0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Kızlar oturma odamı satıp cocuk odası alıyım yapıyım dedim misafir odasın da oturuyum dedim ama misafir odam açık renk krem rengi halım ve kanepem birazda tereddutluyum çünkü çocuğa kayinvalide bakio dikkat etmez diye düşünüyorum nasıl yapıyım sizce kızım 15 aylık sizce erken mi oda için biraz daha aklı ersin mi bilemedm

7 Cevaplar

+1 oy
(119,441 puan) tarafından
Oda onemli koltuga haliya orrtu al bence
(662 puan) tarafından
:)kız sevdos napcm blmmiorm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinliklee kızına oda yap kendine ait bir odası olmalı 
0 oy
tarafından
Yakinda bende oturma odamı iptal edip çocuk odası yapicam üç çocuğum var ikisi kız biri erkek iki kişi bir odaya oğlanı bir odaya koyucam mecbur bence sende çok gece bırakmadan oda isini hallet ileride daha zor gelir salona da örtü örtersin koltuklara ve halıya idare edilir yani sıkıntı olmaz 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Benimde iki cocuk birinin odasi var zaten kucuk olaninda yatagini oturma odasina tasidim bir koltuk tv ünitesi kaldi zaten cok fazla tv izlenmiyor bizde aksam da gec yatiyor simdilik böyle bir cözüm buldum 
0 oy
tarafından
11 aylıkken kendi odasına ayırdım ben örtü al halıya koltuğa oda sart
0 oy
tarafından
Kayinvaloden dikkat etsede cocuklu evde illaki kirlenir 
0 oy
(932 puan) tarafından
Senin bebis ayri yatiyorsa yap cnm bnce ama ben buyuk besik almadim iyki almamisim cnku bnmle yatiyor besikte yatmiyor ufak portatif besik aldim onu bile kullanamadk odasida hazr pasanin ama yatmaz suan iyki almamisim yatak ayri yatmaya baslayinca alicam 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 862 göst.
29 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
6 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 297 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 611 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (717 puan) tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...