0 oy
1,168 göst.
Aile kategorisinde tarafından

İşim düşünce Kimseyi bulamazsın derler ya benimkide o misal    kuaföre gitmek istedim eşim hayır dedi kıskançlığı tuttu   eşime yapalım desem ayıp olurmu ki tek yapamıyorum göbekten  

Not komple bacaklarımı sadece  

32 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ben yaptırmadım ama neden ayıp olsun canım hamilemissinde
tarafından
Bende şimdiye kadar hiç böyle bir şey istemedim  arada yüzüm de siyah kıl görürse alır o  kadar   pazar Hastaneye yaticam  kimseye boyun bükmek istemorum
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Niye ayıp olsun canım esin sonuçta. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Duzgun cekemez diye ben yaptırmadim :D

tarafından
Deniycez
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Niye ayip olsun canim eşin sonuçta hamilesin her turlu yardim etmeli 
tarafından
Teşekkür ederim cnm  söyledim yaparım dedi
0 oy
(111 puan) tarafından
Eşim istesem yapar ayıp ta olmaz tabiki her anında yanında ondan mi cekinecen 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Benim kocam teklif ederdi ama ben yaptırmazdım utanırdım bacak değil ama :)  seninki sadece bacaksa neden olmasın eģer gerçekten yardımî dokunacaksa bence beraber yapın.
tarafından
Fazlasıyla dokunur cnm teşekkür ederim
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Yaptir ne olcak helalin. Hem sadece bacak yaptircakmissin bence cekinmene bile gerek yok. Ben esimle alirim bacaklarimi ben surerim o ceker. Hem cabuk bitiyor kolay oluyor. Ben pandemide dogurdum sansima kuaförler kapalıydı. Kimsem yok mecbur esim yaptı. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Kiz büşra söylemesi ayip bnim eşim hamilelik dönemimde genital bölgeme bilr yapti ne olcak cnm yapıversin hem koronada var zaten 
tarafından
Kiz.nie dalga gecsnki görüyolar nefes almKta bile zorlandigimizi yerim ssni ♡
tarafından
Teşekkür ederim cnm  gobegimle sürekli dalga geçtiği için  acaba da kalıyor insan  ☺️☺️☺️❤️
tarafından
Benim eşimde öyle cnm biz bu evde 4 kisiyiz sen ben kizimiz ve göbeğin diyo :) altın göbek dio takilma yaaa ;)
tarafından
Kahkaha attım   yok cnm. takılmıyorum  hoşuma bile Gidiyor bir gün benimle ugrasmayinca neyin var diye soruyorum artık
tarafından
Bize takilmicaklarda kime takilcaklar butun gun iş stresi para stresi bnde takilmiyorm valla
0 oy
(592 puan) tarafından
Yaptır kuzum ben gecen ozel bolgeme mecbur kaldim cok utaniyordum ama baska carem yoktu benden once o teklif etti hatta isi gucu rast gelsin yapti yani
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bacaksa ben de yaptırırım. Ayıp bısey degılkı. Hamıleyken bende yaptırmıştım
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Hiç yaptırmadım ama ayıp olmaz dikkat et çekemezse tahriş olur enişte dikkat etsin 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,046 puan) tarafından

Ben sla yaptirmam bence yaptırma adamlar soğur insan :'(

(1,046 puan) tarafından
Ben yaptırmam benden soğur diye düşünüyorum sana kalmış birşey biliyosa ağdaya yapmayı yaptır
tarafından
Daha önce hiç yap demedim
(14,025 puan) tarafından
Allah aşkına biz niye adamlardan sogumuyoruz da onlar bizden soğuyor kıl sadece kadına has bir şey değil sonuçta onların bacakları orman gibi. Yaptır busra bence hiç bir şey olmaz
(1,046 puan) tarafından
Ne bileyim ya ben dışarda ağdaya gidince utanıyorum kadin görünce sanki bende tek kil var huyum tuhaf ama eşi biliyosa yaptırsin
(3,551 puan) tarafından
Arya yanlış düşünüyorsun canım. Söylemesi ayıp bazı erkekler kıllı seviyor anlarsın ya hani.. Bizde eşim ne benim bişimden tiksinir ne ben onun.. Soğuma falan da olmaz. Benim tek karım erkek kuaförü olması. Birde uzun zaman yapınca artık uzman oldu adamcagızım..:D
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  kadın yapacak onumu  kıskanıyor  kocan  göndermiyorsa söyle  yapsın  neden  ayıp  olsun  
tarafından
Cnm su yüzden olduğum ilçede 1 tane var onun yanında çalışan erkek var erkekler girip çıkıyor kafasına göre    bı kere saçlarım için gittim eşim daha saçlarım bitmeden çıkarttı beni ordan rahatsız oldu   merkeze de gidemem eşim araba ile ise gidecek
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Hamileyken covid yeni çıkmstı o zaman arka bacağımı yaptı valla :D 
tarafından
Benimkini de yapacak cnm
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Neden ayıp olsun ki aldır gitsin eşin helalin 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Yok ayip olmaz ama yapabiirmiki
tarafından
Yapar ona Eminim yarın akşam gorcez
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Kız niye ayıp olsun Bi de sadece bacak demişsin. Yapacak tabi ki o da onun görevi sen yapamadığından. Diz kapağıyla göbek arasını eşin dışında hiç kimsenin görmesi caiz değil, zorunlu hâller dışında (sağlık,doğum vs) Yani eşinden böyle bişey talep etmenin asla ayıbı olamaz bence
tarafından
Teşekkür ederim cnm yapacak inşallah
0 oy
(454 puan) tarafından
Eşin izin vermediyse eğer sen yap de normalde hiç sevmem böyle yaptırmam kimseye ki eşim o halde görsün istemem ama seninki izin vermemiş yapsın benim hamileliğin de çok riski geçti ben evden çıkamıyordum jiletle falan aldım zaten epilasyonluydum 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Cevremde vardı özel bölgesini bile eşi yapmişti 
tarafından
Yaptıranlar var cnm
0 oy
tarafından
Ayıp değil cnn esin yardım etmesi gerekiyor zaten
tarafından
Teşekkür ederim cnm