+1 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,532 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sürekli yüz üstü dönüyor çeviriyorum yine dönüyor

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bnmkide sekiz aylık yüz üstü döner hiç dokunmam demekki rahat ediyoki yatiyolar cnm bse olmaz :)

(1,532 puan) tarafından
Anladım canım cevirince ağlıyor başında bekliyorum o yzuden böyle dönünce
-Reklam-
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız bu sıcakta  çocuk yanar ya uzun  alt  üst  yetmezmiş  gibi birde  battaniye  var benim  Kız  askılı  zıbın la yatıyor  üstüne  Birsey  örttürmüyor 

Birsey  olmaz canım  sonuçta  kendi başına donuyor  rahatsız olursa  kendi  doner  demekki  rahat  ediyor  böyle 
(1,532 puan) tarafından
Canım evim serin benim dışarısı çok sıcak ama evin içi bahar ayı gibi yani Nisan ayı gibi en fazla  22-23 derece üstüne birşey almadan uyumaz bttaniyesine sarılır sürekli birde üstündeki kıyafet de ince sadece uzun kollu zıbın var ince altıda ince zaten

Döndüğünde başından ayrılmıyorum kokrudan sizlerede bı soruyum dedim
(5,949 puan) tarafından
Ay ne güzel  ya keşke  benim evde öyle  olsa  yanıyor  walla
Canım ben  kızımı  3 4 aylıktan  beri  yüz üstü  yatiriyordum  allaha  şükür  birsey  olmadı  şimdi  1 yaşında  nasıl  istese  öyle  yatıyor  karışmıyorum
(1,532 puan) tarafından
Anladım canım yatsın bakalım şimdi

Ay yazın çok iyide kışın zor oluyor ya
+1 oy
tarafından
Sana tavsiyem artik hamakta yatirma duser bak doneyim derken sen uatak tarafi cikiyosa duz zemine koy en azindan düşme riski olmaz 
(1,532 puan) tarafından
Hamak çukur canım daha çıkamıyor diğer hamaklardan çıkıyordu kaldırdım buna koydum bizlerin  piknikte kullandığı hamak gibi çöküyor içi ama yalnız bırakmıyorum genelde yanındayım
tarafından
Aman birakma kuzum nolur bolmaz cok fena bunlar cook
(1,532 puan) tarafından
Aynen sorma çıkmaya çok çalışıyor ama daha biraz daha büyümesi lazım yinede ne olur ne olmaz diye bırakmıyorum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yastık kullanma canım yüz üstü yatır ama o hamak beşik sanırım düz zemin daha iyi olur
(1,532 puan) tarafından
Sürekli hamginda yatıyor sallanarak uyumaya alışkın kolik bebekti sallanmak kolik bebeklere iyi geliyor diye sürekli sallamistik öyle alıştı yastikda baya ince sadece hamginda var çukur gibi olduğu ivin beşiğinde yastiksiz reflü yatağında yatıyor
(7,768 puan) tarafından
Kuzum boğulmaya karşı yastık kullanmamak iyi olur diye dedim başka beşiği var mı
(1,532 puan) tarafından
Var canım onun kenarları kısa içinden çıkıyor düşer diye onu kaldırdım birde yanımda mobilya beşiği var  anladım canım alıyım o zaman yastığını
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Seviyor demekki canım kız şu sıcak ta uzun kollu ne öyle yanar çocuk bacım 
(1,532 puan) tarafından
ince canım sadece ince uzun kollu zıbın var üstünde bizim ev  serin oluyor  o yzuden
(1,489 puan) tarafından
Kız biz yanıyok adana yanıyor
(1,532 puan) tarafından
Ankara'da Cok sıcak ama ev serin bizim canım evin içi 22-23 derece falan
0 oy
(48,392 puan) tarafından
nw kadarlik canim cok tatlı maşallah rahat ediyo demekki karisma keyfine☺️
(1,532 puan) tarafından
8 aylık canım :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 203 göst.
0 oy
0 cevap 180 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nesliiebrar (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 379 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
20 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mervehilal66 (3 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...