0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

hamileyken günde 1 deva içerseniz cocugunuzda gaz problemi olmaz diyorlar  ben içiyim sizce doğrumu 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Son zamanlarda içtim hiç bi faydası olmadi
tarafından
Erken icseydin canim
tarafından
Ben 24 haftadayim daha  inşallah görürüz faydasını
(1,933 puan) tarafından
Canım fazlasi bebeğin sindirim sistemini bozuyormus o yüzden icmedim
tarafından
Ben sadece günde bir defa iciyom  gerçi hergün icmiyom  sevmiyorum da
-Reklam-
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Ben en az 3 tane iciyorum gunde meyvali olmadikca bi zarari yok hatta iyi gelir diye biliyorum
tarafından
Ben yeni başladım  normalde içmezdim  ama iyi gelir çocukta gaz olmaz diyorlar
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Ben ictim 28 günlüğüz gece gündüz gaz bombası gibiyiz sabahi sabah ediyoruz aslı yok ;)

tarafından
faydası yokmu  sence
(6,825 puan) tarafından
Gaza faydası yok hatta bebeğim kolik oldu ama kilosu iyi doğdu ve içeriği faydali yani iç tabi ki bebeğin gelişimi için lakin gazla ilgisi yok
0 oy
(458 puan) tarafından

Bende iciyorum ama kuzum beypazari ic derim.3 yasinda oglum var oda icer bnimle beraber

(458 puan) tarafından
Beypazari bunlar gibi degil o yuzden dedim onunic diye
tarafından
Hmmm hiç icmedim deniyecem canim saoğl
(83 puan) tarafından
Bunlar daha gazli arkadas dogru soyluyor beypazarinin tadi bunlara bakarak daha guzel
tarafından
Aynen ya içince tuhaf oluyom  arkadaşın dedini icicem  bidahakine  canim
(458 puan) tarafından
Cunku oglumada iciyorum ben
0 oy
(83 puan) tarafından
Valla kuzum gazi buna baglamak pek dogru degil bende hamileligim boyinca gunde uc tane ictim ama kizim gazliydi hatta kolik bir bebekti ama kemik gelisimine faydasi cok var vede sendeki kasilmalari azaltiyor canim bunlarda faydasini gordum ben 
tarafından
Ya kadinlar bana iç çocuğunda gaz olmaz diyorlar  di saten icince geyiresim geliyor
(83 puan) tarafından
Sendeki gazi gideriyor evet ama bebegin gazli olmiycagi anlamiyo gelmiyorki kuzum bu valla ben faydasini gormedim gaz konusunda hic katilmiyorum ama belki bunyeylede alakali bir durum belki sende faydada edebilir hic bilmiyorum ama sen ic gercekten gaza olmasada cogu seye yardimci oluyor
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Öyle diyorlar canım. Ama ben hayatta içemiyorum
tarafından
Bende zorlaniyom ama iciyom  meyveli çok güzel oda faydalı değilmiş
(3,136 puan) tarafından
Bende deneyecem cesaret edemiyorum
0 oy
tarafından
magnezyum eksikliğine iyi geliyormuş son haftalarda iç demişti doktor yanımda ormaln doğum yapacak birine
tarafından
Bunu öğrendiğim iyi oldu
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yok anam yok hergun içtim 3 buçuk ay kolikti 
tarafından
Ya   demekki  onlar birşey bilmiyor  onlar eski kadinlar sonuçta ne dese  doğrudur diye düşündüm  2 karton aldim  olsun  yine faydaliymis canim
(5,938 puan) tarafından
Faydası var kasılma yaşamazsın canım
tarafından
Ozaman içmeye devam  edim malum bu aralar  kasilmalar cokkk 24 .haftadayiz
(5,938 puan) tarafından
Allah sifalar versin canım
tarafından
Saogl canim hepimize
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bende iciyordum günde 1 tane hamile iken, son aylarda hipertansiyon olunca doktorum içme dedi içerisinde sodyum miktari yüzünden. Yüksek tansiyona iyi gelmiyor. Şimdi kızım 30 günlük günde 1 tane içiyorum sütümden geçer diye.
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Zannetmiyorum zira hic sevemiom zorla arada icersem oyle hicde sorunumuz yok

0 oy
tarafından
valla bilmeden cok ictim ama cozum olmadi bana ilk aylar mutlaka oluyor her cocukta gaz sorunu bence 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Doğrumu bilmiyorum ama bankından değilde dış yapısını guclendiriyormus kemikleri gelişimini guclendiriyormus ondan içtim yani ama gaz problemimi, olmadı 9 aylık olana kadar damakları çok gucluydu doğduğun 98 çıkmıştı emme kuvveti hemşireler şaşmıştı bu gogus bırakmaz demişti öylede oldu 4 günde parçaladı uçlarını 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Hergün içtim hamilelik boyunca gazlı hic bir sey tüketmedim mercimek nohut fasulye bile yemedim sonuç 2 ay gazdan mafolduk zombi gibi gezdim ne yaoarsan yap olcağı varsa oluyor canım 
0 oy
tarafından
ben paydasini gordum.valla tavsiyede ederimm 
0 oy
tarafından
Anne karnında kk doğmadık bebeğin gazına bir etkisi olmaz bunun canım ama bebeğin gelişimi için gerekli olan minarelleri sağlar ilk üç ayda düşük önleyici etkisi dahi var gebelik boyunca günde en az iki sise maden suyu içmek hem annedeki mide yanmasını şişkinliği önler hemde bebeğin bedensel gelişimine fayda sağlar 
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Sarıkızı önermişti sağlık ocağındaki hemşire 
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Ben çook içtim kızım kolik doğdu :) yani hiç bi faydası yok

0 oy
tarafından
Bende çok içiyorum ama ben hamilelik oncesindede çok içerdim. İnşallah dediğin gibidir

İlgili bir soru bulunamadı

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...