+1 oy
186 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Memleketteyiz kaynanam kizınin cocugunu aşırı düşkün kucagindan indirmiyo bizimkini öyle sevdigini görmedik eşimde alınmış gibi duruyo sevsin ama ikisini eşit sevsin onunkj küçük benimki anlıyo kıskanjyo bende hiç umursamıyorum nasıl deger verirse bizde öyle deger veririz,

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde de oğlanların çocukları kıymetlidir. Oğlanın oğlanı varsa en kiymetlisidir. Ne saçma şeyler ya  sevgiyi eşit vermek ne kadar zor olabilir ki
tarafından
Valla kuzum 1 haftadır ona davrandiıgi gibi davranmio ona corbalar yapmalar yedirmeler benimkine kizım bi al kasede ona içir  die yapmiyo sadece 1 kaselik corba yapiyo torununa gore esimde alıniyo  bu sefer laf söyleyip duruyo
tarafından
Oha bu da yapılmaz ama. Yaptığı ne ayıp bişey yaşından başından da mı utanmiyor. Sizde gitmeyin canım madem torununu sevmiyor ne işiniz var orda
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benimki de kız  la erkek torunu ayırır erkeklere deli olur ama kızlara düşkünlüğü yok göstermelik seviyor gibi babası sevsin babannesi sevmese nolur hiç takılmıyorum bile ben çocuk ta ona soğuk olur ileride herkez kendi ektiğini biçiyor benim bayanlar de öyleydi hiç te görüşmem bayram da bile gitmem
0 oy
(232 puan) tarafından

Torun bu ya evlatlarının çocuğu insan hiç torun ayrımı yaparmı canının canı onlar eşit seveceksin kaynanan çok çok ayıp ediyor.. !

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum eskiler pek bilmiyor bu konuyu, onların gözünde küçük olan hep daha sevimli. Ama sevgi olarak hepsini aynı seviyorlar sevgi göstermeyi pek bilmiyorlar.
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Birde daha sık gördüklerini daha cok seviyorlar bariz 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizim kaynanada kızlarının çocuklarına daha düşkün ağzından düşürmüyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 653 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yenianne1prenses (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 749 göst.
3 Mart 2020 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 792 göst.
26 Kasım 2019 Aile kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 426 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (293 puan) tarafından soruldu

381,227 soru

11,412,646 cevap

34,956 kullanıcı

...