0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ablam 10 senelik evli ve eniştem madde bağımlısı olmuş 4 sene önce ablam çocuğu için dayandı hep affetti düzelir sandı ama o daha çok kötü oldu ablamı dövmeye başlamış ve para istiyor ha bire gidip madde alıyor 2 gün önce dövdü kaburgasini kırdı hastaneye götürdüler felan çok şükür şuan iyi ama hala nefes zor alıyor enistemede üzülüyorum niye madde bağımlısı oldu kimse bilmiyor halbuki herşey dört dörtlük tü geçim sıkıntısı bile yoktu ablam pazartesi boşanma davası açacak ama senin peşini bırakmam diyor ablam uzaklaştırma aldı polis işin içinde ama adamın korkusu yok bıçaklari hep saklamis çünkü kendime hakim olamam sana vururum demiş ablama o kaynanasida az değil ablama diyorki gidersen oğlum seni öldürse karışmam

4 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Ablan gitsin uzağa bir yere en azından mahkeme gününe kadar gelmesin böylelerinin napacağı belli olmaz 
(316 puan) tarafından
Zaten İstanbul'a geliyor ablam oda Adana da şuan
(1,472 puan) tarafından
Bende adanadayım nerde oturuyodu ablan
(316 puan) tarafından
Merkezde
(1,472 puan) tarafından
Allahım yardımcısı olsun umarım kurtulur canım
(316 puan) tarafından
İns cnm şuan iyi deriz sonra kötü olmasa inşallah iyidir
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla kaçsın kurtarsın kendini ablan napacagı belli olmaz 
(316 puan) tarafından
Kaçıyor zaten İstanbul'a gelecek
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Tedavi olsun yardım edin adam maddenin etkisinden kurtulsun 
(316 puan) tarafından
Kabul etmiyor işte ben sevmiyorum onu diyor artık bundan koça olmaz diyor valla biz karışmadik kendi istemiyor
(1,856 puan) tarafından
Yani kadının kaburgasini kırmış
(316 puan) tarafından
Evet kesin bırakacak ablam ama o bırakmaz işte bide çok delidir valla herşey yapar yani ondan korkum var
(1,856 puan) tarafından
O zaman önleminizi alın gözünüz açık olsun sürekli koruma uzaklaştırma falan alin
(316 puan) tarafından
Var şuan uzaklaştırmasi
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Allah ablanın yardımcısı olsun. Kaçsın hayatini kurtarsın, tehditleri de bi şekilde ispatlayın adamı içeri mi atarlar hastaneye mi.kapatırlar naparlarsa yapsınlar. Çok zor ya böylesi takıntılı olur bi de ablanı çok zor günler bekliyor sakın boş bırakmayın. Bir de tam rahatladık dersiniz birden tekrar çıkar piyasaya, artık ömür boyu diken üstünde olacak ablan ayy çok üzüldüm gerçekten. Rabbim en hayırlı kurtuluş yolunu versin ablana
(316 puan) tarafından
Amin canım zaten ablam şikayet etmiş uzaklaştırma almış zaten valla o adam öldürür ablamı yada kendini öldürür o kadar takıntılı biri bide bir sürü sabıkası var eskiden çok vukuatlari var sabıka iyi değil yani ablama birşey yaparsa şuan zaten direk cezaevi girer yani bir tokat atsa bile
(11,074 puan) tarafından
Allah korusun ablanı... Allah ıslah etsin o pisliği de.. Çok zor çokk
(316 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 72 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,608 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
0 oy
4 cevap 374 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,065 puan) tarafından soruldu

379,725 soru

11,367,073 cevap

34,850 kullanıcı

...