0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
...,......

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Buldular bir gariban afkanlı göçmen para yok pul yok koydular üç beş cebine üstlen dediler suçu adam dışarda aç kalmaktansa içerde tok kalayım dedi üstlendi suçu bence 
(937 puan) tarafından
Aynen olan bu
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Nedense ben hala inanmıyorum çünkü o kız da birşeyler vardı suçsuz olan insan o kadar pot kırıp bocalamaz ben  evlatlarının parmağı olduğunu düşünüyorum hiç inanmadim o kiralık katil mevzularina
(4,280 puan) tarafından
Kesinlikle canım katılıyorum sana
tarafından
Tıpkı umitcan uygun olayı gibi buda ört bas edidli ama neden bilmiyorum canim
(4,280 puan) tarafından
Kesinlikle adam hala serbest birakiliyo bizim ülkemizde adelet denen bişey yok
tarafından
Hemde hiç yok bu şekilde çok insanın daha canı yanar inşallah idam gelir
0 oy
(4,280 puan) tarafından
Birileri para vererek tutmuş olmasın bencede başkasını öldürmek isteerken yanlışlıkla vurmuşlar onları güya bencede çok garip 
0 oy
tarafından
Hala kiralii latil durumları  var mi
tarafından
Bi bakima kardeşlerinden birnin cikmaasi sevncdrci
0 oy
(812 puan) tarafından
Saçmalık ya 
0 oy
tarafından

Seni ne ikna eder jandarmanin cinayet ekibi çözmüş konuyu sizi nasıl inandircaz 

;)

tarafından
Bosver sen kafanı yorma sonucta kardeşleri degilmis
0 oy
(616 puan) tarafından
O zaman bu hoca diye konuşan adam doğru mu söyledi. Betülün babasının yanına gittiği afkanlı 2 kişi mi ne demişti öldürdü diye. Valla hiç inandırıcı değil hiç bir sorunun cevabı net değil.
0 oy
tarafından
Yaaaaa para yedirmislerdir iceri girenlere ailenizede ev araba para veririz iyi bakariz demislerdir swap ornekleri boşuna mi  vardi asıl katiller dışarda  hep celiskili ifade verdiler betül  kocasi babası busra hep isin icinde
0 oy
(937 puan) tarafından
Kimse inanmadı ki buna bende dahil 
0 oy
tarafından
Bende inanmiyorum neden swap testleri var ortada onlar olmasıydı inanırdım yazık oldu gidene
tarafından
Aynen benimde

İlgili bir soru bulunamadı

381,700 soru

11,426,845 cevap

34,987 kullanıcı

...