0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Zorlukları neler avantajı neler? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
oglum 6 aylikti kizima gebe kaldim simdi oglum 2 kizim 1 yasinda iyiki olmus kizim arkadas gibiler kolay cocuk yok duzenli olursan kuralli olursan 5 cocugada bakarsin tabiki maddiyatina guveniyosan benim kizim supriz geldi iyikide gelmis abisiyle kavga etmeye bile basladi :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde rabbim nasip ederse 3yas 4ay olucak bende çok merak ediyorum ama annem sürekli diyor kardeşinle beraber büyüdunuz diye aramızda 1yas2ay var tek sorunu benim aşırı kıskanmam olmuş 
0 oy
(238 puan) tarafından
3 yaş ve 4 aylık iki kızım var. hiç böyle tahmin etmemiştim. Hiiiiiç kolay değil hiçbir avantajını görmedim şimdiye kadar. büyüdükçe nasıl olur bilemem ama şuan ikisine de tam anlamıyla yetemediğimi düşünüp kendimi üzüyorum hep. küçük kızımı uyuturken büyük kızım anne gel oynayalım diyo gelemem şimdi kızım diyorum öyle masum masum gidiyor içeriye tekbaşına oynuyor ya benim içim parçalanıyor :(
0 oy
tarafından
Her yaş aralığı zor cnm..çocuk zaten başlı boasina zor..iki çocukla.daha da.zor..3 buçuk yaşında oğlum 5 aylık kizm var..kıskançlığı yok ama.yanliz. Birakamiyorum iki dakika.kizs huzur vermiyo..seveyim derken hunkarca davraniyo biras ..iş yok .yemek yapmak fırsat buldukça.eskiden.oglumla.vakit geçirdik.ister istemez.geciremiyoruz eskisi gibi..
0 oy
tarafından
Benimkilerin aralarında 2 bucuk yas var. Birlikte buyurler diye düşündüm ama zormus. Büyük olan kardeşinin çok kiskaniyor zarar vermeye çalışıyor. Büyük oklama ister istemez sen büyüksün diyoruz halbuki o da daha bebek 3 yaşına girecek. Iste bi yandan güzel ama buyuk cocuga karşı ilgi azaliyor
0 oy
(2,479 puan) tarafından
1 sene 7 ay var aralarında ufağı daha 1 aylık bitik durumdayım 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yapmayın nolur ya olan ilk çocuğa oluyor aslında o da bebek oluyor daha ama herkes ikinci gelince onu abla abi olarak görüyor ona olan ilgi azalıyor birs ekilde o ilgi beklerken sizin diğer bebekle ilgilenmeniz gerekiyor ve bu durum çocukları psikolojik olarak çok etkiliyor bu bir gerçek lütfen bırakalım artık şu ikisi bir arada büyür olayını iki çocuk arası en az 4 -5yaş olmali kesinlikle
0 oy
(232 puan) tarafından

Bence zor.. 

Benim ilk çocuğumla ikinci çocuğum arasında 8 yaş var cesaret edip erken yapamadım çocuğu şuanda bile zor 

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Cok zorrrr uykusuzluk en önemlisi beni yaralayan en büyük faktör. Avantajida birlikte oynuyorlar size pek ihtiyac duymuyor oyun zamanı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 94 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 372 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 182 göst.