0 oy
478 göst.
Moda kategorisinde (1,826 puan) tarafından

image

Resim yukleyemıyorum sanıyordum buyrum hangisi kötü sizce 4tane alıxam

image

image

image

image

29 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Böyle bol kesim olanlar cok terletiyor ama 

(1,826 puan) tarafından
Hadı ya hamileyken almıstım hıc sorun yasamadım eefıl efıldı bol neden terlwtsın ki kumasla alakalı olmasın
(2,375 puan) tarafından
Koltuk alti tenine yapisiyor ya
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından

Bak  bu tarz da güzel oluyor rahat yani

image

(1,826 puan) tarafından
Kuması pek hasır husur gibi ama
0 oy
tarafından
Hić birini beğenmedim ama eyer biraz kiloluysan yeşil olan guzel durur ama zayıfsan hiç alma derim
(1,826 puan) tarafından
Ne zayıfı kız 46 bedenim asıl kıloluyum diye kotu durmasın diyordum ben de
tarafından
Kiloluysan yakisir sana ben zayifim bana hic boyle seyler yakşmyo iskelet gibi gorunuyorm
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tam benim tarzım hepsi çok guzel özellikle birincinin rengine bayıldım 
(1,826 puan) tarafından
Ikı tanesine biraz takıldım ama dıgerkeırnı alıxam kesin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
insanlar beğenmemişler ama tabi herkesin zevki yaşantısı farklı. Bende tesetturluyum ve Allahın farz kıldığı tesettüre uygun giyinmeye çalışırım. O yüzden belden kemerli büzgülü ( hattı belli eden) elbiseler yerine, burda tabir edilen "çuval gibi" elbiselerden giyiyorum. Hepsini cok beğendim ayrıca. Bak bu tarz elbiselerin üzerine abaya falan giyebilirsin çok yakışır 
(1,826 puan) tarafından
Aynen vucut hatlarım belli olmasın diye bu kalıp secıyorum rahat da oluyo ve yakısıyor da gelsin bakalım bı
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Hic birri benim tarzım deil sen bilirsin 
(1,826 puan) tarafından
Tesekkur ederim dusunucem canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hiçbiri güzel değil canım

(1,826 puan) tarafından
Saol vakit ayırıp fikrini soyledign ıcın
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Kuzum ben de geçenlerde kararsız kalmıştım post açmıştım. İlk elbisenin grisini aldım sonunda bayram da giydim çok rahat ve kumaşı modeli çok güzel. Ben de normal de siyah ferace siyah büyük eşarp yağan biriyim evde de dar kıyafet sevmiyorum ben de bunları gördüm beğendim hepsi çok güzel. Burada senin ve benim tarzım da birini bulmak çok zor eminim. Bence yeşil veya 1 numarayı al derim alınca da yaz mutlaka inşallah beğenirsin. Burada ki yorumlara fazla takılma. Geçen Ramazan bayramında alacağım elbiseye post açmıştım ne berbat yorumlar gelmişti ama yine de beğendiğimi aldım
(1,826 puan) tarafından
Dogru dıyosun haklısın pekı aynısımıydı modnısa Refka marka durusu nasıl olur merak ediyordum da
(1,826 puan) tarafından
Hepsini aldım ben sadece senin aldıgun ve yesılde kararsızdm ama esım de al begendıysen diyince alıverdım
(3,300 puan) tarafından
Aynen refka marka güzel durdu ben de
(1,826 puan) tarafından
Sneınkının rengi daha guzelmıs ben de ondan alacaktım rengi kalmamıs
(3,300 puan) tarafından
Evet rengi yok kalmamış
0 oy
(2,564 puan) tarafından
En üsteki pudra fiyat ne çok güzel
(1,826 puan) tarafından
180di sanırım

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 557 göst.
9 Nisan 2022 Moda kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 756 göst.
0 oy
13 cevap 660 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 492 göst.
17 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (350 puan) tarafından soruldu

382,048 soru

11,438,024 cevap

35,006 kullanıcı

...