0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
guzel annelee  ben ruyami anlatayim. sizde  ne    anlama  geldiyini yazin. lutfen. ben ruyamda  her kesin  oldugunu goruyurorum. her  gun bir insan oluyor.  ve kuzenim   olmus. annesi aglayarak bana  geloyor.   olduyunu soyliyor  bende  teyzeme  uzulme. ben gidib onla  konusurum diyorum. sora  mezarliga  geliyorum.  ve  bir anda  kuzenim yaninda  oluyorum. kuzenim aglayarak iki cocugun var  onlara  bakin diyor.  miqraseflya  hastalari bende   diyorumki uzulme  ben bakacam soz  veroyorum. burasi nasil bir  yer diyorum.   sen nasil burda serbestsin diyorum. oda   gunahi az olan insanlar  boyle   rahat oluyorlar. gunahi olanlarsa  iple  asili duruyorlar. gunahlari temizlenince       ipleri cozuluyor. birden  annemin erkek kardesin igordum ciglik atarak bana  o dunyani dusunme  bu dunyan icin yasa.  ben hata yapdim siz  yapmayin diyor. ben de  ruyamda  kuzenime  aglayarak ben olmeyim lutfen gunahim cok cehheneme gitmek istemiyorum cok korkuyorum diyorum.  orda  bir  ses bana  o zaman git  kapan    tesseture  gir  diyor. sora  bir  pembe  elbise   goruyorum kendi kendime  bu nasil tessetur  diyorum sora  bir anda  kara  manto giyorum.   

4 Cevaplar

0 oy
(1,951 puan) tarafından
Hey maşallah. Kabus bu kiz tobe yarabbim 
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Ruya iste onemsiz takma illa bi anlami olmaz
(1,161 puan) tarafından
her  seyin bir anlami var
(546 puan) tarafından
Ben bugune kadar ne ruyalar gordum hic birinin bi anlami cikmadi ama sen oyle inaniyosan arastir bakalim belki cikar tabi
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Bende çok değişik bi rüya görmüştüm rüyamda kıyamet kopuyodu o an inanamıyorum dünyanın sonu geliyordu biz annem fln arabayla yolculuk ederken oluyor bide sonra tuhaf bi şekilde sorgulandigimizi gördüm hızlı bi sekilde geçti sonra namazla ilgili biseyler gördüm abdest alicaktmbi odaya girdim  tam elimi suya uzattım oda değişti birden çok kötü bi odaya dönüştü uyandım korktum etkisinden çıkamadım ama rüya sonuçta ama bende açığım namaz felan kilmiyorum acaba bi isaret mi geliyor bize bilmiyorum tesettür için hazır değilim ama namaz kılmayı çok istiyorum 22 yasindaym
(1,161 puan) tarafından
ben sorduklarimsana  bir isaret diyorlaf
0 oy
(84 puan) tarafından
Normalde tesettürlü musun
(1,161 puan) tarafından
hayir  acik biriyim
(84 puan) tarafından
Tesettüre girmen için bir yol gösterilmiş gibi geldi bana canım. Genelde bazı insanlar rüyadan etkilenip kapanmaya karar veriyorlar. Ama tabi senin tercihin :) rüya sonuçta ama rüyaların da anlamı vardir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 721 göst.
8 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensesim21❤ (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 951 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,024 göst.
9 Ağustos 2018 Aile kategorisinde ♡♡♡♡ (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 487 göst.
7 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde AylinNicad (17 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,231 cevap

34,513 kullanıcı

...