0 oy
527 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim yarın gidip tüm eksikleri alalım  diyor  Beşiği ni filan  hastaneden çıkınca  o halde çarşıya gidemezsin dedi  ama benim almaya cesaretim yok korkularım  var   napsam hanımlar pazar günü yatısim yapılacak pazartesi sabah doğum olacak bana azıcık akıl verin    Cesaretlendirin beni 

12 Cevaplar

0 oy
(13,000 puan) tarafından
Besmele ile çık evden Allahın izni ile de aldıklarını insaallah bebegine giydirirsin ♡
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(292 puan) tarafından
İlk zamanlar bende sezeryanlı oldupum için beşiğe kalkıp alamıyordum bebeği yanımda yatırıyordum bi hafta almasanda olur beşiği bebeğine giydirecek elbiseleri varsa bezi maması varsa diğerleri çok acil değil dersin eşinde alır marka beden verirsen içinden şu an almak gelmiyorsa bebeğini inşallah sağlıcakla ak kuvapına evine gel öyle gider beraber alırsınız bir hafta on gün sonra inşallah üç kişi olsrak
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun  kendim beyenip almak çok istiyorum ama korkuyorum
(292 puan) tarafından
Bence babynest aldıysan onu al yanında yatır yatağın bi kenarına ben yatıyordum araya bir yastık yan tarafa bebeğimi bebek yatağında onun yanına bir  sürü yastık koyuyordum hemen yatağın o kenarına eşime yer yatapı yapmıştım bence beşik için bekle inşallah sonra alırsınız sezeryanlı in kalk Al zor oluor
0 oy
tarafından
Bu konu da sana cesaret veremicrk tek kişi sanırım benim canım üzgünüm :(
tarafından
Biliyorum cnm biliyorum :(
0 oy
tarafından
Ne ile ilgili cesaret istiyorsun cnm
tarafından
İlk yavrusunu kaybetticnm
tarafından
Ay cnn çok üzüldüm  sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebeğini inşallah
tarafından
0 oy
tarafından
Büşra hele bi doğsun Toprak :) dışarı çıkamazsan internetyen alırsın sağlıklı sıhhatli bi dogum yap Allah büyüktür tek eksik beşik olsun alınır nasilsa
tarafından
Kendim görerek beyenerek almak istiyorum cnm çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kız korkuyu aklına getirme bebeğin sağ salim doğacak  allahin izniyle tüm eksikleri tamamla sezaryen  li olacaksın gezemezsin  ağrilarin olur
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,284 puan) tarafından
O kadar haklisin ki ben tavsan tulum ve kapı süsü siparisi vercem onda bile kararsizim besigide eve gelince internetten alirim diyorum herkws kiziyor bi kere oldu diye yine olacak diye bisey yok tabiki yok evladima konduramıyorum zaten ama yinede insan korkuyor ahh bu annelik ah
tarafından
Aynn öyle cnm   banada herkes öyle diyor ama korkuyorum
0 oy
(447 puan) tarafından
Çık kız ne ye korkuyon o his o kadar güzel ki bişey alma hissi 
tarafından
Korkum var cnm    
İlk evladım düşük yaptım
İkinci de 3 günlük vefat etti
(447 puan) tarafından
Korma canım bana doktorum hep şey derdi nasipte o yavru varsa ipte atlasan ahırda kaldırsan birsey olmuyor olacaga çözüm sadece dua keyfine bak ki bebegın de annem benim için huzurlu desin
0 oy
(10,510 puan) tarafından
Canım doğumuna az kalmış Rabbime sığın güven ve al alacaklarını o halinle istediğini alamazsın esin gider alır ama senin istediğin gibi olur mu bilmem görerek alman en iyisi 

Tabiki korkularını anlayabiliyorum kuzum 

Sağ salim al kucağına hayırlı uzun ömürlü olsun evlâdın Rabbin yardımcın olsun haber et kuzum 
tarafından
0 oy
tarafından
Kafana takma bende ilk bebegimi dusurmustum dunyam basma yikldi bidaha sanki hic hamile kalamicakmisim gibi hamile kaldi sanki yine dusuk yasicakmisim korkusuyla yasadm hep birazcik islaklikta allahım kanmı geldi yoksa diyordum her doktor kontrolunde sanki doktir kotu bisi dicek diyordum sezeryana gittim ayilir ayilmaz allahım ya bana bebegin yasamyor deseler diye dusundum cok sukur oglum simdi 5 aylık sende saglikli bi sekilde kuccagna alacaksin insallah sıtres yapma 
tarafından
Seni çok iyi anlaya biliyorum cnm
İlk evladım düşük yaptım
İkinci 3 günlük vefat etti  ve ben Vefat ettikten 3 gün sonra öğrendim  

Şimdi aşırı derecede korkuyorum
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Korkma Büşra inanki bende hep korkardım ama yanlış Rahat bırak kendini inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebeğini
tarafından
0 oy
(712 puan) tarafından
İnan bana Büşram çok güzel olucak herşey bende abisini kaybettim kıyamadım onun eşyalarından giydirmeyi sadece bi tane zıbın vardı halasının kuzusu diye onu giydirdim istemsizce oğlum eymenim sen ne güzel oldun dedim sonra da cesaret edemedim haklısın ama şimdi oğlun için dimdik ayakta durucaksin insanın canından bir parca olunca yaşamak için bir sebebi daha oluyor inan ki şimdi kizim var ama oğlumun aynısı belden uyuşturma yaptılar bana da giydirmeden önce gösterdiler o kadar ağladım o kadar şükrettim ki sanki tekrardan oğlumu doğurdum sandım bazen oğlumu özlüyorum kızıma sımsıkı sarılıp şükrediyorum sende öyle yapicaksin unutma sen çok güçlüsün

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 625 göst.
0 oy
9 cevap 473 göst.
+1 oy
6 cevap 443 göst.
0 oy
4 cevap 254 göst.

379,715 soru

11,366,717 cevap

34,848 kullanıcı