0 oy
853 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Şimdi kizlar 

27 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
valla canım annen herşeyi yapıyor ediyor hiç kocana ihtiyacın yok .Eşinde hiç mahcubiyet utanma duygusuda yok sanırım .Sana bu durumda 2seçenek kalıyor ya boşanıp annenle yoluna devam ed eceksin .Yada maaşını senin yönetmen şartıyla eşine bir şans daha vereceksin .Biz net bişey diyemeyiz son karar senin .
(82 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle karar verdim zaten bosanicam
-Reklam-
0 oy
(48,634 puan) tarafından
neden bu kadar annene yuklendiniz ki evlenmişsiniz gecinmek size kalmis esin iyi alismis beles yasamaya
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Tatlım bosan Yada boşanma diyemem ama sen annene tembihle artık sizin için çok bişey yapmasın kötü alışmış kocan.

Eğer illaki size bi iyilik yapacaksa bi hesap açın oraya para koysun 

Çalışmak koly değil para kolay kazanılmıyor,annende biraz kendine acısın. Hayatın ne getireceği belli olmaz. Büyüklerin bi lafı vardır kocanın bir gömleğini iki etmiycen diye.Sizde ona göre davranın
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah annene sağlıklı ömürler versin, cennetin köşkünü nasip etsin.. esindeki nankörlük hayvanlarda yok.. Allah yardım etsin
(82 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam Allah izin verirse kuzum
(5,721 puan) tarafından
Allah bütün istediklerini gerçekleştirme gücü versin sana herkesin üstesinden gelebilesin
(82 puan) tarafından
Ne güzel dua ettin amin çok sagol arkadasim
(5,721 puan) tarafından
Nedemek kuzum benim Allah iyi niyetinizi kabul etsin yar ve yardımcın olsun
(82 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah
0 oy
tarafından
Cnm bu adam alısmıs evine barkina bakmaz hep böyle gider. Başka çocuk olmadan ayrılman iyi olabilir. Evini gecindiremeyen adamdan bisey beklenmez. Size para vereceğine kimbilir kimlere veriyor. Araştır 
(82 puan) tarafından
İnan arastirmicam bile canim bitirdim kafam da annemle de konuştum
tarafından
Hayırlısı olsun hakkında ins
(82 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Senin kocana ihtiyacin yokki canim .. ben birebir yasadim ailem ev aldi flan ama kocam babama tesekkur dahi etmemistir. Simdiden annesi alzaymir oldu benim bakmami istiyorlar.  Bende uzak dzruyirum bi iki kufur etti gecnisi hatrlattm kapadi cenesini. Ben  annesiz buyumusken ilk bebegimde kaynanamdan yardim bekledim o kadar sana tavsiyem borç bitene kadar barisma. Yoksa anasina çektiyse suanki krediyi  nasil olsa bisey demiyor diyerek yine ceker kredi..   bence birc bitene kadar uzak dur. 
(82 puan) tarafından
Kuzum yok bosanicam içime sindiremiyorum ne yazık ki
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kararinda haklisin bence adam gibi arkanizda durmazsa kocalik yapmazsa kararini uygula aon bi sans verebilirsin ama sartlarini soyle annene bi Allah razi olsun desin.bosansan da sana koymaz canim maddi acidan rahat bile edersiniz...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 481 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Muallime (18 puan) tarafından soruldu

379,251 soru

11,352,107 cevap

34,823 kullanıcı

...