0 oy
734 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar son soruma bakarsanız bayramda kayınpederim babama gelmek için araba vermemişti sağ olsun babam bayram günü beni gelip aldı. Şu an eşimle beraber babamın evindeyiz. Kayınpederim günde 1000 tane göndermeli durumlar paylaşıyor. Ben bu adamla ne yapıcam? Bende mi acaba imalı şeyler paylaşsam ya da boş veriyim ne yaparsa yapsın diyorum. Bu arada birikmiş paramız vardı. Çok bir şey değil ama 18 20 bine iyi kötü bir araba alacağız nasipse çok şükür ele güne muhtaç olmaktan kurtulacağız 

image

image

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Benden daha tripcan birinin, bir üyenin kayinbabasi olacağı aklıma gelmezdi :D

-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Kayinpederin ergenlik zamanların da kalmış:)
tarafından
Olabilir :)
0 oy
(937 puan) tarafından
Üstüne alınma bence sana itafen olmayabilir 
tarafından
Babamın beni gelip alması zoruna gitmiş. Sözde beni çok seviyormuş kırılmış. Öyle demiş kız kardeşine
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Valla ne yalan soylim kayinpederim bi soskak asagimda oturuyor ama biz variz mi ölduk mu kaldikmi haberi bile yoktur eminim adam baya ilgili sizle baksana söz bile paylasmisss 
tarafından
Bize ilgisinden değil babamdan çekinir babam gelip aldı beni o zoruna gitti. Arada babam olmasa asla ama asla dönüp bakmaz bile
(1,667 puan) tarafından
Valla ayni durumu bizde yasadik ama yine eski haline döndu adam hala ilgisiz hala mesafeli yabanci gibiyiz evede misafir gibi gelir herkesten sonra gelir herkesten önce kalkar cok ilginc bi adam ya
0 oy
(7,935 puan) tarafından
çocukca davranmış kayınbaban .Sanırım sizi babandan kıskanıyor
tarafından
Bence babamdan çekiniyor. Babam geldi diye zaten bunu yapıyor.babam gelmeseydi şu an benim üzülmem ağlamam küsmem umrumda olmazdı
(7,935 puan) tarafından
aynen hiç umursama yarası olan kocunur yarası varki gocunuyor.Babanın gelip sizi almasını hazmedememiş
tarafından
İnşallah şu arabayı da alabilirsek artık bir muhtaçlığımız kalmaz
0 oy
(601 puan) tarafından
Bence üstüne alınma nerden biliyosunki sana özel yaptığını 
tarafından
Kız kardeşine demiş o bana dedi
(601 puan) tarafından
Onlara gitmediniz mi ozamn ona mı icerlemis :-)
tarafından
Bizim evimiz 2 katlı aşağıda eşimin dedesigil oturuyor biz üste oturuyıruz. Ev bahçeli olduğu için sabah bize geldiler kurbanı bizde kestik.
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kayinpederi tripli durum atmayanda ne bileyim ☺️☺️☺️
0 oy
(775 puan) tarafından
Kayın pederin sanırım henüz liseden mezun olamamış koca adam ne göndermeli mesajı değişik geldi bana İnşallah en kısa zamanda içinize en sinen arabayı alırsınız aman sende karşılık verme gördüğün üzre seviye lise yaşları 
tarafından
Ben şu an o kadar çok araba sahibi olmak istiyorum ki anlatamam. Birine muhtaç olmak bir şey istemek çok zor. Alacağımız araba 30 yıllık araba bu paraya anca o oluyor. Ama alalım dedim model marka hiç fark etmez ki
(775 puan) tarafından
Evet doğru araç fiyatlatı çok yüksek Allh yardım etsin
0 oy
tarafından
Durumunu sona al gitsin benimde kaynana paylaşır bazen sona aldım kurtuldum hiçte bakmam
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kayınpederi whatsapta Tripli mesaj paylaşmayan nebileyim
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla bende çok şey paylaşıyorum ama üstüne alınan yok :)) neden kız tarafı bişey yapınca Bi kıskançlık krizine giriliyor? Benim babam ve annem kızım için herşey yapıyor. En kötü durumda bile kızıma ufacık bişe alıp mutlu ediyorlar. Ama onlar yapmıyor. Ailem yapıncada suratları konuşmaları değişiyor. Arkadaş sizinde torununuz sizde yapın, Bi toka almak çokmu zor. Bi çorap almak çokmu zor. Maksat çocuğun gönlünü yapmak değilmi yani? Yapana niye surat asılıyor?
0 oy
tarafından
Ergenliğe geri dönmüş hjhjhjh
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Siz bu tarz  hic bi paylasim yapmayin, kayinpederinizin durumlarinada bi sure bakmayin 
0 oy
(518 puan) tarafından

Ben kayınpederimi engelledim,kendisi 5 yaşından sonra büyümemis,ugrasamiyorum artık, durum murum görmüyorum en guzeli:D

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 206 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
13 cevap 404 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 432 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nazeymen__ (15 puan) tarafından soruldu