0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dünden belli baya bi bez degistirdim ishal olduğu için. Artık çocuk pisik oldu resmen yıkayarak temizliğini sağlıyorum.

Muz yedirdim patates normal yemediği için köfte şeklinde yedirdim ne yapayım başka 1 buçuk yaşında 

9 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Canım pirinci yıkamadan lapa haline gelene kadar pişir birkaç kaşık yedir keser kızımın ishalini sadece bu yöntem kesiyor
tarafından
Tamam canım çok saol inşallah fayda eder
(2,826 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eczanelerde toz probiyotikler var onalrda alıp meyve suyuna katip verebilirsin canım o çok daha çabuk etki ediyo ishale 
tarafından
Şuan eczane uzakta ben memleketteyim gidecek kimse yok hani evde olan yapilcak başka bişey varsa ondan sordum cnm
tarafından
Yoğurda nişasta katip yedir o zaman canım o da çabuk etki ediyor türk kahvesine limon sıkıp yiyincede anında kesiyor ishali ama çocuk yer mı bilmem ben böyle olunca annem ağzımdan zorla akıtırdı ")
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Kuru kahveye limon damlatıp veriyolar ama ona olur mu bilemedim canım çok az dene istersen 
tarafından
Benim öyle kesiyo da o mide bulandiriyo kusar diye dusunuyom
(1,472 puan) tarafından
Yinede gider midesine zararlı bişe değil sonuçta ishal de kötü yaz günü mahveder
0 oy
(232 puan) tarafından

Canım vallah biz yetişkinler için 1 çay kaşığı türk kahvesi ve üzerine biraz limon sıkıp içildiğinde ishali kesiyor ama bebeğe verilebilirmi bilemiyorum 

tarafından
Aynen cnm benim kesiyo da bizimki beğenmez kusar hemde kahve yok evde of
(232 puan) tarafından
Pirinç yedir lapa şeklinde
0 oy
tarafından
4 kasık yoğurdun içine 1 kasik kuru çay koy karıştır yedr keser pişik olan yere zeytinyağı sur bol su icir 
0 oy
tarafından
Kusburnu marmelati yedir hemen geçiriyor
0 oy
tarafından
Gecmis olsun limon tuzunu bir yudum sulandir icirin hemen kesiyo 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Salgın var şuan biz hastanedeyiz yatış verdiler ateşi de varsa ishalle beraber acile götürün hemen cok sıvı kaybediyo bol bol da su ver 
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Karbonatlı su ver hemen keser. Gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 35 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapdgrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 52 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapdgrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...