0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (1,446 puan) tarafından
Bayram gezmesine gittik neyse oğlum iki yaşında pek iştahlı bi bebek değil nereye gitsem kilosuna takmış insanlar niye bu zihniyet anlamıyorum ne bilim bide kilolu olsa iyi olmasa kötü bakıyor annesi insanı bilerek sitresekoyuyorlar benim gibi olan varsa bilir bazı çocuklar ne yapsanda bi lokma bisey yemezler . Niye hemen işte annesi bakamıyor zayıf şöyle böyle niue bu zihniyet ben anlamıyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Büyüyünce herkes kilo verme peşinde de kuccukken niye tam tersi bende bunu anlamadim hiç 
-Reklam-
0 oy
(13,041 puan) tarafından
Bende anlamıyorum kızım 12 ayda yemek yemiyordu zayıftı biraz yemeğe başladı kilo aldı gecen çok zayıftı demeye başladılar insanların demeleri bitmiyor
(1,446 puan) tarafından
O değil bide sen bakamıyorsun falan demeleri
0 oy
tarafından
İnsanlar neye karışacağını şaşırmış istahsızsa senin ne suçun var 
(1,446 puan) tarafından
2 yas
tarafından
Cnm doktora goturdunmu allah bağışlasın
(1,446 puan) tarafından
Su an virüs var gidemedim
(1,446 puan) tarafından
Vitamin yazdı işte iyi diyor kilosu
tarafından
Bazlarının yapısı öyle cnm
0 oy
tarafından
Benim kiz 5 yasnda 15 kilo gören aaa cok zayıf diyor bende al sna verem kilo aldır geri ver diyorum sesleri kesiliyor 
0 oy
tarafından
Hadi zayıf demelerini geçtim, çocuğa sağlıksız şeyler yedirmiyorum diye oturup aglamadiklari kaldı. Gaddar anne oldum gözlerinde:)) daha ondort aylık bile değil, görümcem sürekli kola vereyim mi, kahve vereyim mi deyip duruyor, kendince şaka yapıyor işte ama acayip sinir oluyorum artık. Keşke herkes dönüp sadece kendi bebeğiyle ilgilense
0 oy
tarafından
Ablamin ogluda cok zayif enistem ablami azarliyo sen bakamyorsun diye ama cocuk yemyor yemek istemyor
0 oy
(27 puan) tarafından
Benim oğlum yemesine rağmen hareketli  olduğu için kilo almıyor malesef ne yaparsam yapayım çocuk kilo almıyor çok şükür sağlıklı ya insanları takmıyorum 
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Büyüdüğünde de kilolu olursa az kilo.ver şişman sin derler bu insanlara ne yapsan yaranamazsın o yüzden duyma  
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ne alaka o çocuğun bünyesine bağlı birşey bazilari toplu bazilari zayıf hem zayıf olsun canı içinde olsun sağlıklı olsun diue bir söz var kiloya özenmek iyi birşey değil önemli olan sağlığı
(1,446 puan) tarafından
İste toplu olunca iyi bakıyon zayıf olunca kötü görüyorlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
14 cevap 169 göst.