0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar dün post paylaşmıştım eşimin kuzeni bana sanane falan demişti eşimde buna müsaade etmişti dün gece kapıyı hiç açmadım saatlerce balkonda dikildi balkonda cam var ordan bakıp durdu zile bastı üst üste zili söktüm cami kırdı yani kırdı dediğim içeri girmek için ittirdi kolunu kırdı girdi içeri sonra kizimida aldım diğer odayı kitledim uyuycaktik bu sefer o kapıyı kırmaya çalıştı bağırdım çağırdım senin gibi yüzsüz görmedim diye diğer odadan alcagim vardı o odaya geçtim bu sefer oraya gelmeye çalıştı neyse baya bı çabaladı ama her lafinda onu savunmaya devam etti gece mutfaktan su içtim geri geçiyordum odaya zorla tuttu falan bileğimi sıktı konuşalım diyip durdu bı gram konuşmadım tekme tokat giriştim sonra geldim uyudum dün beni o hale düşürdü ya sustu ya benim için bitti uyudum ama kabus üstüne kabus gördüm Rabbim bile eminim razı gelmez hamile halimle öyle kirilmama müsaade etmesine rüyamda eşimin yüzü dağılmış haldeydi hep defalarca bunu gördüm onun yüzünden karnımdaki çocuğumu kaybettigimi gördüm Ben ona aht ettim önce Rabbime tövbe etsin.. herşeyiyle kabul ettim ben eşimi aylarca kızıma hamileyken buz gibi inşaata yaşadım eşim gece sıcak yerde yatarken yemek yiyebilirken Allah bunları görüyor kimsenin hakkını kimsede bırakmaz..

3 Cevaplar

+1 oy
(2,165 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Es insanı vezirde eder rezil de canm başkalarının yanında sana böyle davranması hoş değil hele kuzenlerinin yanında seni haksız bulması konu ne olursa olsun haklı veya haksız eşinin her daim senin yanında olması gerekiyor birlik beraberlik bunu gerektirir
(3,099 puan) tarafından
Kuzeni onca şey dedi donupte eşim sesini çıkarmadı ona ben bu yaptığını asla unutmam
-Reklam-
0 oy
(119,781 puan) tarafından
Abouuww neler olmus oyle
(3,099 puan) tarafından
Yüzsüz gibi bide gelmiycekti kapıma sevda bide hala onu savunmaya devam etti
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Tamam haklısın ama senin tepkin abartı olmuş düzgünce konuşup rahatsız olduğunu kırıldığını belirttin mi? 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,081 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Gokefram (8,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 606 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 852 göst.
24 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Shz (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 358 göst.