0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
Bayram günü bana vuran kendi oh iyi oldu diyen kendi vurduktan dan hemen sonra zaten köye gitti dün geldi yüzüme bile bakmıyor Allah rizasi için yüzüne bakmayacak kişinin ben olmam lazım değil mi ya bu dünya neden böyle anlam veremiyorum kafama takmamamak için ne yapmalıyım ne olur akıl verin Allah rızası için yoksa kafayı yiyeceğim kizlar kafama takmak istemiyorum yüzünü görmek bile istemiyorum ama şu bnim gerizekalı gönlüm var ya gönlüm harbiden gerizekali ya

7 Cevaplar

+1 oy
(3,099 puan) tarafından
Biz kadınlar çok duygusaliz onlar gibi değiliz ki keşke biraz olsun kalbimiz taş olsa 
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Esine senin ona Allah tarafından  emanet edildiğini  hatırlat  

Kendi bedeni Bile kendisine  emanet iken senin bedenine acı  vermesi...
Rabbim yarına  bıraksada  yanına  bırakmaz 
0 oy
tarafından
Bende esimden siddet gordum oda ayni seyi yapti sonradan aileler araya girdi ozur felan diledi baristik ama vurdugu zaman Allaha havale etim onu sen bana vurdun gucu yetende sana vursun dedim Allah yanina brakmasin dedim brakmadi sende Allaha havale et sende onu umursama yokmus gibi davran sen ne kadar umursayip uzerine dusersen o kadar cok sana yüklenecek cnm unutma kaçan kovalanir bende eskiden senjn gibiydim uzuluyordum ne olursa olsun bn konusmaya calisiyordum ama artik dur dedim kendime ve ona hadinden fazla deger cermeyi braktigim an akli basina geldi deger verme demiyorum esin hayat arkadasin ver ama fazla degil o konusmasa sende konusma o umursamasa sende umursama 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm takma kafana oluruna bırak bakalım ne olacak amacı ne eşinin ne yapmaya çalışıyor bekle biraz ama sakın gitme yanina, o gelsin
0 oy
(232 puan) tarafından

Arada taş kalpli olmak gerekiyor kesinlikle tepkini göster tavrını koy

0 oy
(859 puan) tarafından
İlla takıyosun oda takıyodur muhtemelen ama erkekler duygularını asla belli etmiyor 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
cik gez kafani dagit ailen yakinda git oturmaya 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yoruldumhayat (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.