0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (1,265 puan) tarafından
Biz hava sıcak diye balkonda yatıyorduk bir kaç gündür içerde yatıyoruz oglum bir ara kustu hasta olcak diye içerde yattık bir kaç gündür sonra sıcaktan yatamadık gündüz klima açıyorum  gene balkona çıktik oğlum şort tişörtle yatıyor du gece yarısı hasta oldu kustu ağlıyor  ateşi 37.1 vücudu çok sıcak iki kere ılık suya girdi eşimde yardımcı olcak yere laf söyledi corap giydirmedin uzun takım giydirmedin sen hasta ettin çocuğu bir ton laf dedi şimdi keşke uzun kollu biseyler giydirseydim böyle olmazdı diye kendime kızıp ağlıyorum ne yedirip icirebilirim kendini toplamasi için yada calpol verimmi elim ayağıma dolasti ya nasil giydiriyim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oglun kac aylik canim ateşi için sirkeli su yapa bilirsin salgin var çocuklar arasinda ateş kusma ishal seklinde gorumcem iatanbuldan geldi dugun icin kadin dugunden yarim kalkip acile gitti oglu havale gecirdi  kusmasi icinde eczanede toz ilaclar var yiyeceklere felan karistirilan bir sor eczaciniza sana bilgi verir eminim cnm gecmiş olsun senin bir sucun da yok çocuk bu hasta olur duzelir oyle buyir 
(1,265 puan) tarafından
2yasinda oglum
(1,265 puan) tarafından
Çok sağol cevap verdin icin
(5,945 puan) tarafından
Sirkeli  su limon  atesi  içerden  artırıyor  sakin yapma  yapma  canım
-Reklam-
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Sirkeli su ateşi içerden artırıyor sakın kullanma parol ve pedifen ver 4 5 saat arayla yoğurt ayran türü yedir ılık duş aldır düşmüyorsa hastaneye götür 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canim
(1,265 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Ateş çok yüksek değil ama kusma devam ediyorsa hastaneye gidin salgın var cunku
(1,265 puan) tarafından
Kusması durdu canım şuan yok
(5,736 puan) tarafından
Ihlamur çayı falan icermi cnm soğan koy odasına canım
(1,265 puan) tarafından
Deniyim bi ıhlamur var
(5,736 puan) tarafından
Allah şifa versin odasına soğan falan koy canım
0 oy
tarafından
Ağrı kesici verebilirsin canım salgın var benim kızımda hastalandı antibiyotik tedavisine başladık bulantı şurubu ağrı kesici verdi doktorumuz 
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Acile  götür  canım  wakit  kaybetmen  hemen  ateşini  düşürüyorlar  b3nim  kızım da  aynı  şekilde  olmuştu  
(1,265 puan) tarafından
Ateşi normale döndü kusması geçti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A.l.p1453 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 677 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anneysen10 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,298 soru

11,854,606 cevap

35,948 kullanıcı

...