0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Biz beş senelik evliyiz eşimle severek evlenmedik akraba evliliği yaptık. Ben çok çabur sinirlenen, durdırcı biriyim. Ve konuşunca susmayı bilmem, kavga esnasında. Hep benim dediğim olsun isterim. Eşimle bu durumdan dolayı çok sorun yaşıyoruz, eşim bana göre daha sakin, ama çok yalan söyleyen, benden her şeyi saklar, bir işi olur, arkadaşlarıyla buluşma planı olur bir hafta  Önceden bana son dakika söyler. Çok kıskanç ve baskıcı her şeyi ama her şeyi kıskanır. Ben onun beni sevdiğine inanmıyorum beş senedir bu böyle. Bana o kadar uzakki yanımdayken bile uzak gibi hissediyorum.  Gözlerime bakarken mutlu değil. Bekarlık fotoğraflarına baktım geçen gün o kadar mutllu ki bide benimle evlendikten sonraki fotoğraflarına mutsuz, üzgün, gözlerinin deri gitmiş resmen. Şimdi bir çocuğumuz var. Çok düşkün ona. Kızımıza bakarken o kadar güzel bakıyor ki. Ben çok mutsuz hissediyorum. Kaç gündür evde ama ya sokakta ya evde telefonda takılıyor. Soru soruyorum, sohbet etmeye çalışıyorum cevap bile vermiyo. Bu anlattıklarından tek eşim sorumlu değil benim dırıdırımında etkisi vardır. Ben sakin güler yüzlü bir eş olmak istiyorum. Bana hiç bir zaman iyiki seninle evlendim demedi bir kere sordum şimdiye bekar kalırdım hiç evlenmezdim dedi. Boşan falan diecekler boşanamam sadece derdimi dökmek istedim. Beni seven sayan, bir eş istiyorum. Bende sakin biri olmak 

4 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından
Psikolojik destek almanı tavsiye ederim.Psikiyatriye herkes ön yargılı bakar.Bedenimiz hasta iken hastaneye koşarken ruhun hastalığını tedavi etmekten kaçmamak gerek
(462 puan) tarafından
Eşime söyledim dalga geti resmen
(734 puan) tarafından
Eşine söylemen gerekmiyor ki normal randevu al git.imkanin varsa özele git derim.Erkekler biraz geri düşünüyor bu konuda
-Reklam-
0 oy
(647 puan) tarafından
Bende istiyorum bunun bi çözümü varmı ki
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Özeline yazdım kuzum
(1,238 puan) tarafından
Yazdım canim sana da
(1,107 puan) tarafından
Banada yazarmısın
(374 puan) tarafından
Bana da yaz bacim bende biraz oyleyim dilimj tutamam var mi bir önerin az biraz daha tutsam herşey tam guzel.olacak ama iste tutmuyoruz
(1,238 puan) tarafından
Yazdım kızlar
(2,481 puan) tarafından
Canım banada yazarmısın bende sinirli konyşgan biriyim..(nihalinannesi)
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Yalan söyleyen birine ne yapsanız haklısınız. Kendinizi dırdırcı diye görüp suçlamışsınız. Elbette her şey çift taraflıdır ama sizinle ilgilenen, vaktini size ayıran, yalan söylemeyen biri olsa dırdır yapmazdınız.yani kendinizi suçlu hissetmeyin.

Ve evet gelenek, baskı, hayatın düzeni böyle, annem öyle istedi, tüm arkadaşlarım evli vb. Düşünüp evlenenlerden sanırım. Zannediyor ki evlilik böyle olmalı. Bildiği, anladığı, öğretilen bu.

Meyilliyse düzelebilir.

Yalan söylüyorsa zor ama neden olmasın.

Çok şey beklemeden devam edin. Kendinize onsuz zevk aldığınız etkinlikler bulun
(462 puan) tarafından
Çok vurdumduymaz kalbimi bile kırsa özür dilemiyor. Hep ben peşinden koşuyorum resmen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 390 göst.
26 Haziran 2024 Aile kategorisinde Uykuluanne (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 794 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,936 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
+8 oy
83 cevap 2,895 göst.