aileisne.bayramlasmaya gittik .ikinci günde annemlere.gidicektik her bayram aynı olur..eşim.calistigi.icin.iki.yere.gitmeye zamanımız olmuyo .ilk gün gittik onlarda.demislerdi.denize gidelim.denize gitik babamı aradım önce telefonla bayramlayim.snra gelicz dicem konusym dedim.vay efendim denize gidiyon.buraya gelmiyosun.ki.annemle konuştuk akşam amcanlara gidicez yarın gelin daha iyi olur demişti..diğer.kiz kardesimde gitmemiş meğersem ..baya üzülmüştüm  snra kayinvaldenler gitmstik ertesi gün ..gönül alalım diye
0 oy
(2,379 puan) tarafından
aynı annem bi dedigi yapılmasın bi beklensin agzıma eder hakaretler binibin para olur okonuda yanlız degilsin ve öyle Cat kapı gidemem annem keyfi nezmn yeterse gelmemi ister bayram gunndenbbahsetmyrm normalde de öyle ve bayramı hep bahcede gecirirrz evine cagırmaz gelmez bu saatte gelinir mi dedigi saat kactı ki cnm yani bi anne normal olan bi anne evladı kacta gelcez derse desin sabah gelmemiş bile olsa bukadar asırı tepki vermemeli yavrum sabah gelmeni bekliyordum tmm desin ve seninarayıp bu saatek adar beklemeseydi gelmiyomsnz die sorsaydı ayrıca sen saat vermedn gec gitmiş olabilirsin ama kızı nezmn gelirse gelsin bi anne sesini cıkartmamalı kızdoysa bile içinde tutmalıı ayıp olur kızım üzülür die kendilerine yapsak biz suxlu olrz hiç takma cnm sende ona tavır yap alttan alsamda benm anne aynı oyuzden böyle diyrm
(106 puan) tarafından
Kötü evlat ilan edilmişiz nediyim
(2,379 puan) tarafından
gereksiz tavırlar işyerinde böyle yaparlardı aynısını annem yapıyor derdi ne bilmyrm her dedigm ona göre gıcık arayıp sormayıp girmicem senden iyisi olmaz cok üstlerine düstğk diye böylelee bnce
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Kız saat 2ymiş niye bu saatte gelinmesin giderdin akşama kadar duryrdun ne güzel annen ayıp etmiş 
(106 puan) tarafından
Evet baya ayıp etti kendisi bilir
0 oy
tarafından
Annenin nasıl bir yapıya sahip biri oldgnu bilmedgim icn bisey diyemem canım ama benimkilerde yok boyle dvranan ki ben senede 1 gidiyorum zaten ama kayinvalideme her dakika giderm hiç sesini cikartmaz 
0 oy
tarafından
Seni dün.beklemis ondan bu saatte gelme diyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 247 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 515 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 305 göst.