0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bem hamileyim 28+5 günlük daha önce hamile kalmadan rüyamda hamile olduğumu gördüm ve gerçekten sonra hamile oldum daha sonra bebgin cinsiyetini erkek olduğunu gördüm cinsiyeti erkekti 3 defadır rüyamda çok güzel bir erkek bebek görüyorum benim oğlum ve onu rüyamda bile çok seviyorum çok merak ediyorum acaba gerçek oğlum o rüyamdaki bebek mi yada ona mı benzeyecek bu arada rüyamda gördüğüm bebek benim erkek kardeşime çok çok benziyor zaten kardeşim diye demiyorum çok yakışıklı:)         Neyse bu gün rüyamda hamile olduğum halde hamile kaldığımı ve bir kızım olacağını gördüm uzanmış karnımı seviyordum ve oğluma diyordum ki bebegim sen doğacaktır daha sonra da bir kız kardeşin olacak diyordum yani dogumuma 3 ay var daha rüyamda da aynı 3 ay vardı ve ikinci bebeğimle karnimdaydi o da oğlundan 6 ay sonra doğacaktı ilk defa böyle bir rüya görüyorum İnternete baktım bulamadım acaba ne ama geliyor bu aralar eşimle çok sıkıntılarımız var ailesinden dolayı anlaşamıyoruz, hatta boşanma noktasına bile geldik onunla mı alakası var bilemedim, aranizda az da olsa rüya yorumundan anlayan var mı kafam karıştı, tabi rüya sonuçta gerçek değil ama ne bileyim farklı bir rüyaydı çok etkilendim 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Annneeeee (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 764 göst.