0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar dolaptan koku geliyordu açtım baktım poşetteki etlerin bazı kısımları yeşillenmiş annem o kısımları tam çözünmeden kes at tekrar poşetle dedi bilen arkadaşlar siz cevaplayın annemin dediği gibi mi yapayım yoksa koca kurban çöp mü oldu internette kesin ince ince o yerleri atin diyor ama bilemedim :'(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

image

image

bakın kızlar böyle bazı poşetlerde çok az bazılarında orta 
(48,667 puan) tarafından
kesip attım ben canim
tarafından
Bi sorun  oldu mu canım
(48,667 puan) tarafından
yemedik daha ki bilmiyorum ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Kız kurban etmimi
tarafından
Evet canım
(1,633 puan) tarafından
Oo cnm okadar erkenmi ya niye olduki dolapta sıkıntı yokmu
tarafından
Yanlış yerleştirdim sanırım bazı yerleri donmamış bide poşetle dinlendirmisuz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz kaç gün olduki kötüleşti  
tarafından
Ilk günü kestik ikinci günü parçalayıp poşetledik sanırım poşetle dinlenirdik diye olmuş
0 oy
tarafından
Ette morarma zehirlenmeye sebebtir yinede siz bilirsiniz
tarafından
Morarma değil canım yeşil yeşil olmuş
tarafından
Odaha kotu imis etin bozuldugunu gosteriyor iste
tarafından
Foto attim canım bi bakar msiin
0 oy
tarafından

Bak 

imagecanim 

tarafından
Anladım canım sadece yeşillenen parçayı mi atmalıyım yoksa poşetteki onunla beraber tüm parçaları mı:((
tarafından
Komple cope atilmasi gerekiyormus annemede sordum
0 oy
tarafından
Niye öyle olmuş ki canım sıcakta mi bekledi? Yani insan atamaz ya bilemedim şimdi fotoğraf atsaydın bı bakardık
tarafından
Tmm.cnm dur atayım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  buzlukta  nasıl  kötü  oldu  çok  kokuyorsa  o yenilmez  canım ya isteseniz  bir kasapa  sorun derim 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Dolabin kaldiramamis cok yuklemissen sogutamadan koku girmis olmali ben etlri koyduktan sonra ayarini yukseltmistim keske sende oyle yapsaydin ziyan olmus desene 
tarafından
Hepsi çöp mü oldu canım
(1,667 puan) tarafından
Valla görmeden bisi diyemem ama bence rengi moraranlari koku giren posetleri at istersen  mikroplar üremis gida zehirlenmesi yapabilir
tarafından
Foto atayım canım
(1,667 puan) tarafından
Gordum hepsi bozulmamis rengi degisen uerlerini kes cözdurmeden tekrar yeni bi posete koy dolaba at bekletme  ayarinida sogut biraz daha buzlugun
tarafından
Annem bi kısmını düduklude haşla tuzla iyice buzdolabı poşetine koy birer yemeklik diğerlerinide kaldır az az kıyma yap dedi olur mu sence canım
0 oy
(64 puan) tarafından
Canım büyük ihtimal bozuldu benimde öyle olmuştu sanırım sende üst üste dizdin etleri ve arada kalan etler donmadigi için bozuldu çok üst üste dizmemek gerekiyo
tarafından
Sadece yeşil parçaları mı komple atayım yoksa tüm parçaları mı canım çünkü her poşette az az
(64 puan) tarafından
Valla canım bişey diyemiyecem benim bayağı bı yesillenmisti atmıştım
tarafından
Foto attim canım bi bakar msiin
0 oy
(454 puan) tarafından
Kız bozulmuş riske atma bir et için kendini at çöpe artik yapacak birşey yok ben dolaptaki yemeği bile ikinci gün yenmeyince atarım benden değerli mi çok korkarım gıda zehirlenmesinden ki etse konu daha riskli
tarafından
Foto attim canım
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben dün 4kilo eti çöpe atim diğerlerini yıkadım tuzlayıp tekrar postleyip dolaba koydum ama yeşil olanları atim kesinlikle 
tarafından
Bak resim ekledim
tarafından
Sen kasaba gösterdin mi canım
tarafından
Evet canım baya kötü olmuş Rabbim kimsenin emeğini boşa koymasın:(
tarafından
Yok canım ben yarisindan fazlasını atim yeşil olmayan etleri yıkayıp dolaba atim valla ağlayacaktım
tarafından
Insan kötü oluyor demi canım bende çok üzüldüm sırf kurtarmak adına gece 4 e kadar yaramdım dün
0 oy
tarafından
bozulmuş gibi bu bayram sıcaktan çoğu kişi bozmuş etlerini. ben dolabının buzlugunda dondurup derin dondurucuya aktardım üst üste koymadım biraz biraz koydum yoksa donmuyir üst üste dizince. gerçi benim 2 gün buzdolabının altında bekledi kiymalarim ama bi sıkıntı olmadi
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Dolapta hava alacak yer birakmadigin icin donmayip kokmus benimkide öyle oldu yesillenmedi ama etler donmadigi icin  kanini dolabin arkada bir su haznesi var oraya birakmisti o kokudan anladik 
tarafından
Sanada bununla geçmiş olsun canım
0 oy
(775 puan) tarafından
Etleri poşetten çıkar süzgeçli bir leğene koy etlerin kanı aksın poşette kaldığı için olmuştur

Aklında bulunsun eti ilk gün  dağıtamayacaksan bile hemen büyük leğenlere koyup dolaba koy kanı almazsa bu şekil olır
tarafından
Sağol canım inşallah ölmezse seneye kalırsak öyle yaparım
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bilgim yokta canım bizim etlerde kaç gün oldu donmadı daha köyde kestik istanbula nasıl gidicek bilmyorum yolda bozulmaz inşallah etler
tarafından
Insallah canım
0 oy
(608 puan) tarafından
Bir kasaba gösterin canım ziyan olmasın geçen yıl yengemlerki de yeşillrnmişti biraz kasaba gösterdiler 
tarafından
Kasap ne dedi.canim onalra
(608 puan) tarafından
Ne dediğini hatırlamıyorum ama atmadılar yediler eti. Sizde gösterin ama Yemeyin öyle Allah korusun birşey olur
0 oy
tarafından
At canim benimde öyle oldu yesil yerlerini kesip pişirdim ama ev leş gibi koktu hemn attim çöpe riske atma derim
tarafından
Anladim canim sanada çok geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
+1 oy
3 cevap 193 göst.