0 oy
1,974 göst.
Aile kategorisinde (1,253 puan) tarafından
2bucuk yaşında topraga verdim . Böyle büyük yaşta kaybeden varmi

49 Cevaplar

0 oy
(2,807 puan) tarafından

Başın sağolsun canım, Rabbim sabırlar versin 

(1,253 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim sabırlar versin Bi hastalığı mı vardı 
(1,253 puan) tarafından
Sapasaglamdi. Trafik kazasinda kaybettim
(240 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm canım evlat acısı eminim çok zordur allahım sabırlar versin inşallah
(1,253 puan) tarafından
Tahmin bile edemezsiniz bu acıyı rabbim kimseye yasatmasin dünya başıma yıkıldı
tarafından
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin Allah'ım bir dab yaşatmasın
0 oy
tarafından
Evlat acısı büyük küçük fark etmiyor kuzum bende kaybettim 17 günlüktü . Başn sağolsun onlar bizim  cennet anahtarımız İnşallah 
(1,253 puan) tarafından
Ne zaman kaybettiniz. Acısı gececekmi bennhergun agliyorum hic gecmiyor destekte almiyorum
tarafından
Bir buçuk sene oldu hâlâ ağlarım hiç bı zaman geçmedi geçmiyor da canım ben destekte aldım ama geçmiyor insanın içindeki o yara. rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı çok zor seni anlıyorum ama elden gelen hicbisey yok kuzum
(1,253 puan) tarafından
8 ay 8 sene.oldu inanki. Gercekten nasil yasayacaz bunla anlamiyorumki ölsek daha iyiydi
tarafından
İsyan etme kuzum veren de rabbimdi alan da o oldu biliyorum çok zor ama çaremiz yok ne mutlu ki Cennet kapısında bekleyecek yavrularımiz var ve hepimiz imtihan dünyasındayz rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş geçmez biliyorum ama başka evladn varsa ona bağlan onunla vaktini geçir benim ilk yavrumdu yapayalnız kaldım daha da zor geldi şimdi Rabbime şükürler olsun tekrar hamileyim aynı acıları yaşatmasın rabbim
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Neden ki neyi vardi Allah rahmet etsin demiyorum çünkü  günahsız bir melekmis zaten o yaşta 
(1,856 puan) tarafından
Ne diyor
(1,253 puan) tarafından
Büyümüş olarak görüyorum boyu falan benden uzundu. Sok oluyorum kardeşine ela diyemezdi eya derdi. Ona diyodumki eya yi getirdim sana bak diyorum oda bana dyoki elaa o elaa artik soyleyebiliyodu büyümüştu. Ama.surekli.ruyalarimda bi mucadele icindeyim ogluma kavusmaya çalışıyorum yoğun bakimdaki halleri geliyo gözümün önünde
(1,856 puan) tarafından
Galiba bebekler cennette 30lu yaşlarda oluyor maasallah bak üzülme buyumuste sana düşen kendini kurtarmak o kendini kurtardı
(1,253 puan) tarafından
Ama.haksizliik bu. Giden senelerimiz nolcak ben onu buyutemicemmi 30.yasina kadar :(
(374 puan) tarafından
Karfesim yazma boyle icim gitti ya Rabbim biliyir musun bugun yine aklima gekdi az once evladım dedim Rabbim nasil.acidir her aklima geldikce gozlerim doluyor ölüyorum acidan ve biliyor musun venim kizim 33 haftalik karnimda öldü kalbi durdu ve tarifi imkansiz arkasindan hemen cocugum olsun istedim acısını biraz hafifletir diye 3 ay sonra hamile kaldim yine bir kizkm daha oldu sukur o da iyi sukur ama o her aklima gekdikce oturur ağlarım vende arada diyorum simdi o da yasasaydi beraber ikiz gibi olurlardi Rabbim herseyin hayirlisini versin verende Rabbim alanda gonul koymamamiz lazim verirken iyi alınca da imtihan olarak görmeliyiz imtihanimiz bu demek ki dedik ve savrediyoruz tabi ki gecmiyor ama mecbur herseye Ragmen hayat devam ediyir Rabbimizden gelen bas goz ustune Rabbim bir daha yasatmasun insallah canim uzulme cennette kavusuruz insallah
0 oy
tarafından
4 yasindayken kuzenim kanserden öldü 1997 senesinde.
tarafından
Senin de basın sağolsun.
(1,253 puan) tarafından
Teşekkürler sizinde basınız sagolsun
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Başın sağolsun canım cennette melek olarak bekleyecek seni 
(1,253 puan) tarafından
Keşke ne zaman olecegimizi bilebilsek o zaman rahatliycam ya şu kadar zaman kaldi kavusmaya diye
(2,851 puan) tarafından
Öyle deme canım verende alan da Allah dua et onun için sabret Allah Hz Eyüp sabrı versin inşallah canım
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Yeni miii :( Allah'ım rahmet eylesin sabırlar versin
(1,253 puan) tarafından
8 ay oldu işte 8 sene gbi
0 oy
tarafından

Seni anlıyorum ben karnımda iken kaybettim sen ise 2 yıl boyunca vakit geçirdin evladınla hiç kolay değil canın yanıyo ama zamana bırakmakdan başka çare yok hiç unutmuycaksın ama acın hafifliycek Rabbim sana sabır versin dayanma gücü versin evladını kaybetmiş bir anneye ne denirki

0 oy
(2,674 puan) tarafından
Ne yazacigimi bilemedim off kalbim acidi 2 yasinda oglum var benimde imtihanlarin en buyugu cigerinin ta kendisini kaybetmek rabbim onun hurmetine sana cennet versin cnm
(1,253 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun ona kavusacagimi bilsem sonunda cehennem e gitmeye de raziyim
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Rabbim peygamber sabrı versin çok uzuldum
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Başın saolsun kardeşim Allah sabır versin 
(1,253 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Başınız sağ olsun canım düşük yaptım 10 haftalık Allah sana sabır versin 
0 oy
tarafından
Ahh canım benim Allah sabır versin en kısa zamanda yerini doldursun insallah ,unutma verende Allah alan da Allah 

Sen Allaha sığın ,vok üzüldüm senin adına 
0 oy
tarafından
Rabbım sabır versin cnm ben 9 haftalik hamile iken kalbi durmuştu bebeğimin ve şuan 3 aylik bebegim var hala da üzülüp ağlıyorum aklıma geldikçe ve seni düşünemiyorum 2 bucuk yıl vakit geçirmişsin onunla çok zor cnm Rabbım çok çok sabır versin sana başın sagolsun kuzum
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Allahım dayanma gücü peygamber sabrı versin rabbim meleğini peygamber efendimize komşu eylesin çok üzüldüm 
0 oy
tarafından
Biliyorum çok zor ama öncelikle kavraman gereken bunun geçici bir ayrılık olduğu ona tekrar kavuşucaksın sana tavsiyem Netflix de ölümden sonra yaşam var mı belgeselini izlemen 
(1,253 puan) tarafından
Teşekkürler kesin izlicem
0 oy
(165 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canim insallah kuzenimi kaybetmistik 1 bcuk yasinda acısı gecmiyor tabiki ama Rabbim zamanla sabrını versin inşallah sana kimseye yasatmasin Rabbim
0 oy
(1,791 puan) tarafından
Başın sağolsun 

Bir arkadaşımın kızı doğuştan kalp hastasıydi sonra elleri yandı sobada çok ileri dereceydi ameliyat için sulandırıcılari kestiler ameliyat ettiler ama ilaçları kestikleri için vefat etmişti 2 veya iki buçuk yaşlarındaydi o da.

Tabiki unutmadı ama sonra bir oğlu oldu acısını onunla kapatmaya çalıştı hep. 

Senin her yorumunu okudum ne olur destek al çünkü bu şekilde oldukça sen o da nasıl azap çekiyordur biliyor musun
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Başın sagolsun Rabbım sabırlar versin
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun sabır versin canım 23 yaşında ablam öldü 10 yıl oldu hala ağlarım ama benim annem acısını göstermez :ermm: içinde kopar fırtına ama iyiyim der 

(1,253 puan) tarafından
Cok gencmis neden vfat etti Allah razi olsun bu arada
(1,621 puan) tarafından
Trafik kazası canım yaşıyoruz ama aldığımız nefes bile nasibimizde varsa var yoksa yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 550 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde halalpdgn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 730 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.