+2 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sürekli kaynana koca yaw bırakın ne halleri varsa görsünler köyü iyi edemezsinz üzüm uzme baka baka kararmış siz onlar gibi olmayın bırakın duymayın görmeyin babamın bir lafi var sürekli bna der 

Kızım sna kötülük edene ekmek at sen elbet birgun döner bulur seni o iyilik ekmek der gercekten doğru 

Üzmeyin kendinzi ananiz babanız bu insanları buraya veya baskalarna dert yanın diye dunyaya getirmedi büyütmedi 

Pozitif olun pozitif ben hayatımda cok şeyler yasadım vurdukça ayağa kalktım yıkılmadım ben sizde öyle olun

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkes sen değil ama ☺️
tarafından
Aynen öyle o bna laf ettikce evde müzik acar oynarım ben ve yapiyorumda
(299 puan) tarafından
Yani bunlarla uğrasirsak kafayı yeriz:)) başka kadınlar gibi kocanizin yanında dır sır yapmiyosnzz ne guzel
tarafından
Asla eşim duymaz ben gerekini anlatır uyarırım onun sinirlenicegi dusman olacağı şeyleri anlatmam bende saklı kalır onlar
(299 puan) tarafından
Haklsnz insanın huzuru kacyo boş insanlar yuznden
tarafından
Ben herseyimi dusunerek yaparım ve bilrek yaparım ama bunu sagdce ben bilirm esime dâhi soylemem icimden pazarlık yaparım 3 tne cocgum var onlara en iyi ornek benim babaları bile değil
-Reklam-
+1 oy
(3,457 puan) tarafından
Çok zor valla görmezden gelmek

Keşke herkes kendi halinde olsa

Kimse kimseye karışmasaa..
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Senle anlasamasak da bu konuda aynı şeyleri düşünüp altına imzamı atiyorum
tarafından
Benim senle bir derdim aylar once duvarı söyledim diye beni kotu bildin ben seni tanımıyorum ki ogun gördüğümü soyledim neyse yinede darılıp uzulduysen özür dilerim
(13,717 puan) tarafından
Bosveeeer  ozurluk bişey yok iyi bayramlar:)
tarafından
Iyi bayram
0 oy
(2,375 puan) tarafından
cok dogru ben pozıtıftm etrafmdakıi negatifler sinirli asabi hale getirdiler beni
tarafından
Yanlış yapiyosun yapma senden 1 tne dha yok bu dünyada
(2,375 puan) tarafından
sen nasl rahatladn böyle
tarafından
Ben esimin sayesinde babaannemin sayesinde böyle oldum hep benle oturup konuştular bna yol gosterdiler
(2,375 puan) tarafından
nasl ne dedıler
tarafından
Rahmetli dedem hep.derdi giyin cik dışarı gez toz derdi babaannem en güzel elbiseleri alırdı başkasında olsun giymezdim böyle buyutuldum eşim ise ben agladgimda dinler benim dediklermi yaprdi ve yapiyoda ogun bi olay olsun tatlı dille anlatirdm beni kotulerdi sonra bakti ben yaln soylemiyorum dogrucuyum hep arkmda oldu
0 oy
(3,140 puan) tarafından
İnsandaki pozitif enerjiyi aldıkları için pozitif enerji kalmıyor malesef tüm insanlardan soğudum resmen birkaç kişi yüzünden
tarafından
Onlara 8nat güzel yasa dunyaya bidha gelmicen yavru
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Biyerden sonra olmuyor o iş. En azından benim sabrım bir yere kadar. 
tarafından
Olur sen istedikten sonra olur
(1,272 puan) tarafından
Ben kimseyle ağız dalaşına girmem. Hele eşimin ailesiyle hiç girmem. Ama mesafemi koyarım, davranışım değişir.
tarafından
Bak sende güzel yapiyon işte
0 oy
tarafından
Biz uzulunce aslında karşıdaki amacına ulaşmış oluyor en iyisi hiç oralı olmuyacaksin onun yerine daha çok mutlu olacaksın ki karşıdakinin canı sıkılsın
tarafından
Aynen öyle yavru
tarafından
Bundan sonra bende öğle yapacağım herkese ederi kadar
tarafından
En doğrusu ayağın yere sağlam bassın senle iyi olanla iyi ol baktm ama kötülük yapicak gulumse yuzne hiç sesini cikartma o kişi geri adım atmya baslicak buseferde senle arası nasıl ıyi olsun diye yollar aricak
tarafından
Bilmiyorum geri adım atar mı ben çok sabirliyim insanlara karşı ama bir insanı hayatımdan sildim mi bı daha yüzüne bakmam
tarafından
Aynı ben ama çok oldu geri adım atan afedersin k.opek gbi kosan pesimden
0 oy
(937 puan) tarafından
Gördüğüm en mantıklı post ...yapabilene ama 
tarafından
Benim aslında actgim tüm postlar mantıklı ama bazen bazi seyler uymuyor kabak benim basima patliyor ☺️☺️
(937 puan) tarafından
Kimse için yıpranmaya değmiyor haklı yada haksız kafaya takınca bişey düzelmiyor aslında
tarafından
Aynen öyle bak.mesela esime kahve yaptım kendime sigara istedim vermedi hiç sesimi çıkartmadım ictm kahvemi topladım tepsiyi geçtim cocuklarn yanına sabh olunca ben bi tne sigra alıp icicem herkes uyurken jahahah
0 oy
tarafından
Kiz valla ben öyleyim dünya umurumda olmaz arayanı ararım sorarım aramayanı da ömrümde aramam kim ne derse desin takmam (tabi güzel fikirler olduğunda bilmediğim öğretildiğinde uyarım ona)valla çok şükür o kadar da mutluyum ki,bu dünya böyle ne kadar birinin üstüne düşersen o kadar uzak olur ne kadar kafaya takarsan kafayı yersin en iyisi gul gec ömür bir kere,valla her zaman gülen biriyim o onu demiş bu bunu demiş diye suratımı asamam☺☺❤
tarafından
Ben Hep böyleyim askom insanları kirmama calisirm tanidk olsun tanımadık olsun benimde evlatlarm var rabbim benim yaptgm hatları cocuklarma odetmesin diye uğraşıyorum haytta
tarafından
En güzeli valla kimseyi kırmadan ama kendini de ezdirmeden yasamak ve senin hatalarından da çocukları  n bi bedel ödemez her insanın hatası kendinedir kuzum için rahat olsun güzel anne❤❤
tarafından
Başıma geldi zamnında babamın hataları yuznden kadınların ettikleri beddualar beni buldu kep kızında yaşasın diye beddualar etmişler O yüzden tecrübe ettim bişey yparken 1gun düşünüyorum acba olurmu bunu yaprsam dönüş bna nasıl olur bunu dersem karşıma çıkarmı yarın birgun deyip sık dokur sık elerim askom
tarafından
Anladim kuzum hakkında hayırlısı olsun inşallah yavrularının da ayağına taş gözüne yaş düşmesin inşallah❤
tarafından
Âmin.amin askom hayt tecrulerle dolu bugune şükür
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Keşke olabilsek (:
tarafından
Sağol bna takıl hayatı yasa aşkom
(1,633 puan) tarafından
Valla :)
tarafından
Hee yaa baktın canin sıkılıyor ozelden yaz mutlaka dönerim askom sna sen mutlu ol once
(1,633 puan) tarafından
TM ablam çok sağol
tarafından
Sende sağol askom
0 oy
tarafından
Valla aşkom doğru söylüyorum öncelikle bu laf benim için geçerli herşey ve herkes için boş dünyada kendini üzmeye gerek yok insan önce kendine ne kadar zarar verdiğini bilmeli bugün tam olarak bunu düşündüm 
tarafından
Aynen askom üzül üzül nerye kadar kalp göz böbrek derken beden sağlık gidiyor ama karşı tarfin haberi yok dha mutlu eee sonuç sinir ol otur oldu görürsem söylerim benide anne baba dünyaya getirdi ben uzulecegime o uzulsun çatlasın
tarafından
Karşıdaki kişi senin üluntunle daha mutlu olabilir sen sadece kendini boş insanlar için uzersin ve hayata hep mutsuz bakarsın öncelikle kendine diyeceğin şey dünyaya bir defa geldim vaktini güzel şeylerle geçir.
tarafından
Aynen öyle askom
0 oy
(128 puan) tarafından
O kadar haklisin kicanimm
tarafından
Aynen askom herşeyin sebebi var su dunyada
(128 puan) tarafından
Aynen canim burdaki 3.5yabancinin verdiği akilla yola çıkmak böyle konularda sacma geliyo bana heleki direk olaya tek tarafli bakmak. Bura iyi sakin diye uye.oldum yok yok buyu kaynana es
tarafından
O konulara burada girmiyek askom ozelden yazarsın bna konusuruk
tarafından
Askom ozelin kapalı yazdgni gormedim
(128 puan) tarafından
Actim.canim oldu galiba
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Çok çok doğru.    
tarafından
Sağol askom ❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Lprslan_01 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sngl52 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 565 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,062 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...